بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما چارتر ارزان

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

افرادی که اصلا مناسب سفر نیستند و نباید با آنها همسفر شد

افرادی که مناسب سفر نیستند

همه ما هنگامی که برای تفریح و گردش اقدام به برنامه ریزی سفر میکنیم و به جستجو بلیط ارزان هواپیما میپردازیم. دوست داریم بهترین تجربه و خاطره را از آن سفر در دفترچه خاطرات خود داشته باشیم. در واقع یک همسفری خوب به شما انگیزه خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان و رزرو هتل برای شروع یک مسافرت هیجان انگیز را به شما خواهد داد. این هم سفری میتواند تا میزان قابل توجهی به شما پیشنهادات در مورد نحوه تهیه بلیط هواپیما بدهد. اگر برنامه  سفر خودتان را برنامه ریزی کرده اید ، با جاذبه های شهر مقصدتان به اندازه کافی آشنا شده اید و حتی کوله بار سفر را هم بسته اید ممکن است فکر کنید که  دیگر همه چیز برای سفری رویایی و خاطره انگیز آماده شده است، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کسی که با او به سفر میکنید می توانید بهترین و یا بدترین سفر عمرتان را برایتان کلید بزند! در این پست سپهر نما  از کسانی می گوید که هیچ وقت نباید با آن ها به سفر رفت، ما را همراهی  کنید.. 

افرادی که هیچ گاه نباید با آنها حتی بلیط هواپیما هم خرید

با آدمهای از خود راضی هم سفر نشوید

اولین دسته از افرادی که باید از لیست اشخاص که برای مسافرت انتخاب کرده اید از خود راضی ها هستند.از خود راضی ها فکر می کنند دنیا فقط برای آن ها ساخته شده و هیچ هتل، غذا یا آب و هوایی نمی تواند آن ها را راضی کند. آن ها تمام مدت از همه چیز شکایت می کنند و معتقدند که برای یک شب اقامت باید تا جایی که می شود هزینه کرد و بهترین هتل ها را گرفت. با این شخص مجبور هستید تمام روز خود را در استخر و مراکز خرید گران بگذرانید و حتی متحمل هزینه زیادی بشوید. در واقع این افراد میتوانند شما به محض وارد شدن به هواپیما برای شروع سفر مورد آزار و اذیت قرار دهند. حتی بلیط هواپیما فرست کلاس هواپیما هم این افراد را راضی نگه نمیدارد.

 

وسواسی ها در طول مسافرت شما را میرنجانند

این افراد همان هایی هستند که ساعت ها قبل از پرواز دائما اطلاعات بلیط هواپیما را مکررا چک میکنند. و با نگاه بی اعتمادی از صحیح بودن اسم خودشان در بلیط هواپیما مطمئن میشوند. از کسانی که برای کوچکترین کارهای خودشان هم برنامه دارند و مطمئنا خارج شدن از برنامه روزانه می تواند آن ها در غمی  عمیق فرو ببرد! آن ها برای کوچکترین کارهای سفر، برنامه ای دقیق دارند و اگر نتوانند بر طبق آن عمل کنند عصبانی و خشمگین میشوند! آن ها لیستی دقیق از جاذبه های توریستی  تهیه کردند و به شما اجازه نمی دهند کاری خارج از این برنامه انجام دهید. شما کوچکترین دخالتی نمی توانید در برنامه آن ها داشته باشید  چون اگر همه چیز طبق خواسته آن ها پیش نرود عصبانی می شوند و داد می زند. این افراد حتی سفر کاری شما به مشهد و یا کیش را خراب خواهند کرد.


بهترین راه برای خرید بلیط چارتر استانبول


 

معتادان به اینترنت مناسب مسافرت نیستند

کسی که به اینترنت معتاد باشد همیشه سرش در لپ تاپ و گوشی است. آن ها در هر موقعیتی، حتی در فرودگاه و موقع دریافت کارت پرواز عکس های سلفی می گیرند و می خواهند آن را در شبکه های اجتماعی نشر دهند. این دسته از اشخاص حتی روی پله های هواپیما و موقع برخواستن هواپیما از زمین، موبایل خود را رها نمیکنند. در طول سفر در مقابل این شخص هیچ کاری از شما بر نمی آید جز اینکه شما هم در مقابل او بنشینید و به اینترنت گردی او نگاه کنید چون حتی جذابیت های سفر هم نمی گذارد او از اینترنت دل بکند. اما این افراد محسناتی نیز دارند. این افراد سریع ترین ها برای یافتن ارزان ترین پرواز برای رسیدن به مقصد  هستند. حتی در سفر های خارجی این تیپ شخصیتی میتواند یاری رسان شما در مواقع ظطراری باشند. چرا که آنها بخوبی میداند از تلفن همراه هوشمند خود چگونه استفاده کنند.

 

معتادان به اینترنت هیچگاه مناسب سفر نیست.

زوج های جوان و عاشقانه های سفر

تا بحال بعد از خرید بلیط هواپیما و سوار شدن به هواپیما کنار زوج های جوانی که به ماه عسل میرفته اند نشسته اید؟ متفاسانه اگر در پروازی با چنین افرادی همراه شدید باید شاهد عشاقانه ها و رمانتیک بازی آنها در طول پرواز باشید. مخصوصا اگر این افراد باهم و با مشورت اقدام به تهیه بلیط هواپیما و فراهم آوری مقدمات سفر، کرده باشند. این شرایط زمانی بدتر میشود که شما مجرد نیز باشید. اگر شما فردی سینگل و بی یار هستید هیچگاه  همراه با یک زوج دلباخنه و عاشق به سفر نروید که سفر به کامتان تلخ خواهد شد ، چرا که در هر مکان رمانتیکی  شما نظاره گر عشق بازی دونفره آنها خواهید بود که این برای شما اصلا منصفانه نیست. زوج های جوان علاقه  بسیار زیادی به ثبت عکس های دونفره دارند که شما را تبدیل به عکاس شخصیشان میکند!! گذشته از این شما شاهد انواع دلبری های عاشقانه خواهید بود !! همسفری با این زوج ها خیلی سخت است. متصور شوید با دوست خود که به تازگی ازدواج کرده است همسفر شده اید. اگر شما مذکر باشید شرایط چندان باب طبعتان نخواهد بود. چرا که هر زمان از دوست خود برای تفریح نظر میپرسید با یک جواب رو به رو خواهید شد. هرچی خانمم بگه !! پیشنهاد ما به شما این است، قبل از رزرو و خرید بلیط هواپیما و همسفر شدن با این افراد حتما به عواقب کار توجه داشته باشید.

 

گیاهخواران

گیاهخواری خیلی هم خوب است و حتی اگر سفری به کشورهایی مثل هندوستان داشته باشید بهترین فرصت است تا این عادت تغذیه ای را هم امتحان کنید.  اما تصور کنید با دوست گیاهخوار خود برای کوله گردی به آمریکای لاتین بروید در این صورت پیدا کردن غذایی مناسب برای او کمی مشکل ساز است! در این ناحیه اگر از مردم محلی سرغ غذاهای گیاهی را بگیرید آن ها فقط با نگاهی مشکوک و ترحم آمیز بهتان نگاه می کنند! و مدت ها برایتان از فواید گوشت حرف می زنند. در این محل اگر خوش شانس باشید می توانید غذاهای گیاهی ای مثل سالاد یا املت را پیدا کنید اما مطمئنا در آن ها هم تکه ای گوشت پیدا می شود!

 

منبع :

www.edreams.com

www.gapyear.com

 

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر