بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بلیط هواپیما امارات و تاریخچه هواپیمایی امارات | سپهر نما

بلیط هواپیما امارات

بلیط هواپیما امارات

 

سفر کردن با یک شرکت هواپیمایی برتر جهان بیش از یک تجربه خرید بلیط هواپیما خارجی است چرا که هواپیمایی امارات با خدمات نوین و پیشتازی که به مشتریان خود ارائه میدهد توانسته رضایت عده کثیری از مسافران را جلب کند و برای خود اسم و رسمی بپا کنید .بهمین جهت بلیط هواپیما امارات  به یکی از بی نقص ترین بلیط هواپیما خارجی تبدیل شده است . در واقع بلیط هواپیما امارات را نمیتوان آنچنان که باید و شاید بلیط هواپیما ارزان تلقی کرد . چراکه شرکت هواپیمایی امارات یکی از بهترین خطوط هوایی خاور میانه و جهان است که با پرواز های بین قاره ایی سالانه نزدیک به 16 ملیون مسافر را از ما بین 265 مقصد جابجا میکند ، به همین جهت بلیط هواپیما خارجی امارت از بلیط هواپیما ی دیگر شرکت ها گرانتر است اما این گران بودن بلیط هواپیما امارت بی دلیل نیست چرا که نحوه خدمات رسانی این شرکت به مسافرانش زبان زد عام و خاص است سپهر نما با پوشش 360 درجه ایی در فروش بلیط هواپیما 960 شرکت هواپیمایی در 72 کشور جهان تاریخچه شکل گیری شرکت هواپیمایی امارات را برای شما عاشقان سفر با هواپیما شرح میدهد با سپهر نما همراه باشد  

 

قیمت بلیط هواپیما امارات

 

 

 

بلیط خارجی هواپیما امارات | بلیط و پرواز امارت

 

شرکت هواپیمایی امارات است، که دفتر مرکزی آن در شهر دبی قرار دارد. این شرکت متعلّق به گروه امارات است و پروازهای منظم روزانه‌ای را از دبی به مقاصدی در خاورمیانه، خاور دور، اروپا، آفریقا، شبه قاره هند، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی انجام می‌دهد. فرودگاه بین‌المللی دبی رزرو بلیط امارات ایر ، قطب این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آید رزرو بلیط امارات ایر  هواپیمایی امارات بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است رزرو بلیط هواپیما امارات به نقل از سایت معتبر فلایت رادار۲۴ این شرکت در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ هواپیمای فعال  و تعداد زیادی نیز در دست سفارش دارد. رزرو بلیط امارات ایر طبق آخرین برآورد بیش از ۱۸ هزار خدمه پرواز را به خدمت گرفته است و در هفته بیش از ۳٫۴۰۰ پرواز به ۱۳۳ شهر واقع در ۷۴ کشور رزرو بلیط امارات ایر جهان،انجام می‌دهد، هواپیمایی امارات در سال ۲۰۱۲ از نظر شمار انتقال مسافر بین‌المللی، در رتبه چهارم از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی قرار گرفت. همچنین در سال ۲۰۱۳ به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان انتخاب شد.در سال ۲۰۱۶ سایت معتبر worldairlineawards که رده‌بندی‌های شرکت‌های هوایی در جهان را انجام می‌دهد،شرکت هوایی امارات را با چهار پله صعود به عنوان بهترین خط هوایی سال انتخاب کرد.

 

بلیط هواپیما امارات استرالیا 

 

 

ایرباس 380 امارات | بلیط هواپیما امارات |

شرکت امارات ۹۰ فروند از بزرگترین هواپیمای مسافربری بلیط هواپیما امارات جهان یعنی ایرباس ای۳۸۰ را به شرکت ایرباس سفارش داده است و پس از سنگاپور ایرلاینز و کانتاس سومین شرکت هواپیمایی جهان بود، که این هواپیمای غول‌پیکر را دریافت کرد. این شرکت تا سال ۲۰۱۰ شمار ۱۰ فروند از سفارش‌های ایرباس ای۳۸۰ خود را دریافت کرده است.این شرکت همچنین قصد دارد دو فروند ایرباس ای۳۸۰ مسافری دیگر را نیز از شرکت اینترنشنال لیز فاینانس اجاره کند. دو فروند ایرباس ای۳۸۰ نیز که قرار بود به ناوگان امارات اسکای کارگو بپیوندند، در اردیبهشت ۱۳۸۵ به گونه مسافری تغییر کردند. در ابتدا بنا بود نخستین ایرباس ای۳۸۰ در مهر ۱۳۸۵ به ناوگان امارات بپیوندد، اما با مشکلات به وجود آمده در پروژه ای۳۸۰، واگذاری آن‌ها در انتهای سال ۲۰۰۷ میلادی انجام گردید.در قیمت بلیط امارات به امریکا روز ۲۰ نوامبر سال ۲۰۰۵،بلیط هواپیما امارات  فهرست هواپیماهای سفارش داده بلیط امارات استرالیا شده هواپیمایی امارات به ۱۰۵ فروند رسید. شامل ۴۵ فروند ایرباس ای۳۸۰، ۱۸ فروند ایرباس ای۳۴۰-۶۰۰ اچ جی دبلیو، ۲۴ بلیط هواپیما امارات فروند بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ ای آر، ۱۰ فروند بوئینگ ۷۷۷-۲۰۰ ال آر و ۸ فروند بوئینگ ۷۷۷ فریتر.هواپیمایی امارات در حال بررسی خرید هواپیماهای ایرباس ای۳۵۰ و بوئینگ ۷۸۷ است. شرکت بوئینگ در حال حاضر مشغول طراحی گونه جدیدی از بوئینگ ۷۸۷ با نام ۷۸۷-۱۰ است، که تنها در راستای تطبیق با نیازهای هواپیمایی امارات ساخته خواهد شد. این موضوع پس از آن اتفاق افتاد، که هواپیمایی امارات، بوئینگ‌های ۷۸۷ فعلی  یعنی بلیط هواپیما امارت  سری ۸ و ۹ را به دلیل ظرفیت کم، نامناسب اعلام کرد و به جای آنها ایرباس ای۳۵۰ سفارش داد. بلیط امارات استرالیا  ۷۸۷های مخصوص هواپیمایی امارات، توان حمل ۲۹۰ مسافر را در چیدمان در سه کلاس خواهند داشت. هنوز مشخص نیست امارات چه تعداد ۷۸۷ خریداری خواهد کرد، ولی به نظر می‌رسد خرید دست کم ۱۰۰ فروند از آن در دستور کار باشدنیازمند منبع هواپیمایی امارات خرید یک دوجین ایرباس ای۳۴۰-۶۰۰ را که پیش از این به ایرباس سفارش داده بود، برای مدتی طولانی به تاخیر انداخت، تا شرکت سازنده بلیط امارات استرالیا فرصت ارتقای آن را پیدا کند. هواپیمایی امارات ۱۲ فروند از این نوع هواپیما را  سفارش داده و در حال بررسی ۶ سفارش دیگر بود.در ماه مه ۲۰۰۶ هواپیمایی امارات سفارش ۲ فروند ایرباس ای۳۸۰-۸۰۰ اف باری خود را، به دو فروند ایرباس ای۳۸۰ مسافری تغییر داد و اعلام بلیط امارات استرالیا کرد به جای آن قصد خرید ۱۰ فروند بوئینگ ۷۴۷-۸ اف را دارد. هواپیمایی امارات قیمت بلیط امارات علت این موضوع را ویژگی‌های نامناسب هواپیمای ایرباس اعلام کرد[نیازمند منبع]. پس از این تغییر در تصمیم هواپیمایی امارات ایرباس، بوئینگ را به دادن اطلاعات نادرست درباره هواپیمای ایرباس ای۳۸۰-۸۰۰ به شرکت‌های هواپیمایی، متهم کرد. اما واقعیت این است که هواپیمایی امارات، ۷۴۷-۸ را به دلیل قابلیت منحصربه‌فردش در بارگیری از دماغه خود، انتخاب کرد، ویژگی که محصول جدید ایرباس فاقد آن است. این هواپیماهای باری به ناوگان امارات اسکای کارگو خواهند قیمت بلیط امارات  پیوست. علاوه بر این هواپیمایی امارات اعلام کرده در حال بررسی خرید بوئینگ ۷۴۷-۸ آی است. این هواپیما نسبت به گونه عادی بوئینگ ۷۴۷-۸ طول بیشتری دارد و به همین دلیل گنجایش قیمت بلیط امارات آن بیشتر به ایرباس ای۳۸۰-۸۰۰ نزدیک است. (این هواپیما ظرفیت حمل ۴۷۰ نفر را در چیدمان در سه کلاس دارد.)

قیمت بلیط امارات به امریکا

بلیط هواپیما امارات ایر، از سنه 1985، مقارن با تأسیس این کمپانی در گزین کردن مسافران ارجمند این ایرلاین در سراسر عالم قرار گرفت. این بلیط در سه کلاس پروازی فرست کلاس، بیزینس کلاس و اکونومی به فروش می رسد و نسبت به خدمات ارائه شده در این شرکت هواپیمایی و کیفیت انها، از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.
همانطور که می دانید کمپانی هواپیمایی امارات در حال حاضر، به بیش از 142 مقصد از 78 مملکت دانشمند پرواز دارد، از این جهت مشتریان می توانند بلیط هواپیما امارات ایر را در اغلب مسیرهای پروازی موجود خریداری و پروازی راحت و ایمن را تجربه نمایند.

پرواز خارجی امارات از دبی

انگلستان: بیرمنگام ( فرودگاه بیرمنگام)، گلاسگو ( فرودگاه گلاسگو)، لندن ( فرودگاه هیترو و فرودگاه گاتویک)، منچستر ( فرودگاه منچستر) و نیوکاسل برتین ( فرودگاه نیوکاسل).
ایالت متحده آمریکا: بوستون ( فرودگاه بین المللی لوگان)، شیکاگو ( فرودگاه بین المللی اوهار)، دالاس ( فرودگاه بین المللی فورت ورت)، فورت لادردیل ( فرودگاه بین المللی هالیوود)، هوستون ( فرودگاه بین المللی جرج بوش)، لس آنجلس ( فرودگاه بین المللی لس آنجلس)، نیویورک ( فرودگاه بین المللی جان اف کندی)، نیوآرک ( فرودگاه نیوآرک لیبرتی)، اورلاندو ( فرودگاه بین المللی اورلاندو)، سان فرانسیسکو ( فرودگاه بین المللی سان فرانسیسکو)، سیاتل ( فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما) و واشنگتن دی. سی ( فرودگاه بین المللی واشنگتن دالس). بلیط هواپیما امارات

 

پرواز امارات ایرلانیز

طبق آخرین آمارهای رسمی که در جولای 2017 منتشر شده است، هواپیمایی امارات از مرکز خویش در دبی، به 141 مقصد از 75 کشور، در 6 قاره جهان پرواز می کند. حضور پررنگ این هواپیمایی در جنوب و جنوب شرق آسیا سبب شده است تا این مناطق بیش از هر ایرلاین دیگری در خاورمیانه، از راه دبی و ایرلاین امارات، با مقاصد بین المللی دیگر در سراسر جهان در پیوستگی باشند.جالب است بدانید کشورهای ایالت متحده آمریکا با 12، هند با 9، پاکستان، چین و انگلستان هر یک با 6 و استرالیا با 5 فرودگاه، پذیرای بیشترین خدمات هواپیمایی امارات، در فرودگاههای خود هستند.

 

روش مدیریتی هواپیمایی امارات

موفقیت‌های اخیر شرکت امارات، که آن را به کلی از رقبای منطقه ایش متمایز کرده است، بر چند اصل زیر استوار است:

این شرکت برخلاف سایر هواپیمایی‌های حامل پرچم ساختار سازمانی بسیار ساده‌ای دارد. این موضوع سبب شده هیچ هزینه اضافه‌ای بر آن تحمیل نشود.

صرفه جویی در این شرکت حرف اول را می‌زند، به گونه‌ای که کارشناسان امارات را از نظر کاهش هزینه‌های قیمت بلیط امارات به امریکا غیرضروری پس از شرکت رایان‌ایر در جایگاه دوم می‌دانند.

هواپیمایی امارات تاکنون عضویت در تمام کارتلهای بزرگ هوایی را رد کرده است. این شرکت مزایای این کارتل‌ها نظیر افزایش مشتریان را با توجه به هزینه زیاد عضویت در آن‌ها نادیده گرفته است.

از آنجا که تمام ناوگان هواپیمایی امارات را هواپیمای پهن‌پیکر تشکیل می‌دهند، هزینهٔ سفر با آن نسبت با شرکت‌هایی که از ترکیبی از بلیط هواپیما امارات هواپیماهای باریک‌پیکر و پهن‌پیکر استفاده می‌کنند کمتر است. چرا که آن را قادر ساخته در تمام پروازهای خود مقداری بار اضافی نیز حمل کند که این موضوع درآمد و سود کلیش را افزایش داده است.

قرار گرفتن پایگاه هواپیمایی امارات در دبی یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایش به شمار می‌رود، از جمله اینکه می‌تواند از موقعیت خاص جغرافیایی این شهر برای حمل بار و مسافر به خاور دور، آفریقا، شبه قاره هند  بلیط هواپیما امارات شانگهای و اروپا استفاده کند. همچنین با توجه به عدم وجود محدودیت برای پروازهای شبانه از فرودگاه بین‌المللی دبی این شرکت می‌تواند از حداکثر توان ناوگان خود استفاده کند.

تمام ناوگان هواپیمایی امارات را هواپیماهای نو تشکیل می‌دهند، این موضوع مصرف سوخت شرکت را کاهش داده است.

جوان بودن این شرکت سبب شده با هیچ یک از مشکلات معمول شرکت‌های بلیط هواپیما امارات بزرگ هواپیمایی همچون دیوان‌سالاری، هزینه‌های زائد و اعتصاب‌های کارمندان مواجه نباشد.

 

 

موارد مرتبط

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

هواپیمایی ماهان از بهترین شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران است. بلیط هواپیما در نظر بسیاری از مسافران به منزله کیفیت و آرامش در سفر است. بلیط چارتر ماهان خیلی از مسافران را با بهایی کمتر جا بجا میکند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر