بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

برنامه های کاربردی برای سفر | سپهرنما

برنامه های کاربردی در سفر


در هر سفر مخصوصا سفرهیا خارجی نیاز به یک سری برنامه
 
می خواهیم به شما یک توصیه اساسی بکنیم، تا حالا شده  با استفاده از توییتر اکانت خود که دوستان و فالور های شما در آن قرار دارند  پارکهای بزرگ ، بلیط ,رستوران هتل بوتيک، هنگام مسافرت و يا موزه را بیابید ؟ یا بهترین موسیقی که میتوانید در مکانی بخصوص گوش کنید ؟در این برنامه شما میتوانید عکسها موسیقی و غذاهایی که در طول سفر برایتان خاطره انگیز بوده است را به اشتراک بگذارید. خب شما میتوانید با استفاده از توییتر کارد خود بهترین مکانها را از دوستان خود پیشنهاد بگیرید و یا حتی پیشنهاد بدهید؟
 
GateGuru
به دنبال برنامه پروازی شرکت هواپیمایی بخصوصی هستید ؟ گرسنه اید ، اما زمان کافی بین پرواز های تان ندارید؟ یا شاید کتابتان در طول پرواز تمام شده است و به یک کتاب جدید برای سفر و پرواز بعدی خود نیاز دارید  ؟ یا شاید هم بخواهید یک دستگاه خود پرداز بانک در فرودگاه پیدا کنید که در پشت دیوارهای پشت سر هم فرودگاه قرار دارد ؟! قبل از برنامه ریزی برای مسافرت و پرواز خود میتوانید با GateGuru یک کتاب ، نهار بین پرواز و کلی امکانات فرودگاهی دریافت کنید !
 
HappyCow
happycow یک لیست از رستوران های گیاهی مناسب گیاهخواران در 10.500 شهر از سر تا سر دنیا به شما میدهد که میتوانید بعد از خرید اینترنتی بلیط هواپیما خود و برنامه چینی برای سفر خود از این برنامه استفاده کنید ! فرض کنید به شهری مثل توکیو و یا پاریس سفر میکنید و به دنبال یک رستوران ویژه گیاهخواران میگردد اینجاست که HappyCow به کمک شما خواهد آمد !
 
 
 
خرید اینترنتی بلیط هواپیما سپهرنما | رزرو بلیط هواپیما سپهرنما | خرید بلیط هواپیما
 

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر