بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

بلیط هواپیما ماهان ایر


خرید بلیط هوایپما ماهان

بلیط هواپیما ماهان به یکی از پر فروش ترین های بلیط هواپیما است ، چرا که با خرید بلیط هواپیما ماهان به نوعی خدمات درجه یک را از این شرکت دریافت خواهید کرد. بلیط هواپیما ماهان به لطف شرکت هواپیمایی ماهان به پرتقاضا ترین ها تبدیل شده است ، بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما ماهان به تاریخچه این شرکت نگاه ویژه ایی داسته باشیم . هواپیمایی ماهان شرکت هواپیمایی خصوصی ایرانی است، که دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد. این شرکت در سال ۱۳۷۱ در کرمان تأسیس گردید و نام ماهان ایر نیز برگرفته از ماهان شهری در ۳۵ کیلومتری کرمان است. سهام‌دار عمدهٔ این شرکت مؤسسه خیریه مولی‌الموحدین است. شرکت هواپیمایی ماهان هم‌اکنون ناوگانی متشکل از ۵۴ فروند هواپیمای مسافربری و باری را در اختیار دارد و روزانه به ۵۲ مقصد، در اروپا، آسیا و خاورمیانه، پروازهای مستقیم دارد


خرید بلیط هواپیما ماهان

خرید بلیط هواپیما ماهان تنها تهیه پرواز و مسافرت نیست. با تهیه بلیط هواپیما ماهان یک تجربه متفاوت از سفر های هوایی را بدست خواهید آورد. پرواز با این شرکت هواپیمایی را میتوان با بلیط هواپیما ماهان چارتر نیز بدست آورد. خرید بلیط هواپیما سیستمی ماهان بیشتر در مسیر های داخلی و مسیر خارجی اروپایی متداول است. هنگامی که قصد پرواز با ماهان را دارید و سامانه سپهرنما برای خرید بلیط هواپیما ماهان ارزان انتخاب کردید. متوانید بعد از جستجو با فیلتر کردن نتایج جستجو پرواز با کلیک بر روی هواپیمایی ماهان، قیمت بلیط هواپیما ماهان در کلاس های پروازی متفاوت را مشاهده کنید. در سامانه سپهرنما میتوانید بلیط هواپیما خارجی ماهان و بلیط هواپیما داخلی ماهان را بصورت اینترنتی تهیه کنید. سپهرنما تضمین کیفیت و امنیت پرواز در موقع خرید بلیط هواپیما ماهان را به مسافران خود میدهد.

 

خرید بلیط هواپیما مشهد ماهان

هواپیمایی ماهان در مسیر مشهد تهران فعالیت گسترده ایی دارد. بطوری که در هفت روز هفته پرواز منظم دارد. خرید بلیط هواپیما مشهد تهران ماهان در سامانه سپهرنما هم قیمت بلیط مشهد تهران در سامانه هواپیمایی ماهان است. بیشتر پرواز های مشهد تهران مشهد با سه مدل متفاوت هواپیما ایرباس 310 ، ایرباس 300-600 و بوئینگ 747 هواپیمایی ماهان انجام میشود. بیشتر پرواز تهران مشهد در ساعات ابتدایی روز بین ساعت 6 صبح و پرواز مشهد تهران ماهان در ساعت 9 صبح انجام میشود.

پرواز کیش مشهد ماهان

در پرواز کیش کیش مشهد ماهان مسافران روز های یک شنبه و چهار شنبه در ساعت 16:40 و در روزهای دوشنبه و پنج شنبه ساعت 21:30 بلیط هواپیما ماهان موجود است. در این بین ممکن است بلیط چارتر کیش مشهد قابل خرید باشد.

بلیط اصفهان تهران ماهان

پرواز های اصفهان تهران هواپیمایی ماهان ویژه مسافران کاری است. چرا که بلیط هواپیما اصفهان تهران ماهان در 6 روز هفته از شنبه تا پنج شنبه در ساعت 5:30 صبح قابل خرید در سامانه سپهرنما است.شماره پرواز بلیط هواپیما اصفهان تهران ماهان W54530 است. در پرواز اصفهان بیشتر مسولین حکومتی اصفهان و تجار است. پرواز تهران اصفهان هواپیمایی ماهان در 6 روز هفته بغیر از پنج شنبه ها در ساعت 22:10 افرادی که به بهانه کار به تهران مسافرت کرده اند را به شهر اصفهان باز میگرداند. هواپیمایی که برای خدمات رسانی در این مسیر به مسافران از سوی شرکت هواپیمایی ماهان در نظر گرفته شده، هواپیما انگلیسی  BAEE چهار موتور است.

 

ایرباس 310 ماهان هواپیمایی

بلیط چارتر ماهان

این شرکت هواپیمایی مثل دیگر شرکت های هواپیمایی، بلیط چارتر دارد. کیفیت پرواز های ماهان آژانس های هواپیمایی را وا داشته که بلیط چارتر ماهان را به مسافران خود ارائه دهند. بلیط چارتر ماهان بیشتر در مسیر های خارجی مثل تهران استانبول، تهران بانکوک، تهران گوانگجو و در مسیر های داخلی تهران مشهد میتوان تهیه کرد. بلیط چارتر ماهان ارزان تر از بلیط سیستمی است اما نه در همه مواقع. در اکثر مواقع تقاضای مسافران سبب میشود که بلیط چارتر ماهان بسیار گران تر از پرواز سیستمی قیمت گذاری شود. 

بلیط خارجی ماهان

ماهان در مسیر های خارجی یکی از گزینه های قابل اعتماد است. بلیط خارجی ماهان کیفیت خاصی دارد. پرواز های دور برد ماهان با هواپیمای ایرباس 340 انجام میشود. کسانی عاشق پرواز با ایرباس 340 باشند میتوانند بلیط خارجی ماهان گوانگجو و بانکوک را تهیه کنند.
در حال حاضر این شرکت از تعداد ۶۰ فروند هواپیما جهت انجام پروازهای خود به ۲۴ مقصد بین‌المللی در اروپا، خاور دور و خاور میانه (شامل شهرهایی همچون دوسلدرف، مونیخ، میلان، مسکو، کیف، پاریس، کپنهاگ، استانبول، آنکارا، شانگهای، گوانگژو، پکن، بانکوک، کوالالامپور، دهلی، دبی، آتن، آلماتی، ایروان، بغداد، نجف، بیروت، دمّام، دمشق، اربیل، جده، کابل، کویت، ...) بهره می‌برد.. همچنین شرکت هواپیمایی ماهان دارای شبکه پرواز گسترده داخلی به مقصد ۳۲ شهر می‌باشد بیش از پنج میلیون و چهارصد هزار نفر مسافر در سال ۱۳۹۴ توسط شرکت هواپیمایی ماهان جابجا شده‌اند که از این تعداد، نزدیک به دو میلیون و چهارصد هزار نفر در مسیرهای بین‌المللی پرواز داشته‌اند. بدیهی است که بلیط خارجی هواپیمایی ماهان تقاضا درخور خود را داشته باشد.

 

بلیط هواپیما ماهان استانبول

هواپیمایی ماهان در مسیر استانبول را میتوان به دو صورت سیستمی و چارتر تهیه کرد. هنگام خرید بلیط هواپیما ماهان به استانبول توجه داشته باشید که پرواز های سیستمی در اکثر مواقع گرانتر از بلیط هواپیما ماهان استانبول چارتر است. 

بلیط ماهان بانکوک

بانکوک یاپتخت تایلند یکی از مقاصد قدیمی هواپیمایی ماهان بوده و هست. بلیط هواپیما بانکوک ماهان یکی از موارد مورد توجه مسافران تفریحی است. بلیط ماهان به مقصد بانکوک مزیتی نسبت به دیگر ایرلاین های خارجی دارد. این مزیت مسقتیم بودن پرواز تهران بانکوک هواپیمایی ماهان است. توجه داشته باشید قبل از خرید بلیط هواپیما تهران بانکوک ماهان ویزای توریستی تایلند را حتما تهیه کنید.

 

هواپیمایی ماهان از گذشته تا به امروز

شرکت هواپیمایی ماهان، به مرکزیت شهر تهران، از لحاظ ناوگان هوایی و مسافر حمل شده به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی ایران به شمار می‌آید. این شرکت در سال ۱۳۷۱ با برخورداری از دو فروند هواپیمای مسافربری، تأسیس گردید. شرکت هواپیمایی ماهان خدمات رسانی خود را در سال ۱۳۷۲ با برقراری پرواز بین شهر کرمان و پایتخت ایران، تهران، آغاز نمود. شروع پروازهای بین‌المللی این شرکت به اواخر سال ۱۳۷۲ بر می‌گردد کی طی آن پرواز تهران به مقصد دبی صورت پذیرفت.در سال ۱۳۷۸ اولین هواپیمای ایرباس ای۳۰۰ به ناوگان هواپیمایی ماهان ملحق گردید و در سال ۱۳۷۹ به عضویت در انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) پیوست. در سال ۱۳۸۰ شرکت، هواپیمای‌های پیشرفته ایرباس ای۳۱۰ را وارد، که باعث تقویت ناوگان و بالا رفتن توان شرکت جهت انجام پروازهای دوربرد به مسیرهای خاوردور شد. در سال ۱۳۸۱ مقاصد جدید پروازی همچون دوسلدورف در آلمان، کلمبو در سری‌لانکا و دهلی در هند، به شبکه پروازی ماهان اضافه گردید. در سال ۱۳۸۳ مسیر بیرمنگام در انگلستان به عنوان دومین مقصد اروپایی هواپیمایی ماهان راه‌اندازی گردید . در سال ۱۳۸۴ با ورود ۴ فروند ایرباس ای۳۲۰ به ناوگان ماهان وارد گردید و این شرکت به تنها شرکت هواپیمایی دارنده ناوگان مدرن در ایران تبدیل شد. شروع پروازهای ماهان به مقاصد منچستر و لاهور در پاکستان در سال ۱۳۸۵ آغاز گردید. در سال ۱۳۸۶ تعداد پروازهای دوبی به دو بار در روز افزایش و پرواز بانکوک را به صورت روزانه انجام شد. همچنین ۳ فروند هواپیمای مدرن بوئینگ ۷۴۷-۴۰۰ به ناوگان اضافه گردید.در ادامه روند رو به رشد شرکت هواپیمایی ماهان، نوسازی ناوگان این شرکت از طریق افزودن هواپیماهای دور برد و پهن پیکر ایرباس ۳۴۰ که به تدریج از سال ۱۳۸۴ به ناوگان هوایی افزوده شدند، این شرکت موفق گردید تا ظرفیت جدیدی در مسیرهای پروازی موجود خود ایجاد کرده و در صدد توسعه مقاصد پروازی خود در سطح بین‌المللی باشد.

در سال ۱۳۸۹ افتتاح پرواز مستقیم از تهران به آلماتی در قزاقستان انجام شد. برقراری پروازهای مستقیم بین تهران و شانگهای و همچنین اصفهان به استانبول در سال ۱۳۹۰ آغاز گردید. شرکت تعداد ناوگان در سال ۱۳۹۱ به ۴۵ هواپیما افزایش داد و که مقارن با افزایش پروازها به اربیل و آنکارا بود. در سال ۱۳۹۲ شروع پروازهای ماهان به کویت از طریق تهران و شیراز آغاز و همچنین پروازهای تهران-گوانجو به سه پرواز در هفته افزایش یافت

کلاس پروازی و بلیط هواپیما ماهان

کلاس‌های پروازی ماهان بسته به پرواز داخلی و یا خارجی بودنشان، اندک تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. موارد اشتراک بین کلاس پروازی تجاری داخلی با تجاری خارجی، بسیار زیاد است و در اکثر خدمات پروازی با هم مشترک هستند اما در موارد مشخصی مثل امکان پخش DVD/MP3 شخصی در کلاس تجاری پروازهای خارجی که در پروازهای داخلی این کلاس پروازی در ماهان در نظر گرفته نشده است، متفاوت هستند.

پرواز داخلی ـ کلاس تجاری

پذیرایی: غذاهای ویژه‌ی ایرانی و بین‌المللی، انواع نوشیدنی‌ها
سرگرمی: مجهز به تلویریون‌های 42" در کابین

پرواز داخلی ـ کلاس معمولی

پذیرایی: پذیرایی معمول پروازها
سرگرمی: مجهز به تلویریون‌های 42" در کابین

پرواز خارجی ـ کلاس تجاری

پذیرایی: غذاهای ویژه‌ی ایرانی و بین‌المللی، انواع نوشیدنی‌ها
سرگرمی: مجهز به تلویریون‌های 42" در کابین، امکان استفاده از سیستم پخش DVD و MP3 شخصی هر مسافر در پروازهای بالای سه ساعت
خرید داخل پروازی: امکان خرید از برندهای معتبر دنیا در حین پرواز
خدمات آسایش: اهدای هدیه‌ی کیف ملزومات بهداشتی، آرایشی و تحریری در پروازهای طولانی، اهدای هدیه به کودکان 2 تا 12 سال، ارایه‌ی پتو و بالش بسته‌بندی شده و ضدعفونی

پرواز خارجی ـ کلاس معمولی

پذیرایی: پذیرایی معمول پروازها
سرگرمی: مجهز به تلویریون‌های 42" در کابین

 

بار مجاز رایگان بلیط هواپیما ماهان

میزان بار مجاز در پرواز های داخلی : کلاس اوکونومی 20 کیلو گرم ، کلاس بیزینس 25 کیلو گرم

میزان بار مجاز در پرواز های خارجی : کلاس اکونومی 30 کیلو گرم ، کلاس بیزینس 40 کیلو گرم

 

مقدار بار مجاز هواپیمایی ماهان

 

مهمانداران هواپیمایی ماهان

مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند .کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی وایمنی بر اساس استاندارهای جهانی آماده ارائه خدمات در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترینها بوده و آموزش هایی ویژه جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را با موفقیت پشت سر گذاشته اند تا مسافران این بخش , پروازی بی نظیر وفراتر از حد از انتظار را تجربه کنند.!

 

 

موارد مرتبط

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

هواپیمایی ماهان از بهترین شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران است. بلیط هواپیما در نظر بسیاری از مسافران به منزله کیفیت و آرامش در سفر است. بلیط چارتر ماهان خیلی از مسافران را با بهایی کمتر جا بجا میکند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر