بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

ممنوعیت های سفر به گرجستان | سپهر نما

 

گرجستان 

گرجستان یکی از کشورهای نزدیک ایران است که به دلیل طبیعت بکر، دریای سیاه و کوه های قفقازش مدتی است مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است تا جایی که سفیر ایران در گرجستان، از افزایش بی سابقه ی سفر ایرانیان به گرجستان گفته است. علاوه بر این، گرجستان کشور نسبتا ارزانی است که خود می تواند یک معیار خوب برای انتخاب این کشور به عنوان یک مقصد توریستی باشد. با این وجود بعضی از داروهایی که توسط افراد در ایران مصرف می شود و در کشور ما قانونی است، در گرجستان نه تنها غیر قانونی است بلکه مجازات بسیار سنگینی را هم در پی دارد. اگر قصد سفر ساحیتی و یا پرواز به گرجستان دارید توضیحاتی داده شده است که خوب است قبل از سفر به گرجستان آن را بدانید، سپهرنما را همراهی کنید. 

 

 

 

قوانین هر کشوری با کشور دیگر تفاوت دارد و بنابراین یک الزام است که قبل از سفر به کشور مورد نظرمان، از بایدها و نباید های آن ها بیشتر بدانیم تا به دردسر نیفتیم و سفر را به کام خود تلخ نکنیم. یکی از قوانین سختگیرانه ای که در هنگام سفر به گرجستان باید در نظر داشته باشید، حمل دارو است.

هر دارویی که دارای مواد مخدر و یا روانگردان و یا حتی مشتقات این مواد، هر چند به مقدار کم باشد، در این کشور ممنوع است و همراه داشتن آنها باعث جریمه های سنگین و گاهی حبس های طولانی مدت هم می شود. حتی اگر این داروها در ایران قانونی باشند و با برگه و مجوز پزشک باشد، همراه داشتن و نشان دادن این برگه هم نمی تواند مانع از مجرم شناخته شدن شما شود.

بنابراین پیشنهاد می کنیم در صورتیکه قصد سفر به گرجستان را دارید، در صورتی که از مواد دارویتان اطلاعی ندارید، از بردن آنها به کشور گرجستان به شدت پرهیز کنید. اگر مورد شما اورژانسی باشد، می توانید در این کشور هم دارویتان را خریداری کنید.

این داروها را بشناسید:

 

 

استامینوفن کدئین، دیازپام، کلردیازپوکسید، دیفنوکسیلات، کونداکس، سودافد، بنیکال، اگزازپام، ترامادول، آفرین، کلداستاپ، تی دول، سوپراکلد، رای دول ۱۰۰، آمی تریپتیلین و کلونزپام، داروهایی هستند که آوردن آنها به گرجستان ممنوع است و دارای عواقب بسیار سختگیرانه ایی است،   

 

 

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آسمان ، رزرو بلیط هواپیما ،  پرواز های ارزان قیمت ، قیمت بلیط هواپیما ، خرید اینترنتی بلیط هواپیما ایران ایر  ، بلیط پرواز  خارجی ، هواپیمایی ماهان ایر ، پرواز مشهد ، بلیط پرواز ، اطلاعات پرواز ، بلیط هواپیما، ایران ایر بلیط ، پرواز تهران لس آنجلس ، خرید بلیط تهران بندرعباس ،  بلیط هواپیما اهواز ، تور لحظه آخری

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر