بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی ایران ایر با قیمت ویژه پرواز خارجی

خرید بلیط هواپیما ایران ایر

بلیط هواپیمایی ایران ایر

خرید بلیط هواپیما ایران ایر شاید در قدم اول کمی این معنی را بدهد که خبری از بلیط چارتر هواپیما نیست اما بد نیست بدانید بلیط هواپیما ایران ایر بهترین خرید شما برای پرواز های خارجی و بین المللی است . بلیط هواپیما ایران ایر در مسیر های داخلی هم دارای مزایا خاص خود است چرا که ایران ایر در مسیر های کم پرواز جهت خدمت رسانی به مردم ایران بلیط هواپیما ارائه میدهد . بعنوان مثال میتوان گفت برای مسیر اصفهان رشت که هیچ شرکت هواپیمایی جز ایران ایر پرواز ندارد شما میتوانید با خرید بلیط هواپیما ایران  ایر در این مسیر پرواز انجام دهید . راستش را بخواهید با خرید بلیط هواپیما ایران ایر شما میتنوانید از مزایای کنسلی و استرداد بلیط برخودارد باشید . با سپهرنما سامانه خرید بلیط هواپیما ارزان ایران ایر همراه باشید .

 

خرید بلیط هواپیما ایران ایر لوگو

 

چگونگی خرید بلیط و پرواز ایران ایر


برای جستجو و خرید بلیط و پرواز ایران ایر، کافی است به چند نکته ( مبداء، مقصد، تاریخ پرواز و تعداد نفرات) دقت کرده. بدین صورت که ابتدا وارد صفحه اصلی سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سپهرنما شوید. در قسمت مبداء نام شهری را که در آن قرار دارید به زبان فارسی یا انگلیسی تایپ کنید. در قسمت بعدی با وارد کردن نام شهر و یا فرودگاه مقصد خود، مسیر را به موتور جستجو پرواز سپهرنما داده می شود. طبیعتا هیچ پروازی بدون تاریخ و ساعت نیست. پس با وارد کردن تاریخ مد نظر خود جستجو را تکمیل کرده اید. حال نوبت رسیده به تعداد مسافران، چون در پرواز های ایران ایر نرخ کودک و نوزاد با نرخ بزرگسال متفاوت است. در صورتی که تنها مسافرت نمی کنید، به وارد کردن تعداد مسافر بر اساس رده سنی آنها اقدام کنید. مطمئن باشید بعد از اتمام این این مراحل و کلیک بر روی دکمه جستجو نه تنها بلیط و پرواز ایران ایر معمولی بلکه بلیط لحظه آخری ایران ایر و انواع بلیط ارزان ایران ایر و دیگر شرکت های هواپیمایی به شما نمایش داده خواهد شد. 
در صورتی که نتایج جستجو باب میل شما نبود. میتوانید با فیلتر کردن نتایج جستجو، تنها قیمت بلیط ایران ایر برای شما نشان داده شود. قبل از خرید بلیط هواپیما ایران ایر بهتر است با زیر و بم های این شرکت هواپیمایی ملی ایران بیشتر آشنا شوید.

 

چگونگی خرید بلیط و پرواز ایران ایر

 

قیمت بلیط هواپیما ایران ایر


هواپیمایی ایران ایر، شرکت هواپیمایی ملی ایران است. به همین خاطر قیمت بلیط هواپیما ایران ایر از سوی خود شرکت تعیین میشود. ایران ایر مثل دیگر شرکت های هواپیمایی در پرواز های داخلی پرواز چارتر ندارد. و همین امر باعث شده بسیاری به قیمت بلیط هواپیما ایران ایر اعتماد بیشتری داشته باشند. ایران ایر بخاطر رعایت نکات بین المللی حقوق مسافر در قیمت گزاری بلیط هواپیما بسیار دقیق عمل میکند. در حقیقت قیمت بلیط هواپیما ایران ایر در هر کلاس پروازی و هر مسیر مشخص و ثابت است. به همین خاطر همیشه قیمت بلیط هواپیما ایران ایر مشهد تهران در Y  همیشه ثابت و برای کودکان و نوزاد قیمت بلیط هواپیما ایران ایر کمتر از بزرگسال ها در نظر گرفته شده است. پس به هیچ عنوان در موقع خرید بلیط ایران ایر نگران قیمت نباشید.

 

بلیط ایران ایر تهران بوشهر


بوشهر بعنوان یک شهر ساحلی از مراکز مورد توجه هواپیمای ملی ایران هما برای خدمت رسانی به مسافران این بندر است. ایران ایر با 4 پرواز هفتگی از تهران به بوشهر خدمت رسانی می کند. بلیط هواپیما ایران ایر تهران بوشهر را در روز های شنبه، یکشنبه، چهار شنبه و جمعه میتوانید از سامانه تهیه بلیط هواپیما سپهرنما تهیه کنید. 
 

پرواز تهران بوشهر ایران ایر روز های شنبه ساعت 15:20 با شماره پرواز IR 415
پرواز تهران بوشهر ایران ایر روز های یک شنبه ساعت 15:35 با شماره پرواز  IR 415
پرواز تهران بوشهر ایران ایر روز های چهارشنبه ساعت 6:15 با شماره پرواز IR 407
پرواز تهران بوشهر ایران ایر روز های جمعه ساعت 10:05 با شماره پرواز  IR 407

بلیط و پرواز اصفهان کیش هما

 

کیش بعنوان قطب صنعت گردشگری یکی شهر های مورد علاقه این شرکت هواپیمایی است. ایران ایر با دو پرواز هفتگی از مبدا اصفهان به کیش و همین طور از کیش به اصفهان در این مسیر پرواز دارد.

پرواز اصفهان کیش ایران ایر روز های سه  شنبه و جمعه با شماره پرواز IR 420 ساعت 19:50
پرواز کیش اصفهان ایر ایر روز های سه شنبه و جمعه با شماره پرواز IR 421 ساعت 17:30

بلیط هواپیما ایران ایر منصافنه ترین نرخ در استرداد وجه را دارد


اگر بعد از خرید بلیط هواپیما ایران ایر شما امکان انجام مسافرت را نداشتید میتوانید با پرداخت جریمه ناچیزی بلیط هواپیما ایران ایر خود را کنسل و وجه را دریافت نماید . قبل از خرید بلیط هواپیما ایران ایر در سیستم سپهرنما به قوانین و مقرارت مربوطه پرواز دقت فرمایید . و از بهای پرداخت کنسلی بلیط هواپیما ایران ایر خود آگاه شوید. قبل از هر چیزی از قیمت بلیط هواپیما ایران ایر مطلع شوید . 

 

بلیط ارزان ایران ایر

 

بلیط هواپیما ایران ایر خارجی با بهترین خدمات 


شرکت هواپیمایی ایران ایر با داشتن بهترین پرنسل پروازی ، پرواز های خارجی بین المللی به مقاصد مختلفی نظیر وین ، استانبول ، لندن ، پاریس و ... را ارائه میدهد . جالب است بدانید در بلیط هواپیما خارجی ، بلیط هواپیما ایران ایر بعنوان بلیط هواپیما ارزان خارجی شناخته میشود . چراکه ایران ایر یک شرکت داخلی است و شما لازم نیست هزینه تغییرات نرخ ارز را بعهده بگیرید در مقابل دیگر بلیط هواپیما های خارجی نظیر ترکیش و ایرفرانس بلیط هواپیما ایران ایر از بهترین نرخ با ابلاترین خدمات هوایی بشمار می آید . در واقع اگر شما بلیط هواپیما تهران استانبول از هواپیمایی ترکیش را خریداری کنید . شاید در طول پرواز با کمترین امکانات کترینگ مواجه شوید در صورتی که ایران ایر تمام تلاش خود را برای رضایت مشتری و مسافران خود انجام میدهد . 

کترینگ هواپیمایی ایران ایر از بهترین و کامل ترین مراکز تهیه کترینگ پرواز است. به همین خاطر کیفیت کترینگ در هواپیمایی ایران ایر بالا است. 
 

 

خدمه خندان پرواز ایران ایر هنگام دریافت بلیط هواپیما

 

بلیط تهران پاریس با هواپیمایی ایران ایر
 

مثل هر ایرلاین دیگری ایران ایر هم پرواز های خارجی پر استقبالی دارد. در این بین بیشترین تهران پاریس از مسیر های مورد علاقه مردم و ایران ایر است. بلیط تهران پاریس ایران ایر با دو پرواز هفتگی موجود است. که همه پرواز های خارجی ایران ایر از فرودگاه امام خمینی انجام میشود.

روز های دوشنبه ساعت 18 با شماره پرواز  IR 733 از فرودگاه امام خمینی ره به فرودگاه شارل دو گل پاریس
روز های جمعه ساعت 9 بامداد با شماره پرواز  IR 733  از فرودگاه تهران امام خمینی ره به فرودگاه شارل دو گل پاریس

 

برنامه پرواز هواپیمایی ایران ایر
 

 پرواز  تهران  آبادان  تهران  روز های یکشنبه و دوشنبه    هواپیمایی IranAir

پرواز تهران استانبول تهران روز های دوشنبه چهار شنبه و جمعه  هواپیمایی IranAir

پرواز تهران مشهد  روزهای سه شنبه پنجشنبه و شنبه هواپیمایی  IranAir

پرواز مشهد تهران  روزهای جمعه  شنبه و چهارشنبه هواپیمایی IranAir

پرواز تهران اهواز تهران روزهای یکشنبه دوشنبه و چهارشنبه هواپیمایی IranAir

پرواز تهران پاریس تهران سه شنبه و جمعه با هواپیمایی IranAir

 

 

پرواز اصفهان مشهد اصفهان روزهای جمعه و سه شنبه  IranAir

پرواز اصفهان دبی اصفهان روزهای دوشنبه و چهارشنبه IranAir

پرواز اصفهان بندرعباس اصفهان روزهای چهارشنبه و یک شنبه IranAir

پرواز اصفهان کویت روزهای پنجشنبه و دوشنبه IranAir

پرواز کویت اصفهان روزهای  دوشنبه و شنبه IranAir

 

 

منـابـع :

  1. IranAir
  2. wikipedia

 

powered by Erfan Sheikhan

 

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی در شرایط جدید تحرم ها با حالت های خاصی قابل خرید است. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان وجود ندارد. و مسافرینی هم که قبلا اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی کردند دستخوش تغییرات ناگهانی شده اند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر