بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان آف خورده پگاسوس با 20% تخفیف ویژه

 بلیط هواپیما خارجی پگاسوس

بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت

برای کسانی که همیشه در حال تردد بین ایران و دیگر کشور های خارجی هستند بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت یک اولیت در سفر است ، چرا که با افزایش نرخ دلار هزینه خرید بلیط هواپیما خارجی نیز افزایش میباد و شما بعنوان مسافر بهایی بیش از گذشته برای خرید بلیط هواپیما خارجی خود بپردازید . اما همیشه یک راه چاره نیز وجود دارد  یافتن  یک پرواز ارزان خارجی ، از این رو ما با معرفی ارزان ترین شرکت هواپیمایی ترکیه یعنی پگاسوس میخواهد هزینه خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی خود را کاهش دهید با سپهرنما سامانه خرید بلیط هواپیما همراه باشید

 

بلیط هواپیما خارجی ارزان

بلیط های ارزان قیمت هواپیما خارجی یکی از تقاضا های اصلی مسافران پرواز های خارجی است. شرکت هواپیمایی پگاسوس یکی از بهترین گزینه ها برای تهیه بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت به مقاصد اروپایی است. پرواز های ارزان قیمت پگاسوس توانسته بسیاری از مسافرانی که دائما در حال تردد بین ایران کشور های اروپایی هستند را خدمت رسانی کند.

(به انگلیسی: Pegasus Airlines) شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت ترکیه‌ای است ، که دفتر مرکزی آن در پندیک، استانبول قرار دارد. این شرکت متعلق به خانواده سابانجی می‌باشد.شرکت هواپیمایی پگاسوس در سال‌های نخست فعالیتش، به‌عنوان اپراتور پروازهای چارتر شرکت ایر لینگاس فعالیت می‌نمود. این شرکت هم‌اکنون متعلق به کمپانی اساس هولدینگ می‌باشد و با در اختیار داشتن ناوگانی از ۵۲ فروند هواپیمای جت مسافربری، یکی از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی اروپا،  در کلاس ترابری ارزان‌قیمت به‌شمار می‌آید.

 

بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت پگاسوس

 

بلیط پگاسوس یک بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت هستند. که یکی از گزینه های سفر های ارزان بشمار میروند. بطوری که میتوانید از تهران تا لندن را با قیمتی بسیار اندک 1.600.000 تومان که ارزان ترین بلیط هواپیما خارجی است، پرواز کنید. اما بیاد داشته باشید که بلیط هواپیما ارزان قیمت خارجی پگاسوس خدمات لوکسی را به مسافران ارائه نمیدهد. هنگامی شما دست به خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت پگاسوس میزنید، باید به نکاتی که در زمان خرید سپهرنما به شما گوش زد میکند توجه کنید.

 

 

خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان آف خورده پگاسوس با 20% تخفیف ویژه

در سال 98 قیمت بلیط هواپیما همزان با افزایش نرخ دلار بالا رفته است که در پی آن منجر به کاهش سفر و خرید بلیط هواپیما خارجی شده است. سپهرنما نیز با رسالت حمایت از حقوق مسافر و مصرف کننده تخفیف ویژه در سال 98 برای بلیط هواپیما خارجی در نظر گرفته است. با این عمل شما همچنان میتوانید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت به مقاصد اروپایی تهیه کنید. توجه داشته باشید که در هنگام جستجو بلیط هواپبما خارجی به هر مقصدی باید قیمت رفت و برگشت بلیط  یکسان باشند تا  هزینه ها شما دو چندان نشود. به همین منظور در موقع رزرو بلیط ایرلاین پگاسوس حتما به یکی بودن قیمت بلیط توجه کنید. در زمان رزو بلیط رفت را بر اساس قیمت و میزان توقف که انتخاب کردید در موقع انتخاب پرواز برگشت پروازی را انتخاب کنید که با قیمت بلیط رفت یکسان باشد. در غیر این صورت اگر قیمت ها باهم تفاوت داشت مجموع دو قیمت برای شما محاسبه خواهد شد.

تاریخچه هواپیمایی پگاسوس

شرکت هواپیمایی پگاسوس در سال ۱۹۸۹ با مشارکت دو شرکت نت‌ایر و سیلک‌ایر، همچنین با همکاری شرکت هواپیمایی ایر لینگاس بعنوان یک شرکت ارائه کننده پروازهای چارتر، تحت نام خطوط هوایی و خدماتی پگاسوس تشکیل شد و از ۱۵ آوریل ۱۹۹۰ با دو فروند بوئینگ ۷۳۷-۴۰۰ شروع به کار نمود. پس از چهار ماه از شروع کاری این شرکت هواپیمایی، عراق به کویت حمله کرد و شرایط به مدت هفت ماه، منطقه را به حالت خطرناک تبدیل نمود، این اتفاق تاثیر بزرگی بر صنعت گردشگری ترکیه و بازار خدمات هواپیماهای چارتر گذاشت.در سال ۱۹۹۲ توریست‌ها مجدداً به این کشور بازگشتند و پگاسوس نیز سومین هواپیمای خود، که یک فروند بوئینگ ۷۳۷ بود را خریداری کرد. همچنین بر اساس تقاضای بالای خرید برای تابستان، دو هواپیمای ایرباس ای۳۲۰ نیز اجاره نمود.بعد از دو سال تجاری خوب، خطوط هوایی ایر لینگاس و نت‌ایر، سهام مشارکت خود را در سال ۱۹۹۴ به شرکتی در استانبول به نام یاپی کردی بانک که متعلق به خانواده کوچ است، به فروش رساندند، که در پی آن پگاسوس کاملاً به یک شرکت ترکیه‌ای تبدیل شد.در ۴ سپتامر ۱۹۹۷ پگاسوس به عنوان اولین شرکت ترک، یک فروند بوئینگ ۷۳۷-۴۰۰ و یک فروند بوئینگ ۷۳۷ را به شرکت بوئینگ سفارش داد. همچنین خط هوایی قرارداد اجاره ۱۰ فروند بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ را نیز به آی‌ال‌اف‌سی ارائه نمود.در ماه ژانویه سال ۲۰۰۵ خانواده سابانجی (دومین خانواده ثروتمند ترک) از طریق شرکت سابانجی هولدینگ اقدام به خریداری خطوط هواپیمایی پگاسوس نمود، که در پی آن، علی سابانجی به مدیرعاملی شرکت پگاسوس منصوب شد. وی دو ماه بعد، نوع فعالیت پگاسوس را از یک شرکت هواپیمایی چارتر، به شرکت هواپیمایی ارزان‌قیمت تغییر داد. در ماه نوامبر ۲۰۰۵ این شرکت ۱۲ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ را سفارش داد، که در نوامبر ۲۰۰۸ تمامی ۱۲ فروند را تحویل گرفت. بعد از مدتی بر اساس تقاضای بازار هواپیماهای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ از ۱۴۹ صندلی به ۲۱۵ صندلی بوئینگ ۷۳۷-۹۰۰ ارتقا داده شد.شرکت پگاسوس در سال ۲۰۰۷ بیشترین مسافر را به عنوان خطوط هواپیمایی خصوصی در ترکیه جابه‌جا کرد و در سال ۲۰۰۸ در مجموع به ۴٫۴ میلیون مسافر خدمات پروازی ارائه نمود.در سال ۲۰۱۲ هواپیمایی پگاسوس بعنوان دومین هواپیمایی بزرگ ترکیه معرفی شد، که در ناوگان هواپیمایی خود بیش از ۱۰۰ فروند ایرباس ای۳۲۰، ۵۷ فروند ایرباس ای۳۲۰-نئو و ۱۸ فروند ایرباس ای۳۲۱ را در اختیار دارد. این شرکت همچنین اولین مشتری ترکیه‌ای هواپیمای ایرباس ای۳۲۰-نئو است، که بزرگترین قرارداد هواپیماهای تجاری بین خطوط هواپیمایی ترکیه محسوب می‌شود.

 

 

 

منبع :

پگاسوس

cheapflight

 

 

موارد مرتبط

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

هواپیمایی ماهان از بهترین شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران است. بلیط هواپیما در نظر بسیاری از مسافران به منزله کیفیت و آرامش در سفر است. بلیط چارتر ماهان خیلی از مسافران را با بهایی کمتر جا بجا میکند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر