بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

24 ساعت در مسکو | خرید بلیط هواپیما مسکو

بلیط هواپیما مسکو

 

  • نام شهر مسکو مترادف با کاخ کرملین ، میدان سرخ  و ولادیمر پوتین است . اما این شهر بیش از یک شهر سیاسی است و به اندازه کافی مکان گردشگری برای بازدید از این شهر وجود دارد، 24 ساعت در مسکو را با سپهرنما همراه باشید.


     

  • بلیط هواپیما خارجی مسکو

 

  • مسکو بیش از  یک قلب تپنده برای روسیه است چرا که مسکو یک مرکز تجارت جهانی ، یک کلان شهر با 1000 سال تمدن و بیش از 10 ملیون نفر سکنه است . در این شهر پر است از هتل هایی با شهرت جهانی ، ساختمان های نمادین مکان های فرهنگی غنی و رستوران های فوق العاده است ، بنابر این اگر شما فقط  در حال عبور از مسکو هستید  و یا قصد سفر به مسکو را دارید ، مطمئن باشید که مسکو بیش از یک پایتخت است و حتی ارزشمند تر از لندن و پکن !

  • مسکو بر خلاف خواهرش سنت پترزبورگ که همه گردشگران فکر ارزش کمتری برای بازدید دارد  و هنوز شهر خاکستری متوقف شده از خاطرات جنگ سرد  است اما این واقعیت در سال 2017 وجود دارد که مسکو یک شهر گردشگری فوق العاده است. حالا وقت آن است که در تور ما خودتان را غوطه ور کنید. با سپهر نما همراه باشید.

 

بیشتر بدانید و بهتر سفر کنید
 
 
چند نوع بلیط هواپیما داریم ؟
 
 
چگونه برای هر سفر خود بلیط ارزان هواپیما تهیه کینم ؟ 
 
 

 بلیط هواپیما مسکو و هتلی که در آن باید اقامت داشت 

در مسکو هتل مهم ترین امکانات سفر شماست ، بهترین هتل مسکو ریتز کارلتون است که در نزدیکی میدان سرخ واقع شده است. ریتز کارلتون یک هتل تاریخی است که دکوراسیون آن برگرفته شده از روسیه امپریالیستی است که شما در آن مانند یک تزار در کاخ با امکانات عالی همچون رستوران نویکوف ،استراحت در آبگرم با چشم خیره کننده از میدان سرخ ، زندگی خواهید کرد. مطمئنا شما نمیتوانید این هتل را ترک کنید!

 

بلیط هواپیما خارجی ارزان و هتل مسکو

 

 

 

گردش در مسکو  و مکان هایی  که باید دید

کرملین بعنوان قلعه مسکو ، مرکز فرهنگی و یک نهاد سیاسی است. کرملین تشکیل شده است از سه کلیسا جامع  کاخ پاتریاخ و برج های نازک و ایوان های بزگ، که همه آنها شمار مجذوب خود خواهد کرد، کرملین مقدس ترین مکان برای مذهب ارتدوکس است. در کرملین نقاشی های مذهبی نفیس ، دیوار های تزئین شده ، بوی عطر خوشبو پخش شده در فضا ، صداهای و اصوات مذهبی همه و همه درکنار هم قرار گرفته اند تا شمارا مجذوب خود کنند. در کرملین دیوار ها زره پوش شده با مجموعه ایی از بشقاب های طلا و نقره و جواهرات ساخته شده سلطنتی آماده شده اند برای نمایش گذاشتن اقتدار روسیه. 

 

 تائتر بلشووی در مسکو 

هیچ کس نباید بدون حضور در تئاتر بلشووی به مسکو بیاید، حتی اگر باله و اپرا  را واقعا دوست ندارید . مبلغی معادل  3.577 میلیارد تومان برای نوسازی اخیر این این ساختما صرف شده است ، و با این حال اگر شما نیم ساعت قبل از یک نمایش در صندوق تهیه بلیط قرار بگیرید، می توانید یک بلیط را به قیمت 15000 تومان دریافت کنید. اثرات شهیری مانند دریاچه سوان و Cosi Fan Tutte معمولا در تئاتر اصلی اجرا می شود، اما شما همچنین می توانید کارهای معاصر و تمرینات گرو های تائتر را در ساختمان دوم مشاهده کنید. 

 

 شام روسی در مسکو

یک قایق تفریحی بادبانی و یخ شکن بنام رادیسون سلطنتی در رودخانه مسکوا هرشب مهمانانش را به ضیافت شام سلطنتی فرامیخواند که دارای منو پر طرف دار شامل غذاهای دریایی تازه ، ماهیان گرم دودی ، گوشت های تازه ذبح شده با مواد کامل ارگانیک تهیه اشده از مزارع محلی است  که وظیفه طبخ غذا به عهده برترین سرآشپزان روس معاصر است. چی بهتر از این که در حال قدم زدن برروی عرشه کشتی در حال حرکت از شما پذیرایی شود.

 

 سفر به مسکو

برای سفر به مسکو دو گزینه مجود هست که میتوان با برگزیدن یکی از آنها بازدید خود را از شهر مکسو حتمی کنید . یکی خرید بلیط هواپیما خارجی مسکو و دیگری نیز خرید تور خارجی مسکو  است . برای خرید بلیط هواپیما خارجی مسکو میتوانید به سامانه سپهرنما اطمینان حاصل کنید .

 

منبع :

http://www.thetravelmagazine.net/travel-guide-24-hours-in-moscow.html

 

 

 

 

 

 

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما ارزان  خارجی  برای سفر به آتن | سپهر نما

بلیط هواپیما ارزان خارجی برای سفر به آتن | سپهر نما

با خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی ، پروازهای متعددی از نقاط مختلف دنیا به آن جا صورت می گیرد، شهر آتن، پایتخت کشور یونان است. اگر شما نیز به دنبال شهری تاریخی و اعجاب انگیز هستید و طالب گشت و گذار در مکانی متفاوت و دیدنی می باشد، با خرید بلیط هواپیما ارزان خارجی به مقصد آتن، به کشور یونان پرواز کرده و از تماشای جاذبه های گردشگری این شهر لذت ببرید

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر