بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

خرید و تهیه بلیط هواپیما ارزان | سپهر نما

بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما ارزان قیمت، بلیط هواپیما چارتر، پرواز ارزان و بلیط ارزان هواپیما نیاز هر شخصی است که قصد مسافرت هوایی را به هر دلیلی داشته باشد. شاید از دید بسیاری در سال 98 نتوان حتی با هواپیما مسافرت کرد، چه برسد به اینکه بتوان بلیط هواپیما ارزان تهیه کرد. اما این تصورات کمی غیر کارشناسی و دور از انتظار خواهد بود. چرا که همواره نیاز به مسافرت های هوایی حس شده است و به یکی از واجبات صنعت حمل و نقل تبدیل شده است .از آنجا که هواپیما شما را سریع تر از هر وسیله نقلیه دیگر به مقصد خواهند رساند، بهتر است در مورد خرید و تهیه بلیط هواپیما ارزان قیمت نیز اطلاعاتی کسب کنید. تا همواره یک سفر هوایی ارزان قیمت را برای خود به ارمغان بیاورید و در هزینه های خود کمی صرفه جویی کنید.

 

از کجا بلیط هواپیما ارزان تهیه کنیم؟

 

راه های متععدی برای تهیه بلیط هواپیما ارزان وجود دارد از جمله:مراجعه حضوری،تماس تلفنی و خرید آنلاین که امروزه جزو پرطرفدار ترین هاست، که می توان اشاره کرد. برخی از افراد مراجعه به دفاتر فروش را برای خرید بلیط ارزان هواپیما ترجیح می دهند زیرا معتقدند مطمن ترین راه است اما این روش شاید یک سری از مزایای خرید آنلاین را نداشته باشد. از جمله صرف وقت و هزینه برای حضور،نداشتن تخفیف ها وعدم اطلاع از کاهش و افزایش قیمت های دوره ای که آژانس ها ارئه می دهند و برخی مشکلات دیگر.

 

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثر کار های روزمره اینترنتی وبصورت آنلاین انجام می شود،تهیه بلیط هواپیما ارزان  نیز یکی از این امور محسوب می شود. به سادگی می توان گفت بیشترین رزروی های نیز از همین راه صورت می گیرد ولی نمی توان گفت بی نقص ترین راه است، با توجه به کلاهبرداری های اینترنتی و افزایش سایت های نامعتبر می تواند خطراتی را نیز به دنبال داشته باشد. پس حتما قبل خرید از اعتبار سایت های فروش بلیط اطمینان حاصل کنید.

 

با رعایت تمام جنبه ها نباید فراموش کرد خرید آنلاین بلیط هواپیما مزایای بسیاری را نیز به دنبال خواهد داشت.از جمله اطلاع از تمامی قیمت ها، تخفیفات و امکانات ارئه شده آژانس ها قبل و هنگام سفر اشاره کرد. وقتی اقدام به خرید انلاین بلیط ارزان می کنید می توانید قیمت ها را مقایسه کنید و لیست قیمت بلیط هواپیما ها را تا چند ماه آینده مشاهده کنید با دسترسی به این اطلاعات می توانید ارزان تر خرید کنید.

 

سپهرنما ایمن ترین سامانه خرید بلیط هواپیما ارزان

 

بیشتر بدانید و بهتر سفر کنید :

در شرایط فعلی میتوان بلیط هواپیما خارجی ارزان تهیه کرد ؟

خرید بلیط چارتر استانبول

حتما به نکات قابل تامل در مورد بلیط هواپیما خارجی توجه کنید.

 

نکات طلایی برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت

 

در هر کاری یک سری نکات وجود دارد که می توان بهترین نتیجه را گرفت. خرید بلیط هواپیما ارزان نیز مثتسنی از این قضیه نیست. فرقی نمی کند که خواهان خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت استانبول را دارید یا بلیط هواپیما ارزان مشهد را. مهم این است که نیاز به خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت دارید. این نکاتی که قصد آموزش آن را داریم از جدید ترین متد های خرید بلیط ارزان است.
 

از بلیط هواپیما لحظه آخری ارزان استفاده کنید

 

بلیط ارزان لحظه آخری از آن دست بلیط هایی است که همه مسافران بدنبالش هستند . بلیط لحظه آخری را میتوانید با قیمتی مناسب خریداری کنید اگر علاقه مند به خرید بلیط لحظه آخری هستید پس به خواندن این مطلب ادامه دهید .شاید با خودتان گمان کنید که تنها راه خرید بلیط ارزان هواپیما، زمانی است که کسی قصد خرید بلیط ارزان هواپیما و سفر را نداشته باشد.این مسئله تنها یکی از راه های میانبر برای خرید بلیط ارزان هواپیما است.

اما گاهی پیش می آید که شما مجبور به خرید بلیط هواپیما در رزوهای پر تردد هوایی باشید . شاید فکر کنید حتما باید بلیط هواپیما خود را با قیمتی بالاتر خریداری کنید .ولی همیشه اینگونه نیست. پیشنهاد ما برای شمایی که بدنبال بلیط هواپیما ارزان قیمت هستید این است که خرید بلیط خود را به بلیط لحظه آخری تبدیل کنید و در صورت امکان قیمت بلیط هواپیما را مکررا رصد کنید . جالب است بدانید قیمت بلیط هواپیما در ساعات اولیه روز همیشه گرانتر است البته جز بلیط هواپیمایی که ساعت پروازی آنها در همان ساعات اولیه است.

 

اگر بلیط هواپیما به فروش نرفت و به ساعت حرکت هواپیما نزدیک شدید بدانید که، کم کم بلیط لحظه آخری میشود و شما شاید با قیمت بلیط اتوبوس یا یک ماشین دربست بلیط لحظه آخری هواپیما تهیه کنید .
#اگر علاقه مند به خرید بلیط لحظه آخری هستید بهترین کار برای اطلاع یافتن از قیمت بلیط هواپیما در ارتباط بودن با آژانس هواپیمایی  است .
 


ابتدا دنبال بلیط هواپیما چارتر باشید نه سیستمی

 

اگر به دنبال بلیط ارزان هستید، ابتدا در بین بلیط چارتر جستجو کنید و سپس بلیط های سیستمی را چک کنید. بلیط هواپیما چارتر به دلیل اینکه توسط آژانس های چارتر کننده، به فروش گذاشته می شوند، قابلیت تغییر قیمت قابل توجهی را دارند و بلعکس در بلیط های سیستمی که مستقیم از طرف ایرلاین ها به فروش می روند، قیمت ها ثابت یا تغییر نرخ اندکی دارند.

به هوش باشید زمانی که مسافرت هوایی در اوج خود قرار ندارد، بلیط هواپیما چارتر ارزان تر از بلیط سیستمی فروخته خواهد شد. اگر چه که بلیط چارتر قوانین غیر منصفانه نسبت به پرواز سیستمی دارد اما اگر در مورد سفر خود اطمینان دارید. پرواز چارتر بهترین انتخاب برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت خواهد بود.

 

 

خرید بلیط هواپیما ارزان در بهترین زمان

 

هیچ فردی نیست که علاقه به خرید کالا و خدماتی ارزان قیمت نداشته باشد. همه اشخاص برای منظور های خاصی به سفر خواهند رفت. سفر تنها چیزی است که شخصی از آن دل نخواهد برید. مخصوصا اگر پای سفری ارزان قیمت با بلیط ارزان هواپیما شروع شود. وقتی همه تلاش خود را برای رزرو ارزانترین بلیط هواپیما به هر مقصد انجام دادیم، همه ما با تلاشهای مکرر خسته می شویم. با استفاده از موتور های جستجو و تایپ عبارت بلیط ارزان هواپیما بدنبال بلیط هواپیما ارزان قیمت هستیم . وقتی قصد خرید بلیط هواپیما ارزان  را دارید همیشه این سوال پیش می آید که این بلیط را چه زمانی تهیه کنید تا برای شما هزینه کمتری داشته باشد.
 
بعضی از سایت ها هستند که قیمت های بلیط ارزان هواپیما را پیش بینی می کنند حتما آن ها را چک کنید تا تصمیم بهتری بگیرید معمولا گفته می شود که بهترین زمان خرید بلیط ارزان هواپیما ۴۵ تا ۵۰ روز قبل از زمان پرواز است اما رعایت این نکته همه جا و همه وقت جوابگو نیست! گاهی شاید بهتر باشد که بلیط هواپیما ارزان خارجی  پرواز های برون مرزی که برنامه ریزی بلند مدتی دارند را حتی ۵ تا ۶ ماه زودتر رزرو کنید تا هزینه کمتری را پرداخت کنید.دقت داشته باشید واگذاری خرید بلیط ارزان هواپیما برای سفرهایی با برنامه ریزی بلند مدت به لحظه های آخر اصلا نی تواند تصمیم خوبی باشد زیرا با مشکلاتی همچون تاخیر در حرکت پرواز،استفاده از هواپیماهای بی کیفیت و... را به دنبال خواهد داشت.

واما نکته مهم دیگر خرید در چه ساعت از شبانه روز بهتر است؟طبق تحقیقات انجام شده و همان طور که اکثر ما ها نیز می دانیم کمتر دیده شده که افراد صبح به مسافرت بروند پس تعیین ساعات اولیه روز می تواند انتخاب خوبی باشد زیرا معمولا شرایط آب وهوایی بهتر است، پرواز ها کمتر دچار تاخیر می شوند،به دلیل کاهش حضور مسافرین در این ساعات لحظه های حضور در باجه های امنیتی کوتاه تر می شود و میتوانید سر وقت در مقصد مورد نظرتان باشید.

 

زمان خرید بلیط هواپیما ارزان چارتر

 

شهرهای توریستی محبوب و پرطرفدار که مسافر ها ی زیادی را پذیرا هستند معمولا هدف شرکت های چارتر کننده هستند تهیه بلیط چارتر برای این مسیر ها کار سختی نیست. قطعا با افزایش تقاضا برای سفر به این شهر ها،مورد توجه آژانس های هواپیمایی قرار می گیرند و این شرکت ها با اجاره تعدادی از صندلی ها با نوع دیگر چارتر کردن آنها می توانند در مواقع لازم با تغییر قیمت ها سود های بیشتری را به دست آورند. تغییر های پیاپی در قیمت بلیط چارتر می تونه این فرصت را به وجود بیاورد که با خرید به موقع و هوشمندانه صرفه جویی خوبی رو در هزینه ی سفر خود داشته باشید!

 

فقط کافیه بدونین چه وقت هایی می تونین با خرید بلیط چارتر زیر قیمت، و بلیط های لحظه آخری بودجه ی مورد نیاز سفرتون رو کم کنین. آیا همیشه بلیط های چارتر ارزون هستن؟ بهتر بدونین که خیر! همیشه اینطوری نیست که فکر کنید اگر موفق به پیدا کردن بلیط چارتر شوید قطعا می توانید هزینه کمتری رو پرداخت کنید. قیمت بلیط ها با توجه به مقصد و زمان سفر شما کاملا می تونه متغییر باشه. بخصوص اگه تعداد در خواستی ها برای سفر به اون شهر و به نحوی فصل خوب سفر باشه این امکان وجود داره نه تنها ارزان نه بلکه بلیط چارتر های گرون تری هم خریداری کنید. این دیگه بستگی به آژانس چارتر کننده داره که چه قیمتی رو روی بلیط هاش میزاره و به مسافرهای اون مسیر می فروشه.

 

بهترین فصل خرید بلیط ارزان هواپیما

بهترین زمانی که می توانید برای سفرهای ارزان انتخاب کنین؛ مواقعی هستند که مسافرها میل کمتری به سفر کردن دارند. مثل آخرین روز تعطیلات عید که مسافرها از سفرهای نوروزی برگشتند و تا شروع تابستان قصد مسافرت ندارند. اواخر تعطیلات نوروزی و فصل بهار؛ هم هوا برای سفر کردن مناسبه و هم چارتر کننده ها با پایین آوردن قیمت بلیط های هواپیما چارتری برای سفر کردن گردشگرها رو حسابی وسوسه می کنند.

 

از طرفی می تونین از فرصت های خرید بلیط لحظه آخری؛ که در پایان سال، که مردم خرید های عیدشون رو انجام میدن و آخر اسفند رو درگیر خرید کردن هستن و تعطیلات نوروز رو برای سفرهاشون ترجیح میدن، استفاده کنین. یا مسافرت کردن در فصل هایی که برای سفر به یه شهر خاص زمان خوبی نیست مثل سفر کردن به شهر های گرم و خشک در فصل تابستون که مهاجران کمتری رو داره واستون ارزون تر درمیاد و برای سفر به شهر هایی مثل کیش که تابستون های گرمی دارن پیدا کردن بلیط های چاتر ارزون کار سختی نیست. می تونید با کمی جستجو در سایت های گردشگری، خیلی ساده بلیط های چارتر زیر قیمت پیدا کنین. اگه برنامه خاصی برای سفر خود ندارید و هزینه ها خیلی مهمه واستون استفاده از تورهای لحظه آخری میتونه انتخاب مقرون به صرفه ای باشه.

 

 

 وسط هفته بدنبال خرید بلیط ارزان هواپیما باشید.

 

انتخاب اینکه چه روزی به سفر بروید با شما است؛ اما پیشنهاد ما برای خرید ارزان تر بلیط ارزان هواپیما روزهایی مثل یکشنبه و دوشنبه است که کاهش قیمت بلیط هواپیما ارزان  را به همراه دارد. طبیعتاً روزهای جمعه و شنبه که همه یا به مسافرت می روند و یا از سفر بر می گردند، بلیط هواپیما با نرخ بیشتری به فروش می رسد. اگر شما بلیط رفت و برگشت هواپیما را برای اواسط هفته که بلیط ارزان تر است رزرو کنید؛ می توانید سفری هوشمندانه و ارزان تری داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که بلیط چارتر هواپیما در رزو های ابتدایی هفته بسیار ارزان تر است . این نکته را در نظر داشته باشید که بلیطی ، بلیط ارزان هواپیما است که تناسب خاصی با برنامه سفر و بودجه شما برای خرید بلیط هواپیما داشته باشد .


مراحل خرید بلیط هواپیما ارزان

در صورت اقدام به خرید مراحل زیر را اجام دهید:

مرحله 1.وارد وب سایت مربوط شوید یا در صورت وجود نرم افزار آن را دانلود کنید
مرحله2.شهر های مبدا و مقصد خود را انتخاب کنید
مرحله3.انتخاب یک طرفه مسیر سفر.فقط برای رفت سفر خود بلیط تهیه کنید
مرحله4. در رایانه: روی «خروج» کلیک کنید، اما به جای ورود به یک تاریخ، «ماه کامل» را انتخاب کنید و سپس «ارزانترین ماه»، بنابراین می توانید تمام تاریخها را مرور کنید تا ببینید کدام ارزانترین است. آمار تمام پرواز ها را به راحتی ببینید که بتوانید ارزان ترین را انتخاب کنید.

در صورت لزوم، این مراحل را برای پرواز بازگشت خود تکرار کنید. شما همچنین می توانید یک سفر برای زمان دور تری را نیز اینگونه رزرئ کنید، اما ابتدا این مراحل را انجام دهید و ببنید که کدام تاریخ ها معمولا ارزان تر هستند تا پرواز را برای سفر رفت وبرگشت خورد رزرو کنید.
واما در ادامه نگاهی به موضوعات کلیدی در تهیه بلیط هواپیما ارزان داریم.

 

جستجو بلیط هواپیما  ارزان خود را به صورت مخفی انجام دهید

 

شما اشتباه نمی کنید اگر فکر کنید قیمت بلیط ارزان هواپیما پس از چندین بار جستجو در مرورگر وب تغییر کرده است. براساس کوکی های موجود در مرورگر شما، وقتی یک مسیر خاص به طور مرتب جستجو می شود، قیمت بلیط  ارزان هواپیما افزایش می یابد، زیرا سایت می خواهد شما را وادار کند سریع تر رزرو کنید و حتی شما را بترساند که حتی قیمت ها افزایش می یابد. همیشه برای رزرو در حالت ناشناس یا حالت مرور خصوصی برای پایین ترین قیمت ها، جستجو کنید.در گوگل کروم یا سفری جهت فعال نموندن حالت خصوصی در صورت استفاده از کامپیوتر،(شیفت-ان)را بزنید.

 

جستجو بلیط هواپیما ارزان قیمت در بهترین زمان خرید پرواز

 

برای موزیلا فایرفاکس یا اینترنت اکسپلورر می توانید(شیفت-پی) را بزنید. این عملکرد یک پنجره مرور جدید را باز می کند که در آن اطلاعات شما ردیابی نخواهد شد، بنابراین بدون افزایش قیمت در هنگام جستجو می توانید ادامه دهید. در این حالت کوکی های شما هر بار که یک پنجره ناشناس باز می کنید، تنظیم مجدد می شوند در واقع حافظه آنها پاک می شود. بنابراین، اگر شما برای هر جستجوی بلیط هواپیما از ابتدا (به طوری که جستجوهای قبلی شما در دسترس نباشند، به طور خاصی هزینه ها را کاهش می دهید)، تمام پنجره های ناشناس را ببندید، یک پنجره جدید باز کنید، و سپس جستجوی خود را شروع کنید.

 

از بهترین موتورهای جستجو برای خرید بلیط هواپیما ارزان چارتر استفاده کنید

 

امروزه تمامی وبسایت های خرید بلیط هواپیما یک نوع موتور جستجو بلیط محسوب میشوند. در این بین بسیاری از موتور های جستحو مثل سپهر و راویس برای پرواز های داخلی و خارجی چارتر بسیار مورد استفاده هستند. نکته ایی که در این بین وجود دارد این است که، همه فکر میکنند چون در این سیستم ها چارتر کنندگان پرواز های خود را مستقیما بفروش میرسانند. ارزان تر از هر وبسایت دیگری مثل سپهرنما است، که عمومان این تفکر غلط از آب در می آید.

 

سپهرنما حتی پرواز های چارتر خود را ارزان تر از سپهر به فروش میرساند. پس بهتر است  قبل از اقدام به خرید بلیط یک مقایسه قیمت انجام دهید. شاید این مقایسه قیمت پرواز کمی زمان بر باشد. اما به تفاوت هزینه ایی که باید بابت خرید پرواز خود انجام دهید می ارزد. سپهرنما توجه خاصی بر روی بلیط هواپیما ارزان قیمت چارتر دارد.
 


بلیط هواپیما ارزان از شرکت هواپیمایی ارزان

 

خطوط هواپیمایی با بودجه کمتر به طور قابل توجهی بلیط هواپیما ارزان وکامل تر از همتایان خود را ارائه می دهند. این باید واضح باشد، با امکاناتی مانند اتاق پا کوچکتر و عدم وجود غذا و نوشیدنی رایگان در هیئت مدیره (که، به هر حال، معمولا با بلیط گران قیمت در شرکت های هواپیمایی تکمیل می شود) مرتبط است.در این مسئله شکی نیست که با تهیه بلیط ارزان به طور بخصوصی می توان در مخارج سفر صرفه جویی کرد اما باید آگاه باشیم که بلیط ارزان هواپیما می توانند مشکلاتی را نیز به دنبال داشته باشند.شما به هرکدام از این شرکت های هواپیمایی که بلیط هواپیما ارزان های گرانتری دارند نگاه کنید می توانید ببینید این شرکت ها پس ار فروش تا لحظه پرواز پشتیبانی های بیشتری در خصوص مسافران خود دارند وهماهنگی های منظمر را ارائه می دهند.

 

هنگام خرید پرواز ارزان متفاوت تر از دیگران عمل کنید

 

تفاوت عمل همیشه حاصل ذهن های خلاقی است که برای رفع نیاز خود دست به اقدام زده اند. طبق تحقیقاتی که شرکت مسافرتی کایاک انجام داده است. متوجه شده که مسافران حرفه ایی برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت خارجی متفاوت تر از دیگران عمل میکنند. این مسافر ها با مطالعه و تجربه ایی که در سفر بدست آورده اند شیوه های خاصی برای رفع نیاز خود برای خرید پرواز ارزان بکار گرفته اند. ماحصل این تحقیق به هشت بخش متفاوت تقسیم بندی شده است.

 

مطالعه کتاب مسیر های سفر برای خرید بلیط  ارزان

 

اگر شما در مبدا پرواز، با توجه به انتقال، برای مثال، از کانادا به استرالیا، که معمولا شامل کانادا به لس آنجلس، پس از آن لس آنجلس به استرالیا، می شود،لزومی ندارد شما بلیط ارزان هواپیما تمام مسیر را یکجا تهیه کنید بلکه بهتر است به صورت جداگانه اقدام کنید. تکرار می کنم: کتاب ها را با ساعت ها تفکیک نکنید! این روش برای کسانی است که می خواهند یک مقصد اضافی برای چند روز یا بیشتر ایجاد کنند تا قبل از شروع سفر بعدی خود بلیط های خود را رزرو کرده باشند.

 

اول، تحقیق خود را انجام دهید: آیا خطوط هواپیمایی با بودجه منحصر به فردی در کشوری وجود دارد که از آن پرواز می کنید و مشخص کنید که کجا می روید؟
شما حتی می توانید با انتخاب بلیط های تک سفری برای مسیر های دو مقصدی با یک هزینه از هر دو دیدن کنید. به جای صرف یک روز نشستن در فرودگاه، می توانید چندین روز برای گشتن در شهر که در آن قرار دارید، صرف کنید.
 

 

ارزانترین مکان را برای خرید بلیط ارزان هواپیما و پرواز پیدا کنید

 

شما دقیقا می دانید که کجا می روید یا فقط می خواهید ارزان ترین کشور را برای سفر انتخاب کنید،وب سایت کیوی.کام یک ابزار عالی برای اشتیاق سفر و صرفه جویی در پول شماست. به وب سایت خود بروید و شهر خروج خود را وارد کنید، سپس محدوده تاریخ پرواز را انتخاب کنید. هزینه های تقریبی پس از خارج شدن از مبدا شما، بیش از صدها کشور در سراسر جهان ظاهر می شود، در حالی که لیست مقصد با قیمت مرتب شده است، به شما این امکان را می دهد که مکان مقرون به صرفه ای را که می توانید سفر کنید انتخاب کنید.

 

 

خرید بلیط ارزان  هواپیما به صورت عمده

 
به عنوان یک قاعده، اگر در یک زمان خرید بیشتری دارید، می توانید هزینه کمتری را بپردازید، اما تنها در صورتی که در همان اتحادیه یا شرکت هواپیمایی مشابه اقدام به خرید کنید. برای مثال، بلیط رفت وبرگشت از مشهد به تهران با هواپیمایی ایران ایر ارزان تر از 2 بلیط یک طرفه است. شما همچنین می توانید از این روش در پروازهای چند شهر استفاده کنید. به عنوان مثال تهران ،مشهد.مشهد به اصفهان و اصفهان به شیراز.اگر همه اینها را بصورت همزمان رزرو کنید در واقع خرید شما عمده محسوب می شود و بصورت جدی هزینه های خود را کاهش خواهید داد. راه دیگری برای خرید بلیط های فله ، بلیط های دور دنیا و تور های منطقه ای است. این بلیط ویژه ای است که توسط اتحادیه های هواپیمایی ارائه می شود که به شما اجازه می دهد در سراسر جهان، یک قاره، یا یک کشور با نرخ تخفیف های خوب سفر کنید.
 

 

به سفرهای هوایی و قیمت های فروش برای خرید بلیط ارزان هواپیما نگاه کنید

 

 
خطوط هوایی گاهی هنگام انتشار نرخ کرایه های خود دچار اشتباه می شوند، که موجب ایجاد پرواز های با تخفیف بالا می شود. این اشتباهت می تواند به دلایل مختلف اتفاق بیفتد - بحران های تبدیل ارز، مشکلات فنی یا خطاهای انسانی از جمله این اشتباهات است. اگر در جستجوی تهیه بلیط در هنگام بروز چنین اشتباهاتی موفق به تهیه آن شوید، می توانید بخش زیادی از پول های خود را صرفه جویی کنید. راهنمای قابل استفاده ما به طور مفصل به شما می گوید که چگونه به راحتی اشتباهات موجود در تعرفه ها را پیدا کنید.
 
اساسا شرکت های هوایی که قیمت و نرخ های بلیط هواپیما خود را در جای های عمده ای به اشتراک می گذارند بیشتر دچار این اشتباهات می شوند. یک روش بزرگ دیگر این است که پروازها را برای یک ماه تمام با استفاده از از اسکای اسکنر مورد جستجو قرار دهید (نکته 3 در این مقاله). این عملکرد به شما این امکان را می دهد که به راحتی متوجه کاهش تعرفه در مقایسه با آنچه که در ماه جاری نمایش داده شده است شوید،همین کار به کمک کرد دوبار هزینه کمتر رای برای تهیه بلیط هواپیما ارزان صرف کنیم.

 


برای خرید بلیط ارزان هواپیما شرکت هواپیمایی محلی را فراموش نکنید

 

اگر چه این موتورهای جستجو عالی هستند، اما آنها همیشه خطوط هوایی کوچک، به ویژه در مناطق دور افتاده که کمتر مورد استفاده قرار می گیرند را پوشش قرار نمی دهند.به عنوان مثال:شما در یکی از این مناطق دور از دسترس قصد سفر هوایی داشته باشید به همین منظور برای تهیه بلیط در گوگل جستجو کنید ممکن است با وجود یک شرکت هواپیمایی در آن مناطق نتیجه ای برای شما یافت نشود. هنگامی که خطوط هوایی کوچک را پیدا می کنید، حتی اگر آنها در نتایج موتور جستجو فهرست شده و یافت شوند، شما اغلب مجبور به بررسی وب سایت خود شرکت نیز می باشید، اینکار می تواند پیشنهادات انحصاری آنلاین را که در موتور های جستجو معمولی یافت نمی شود نمایش دهد. به عنوان مثال، هنگام پرواز در یکی از شهر های کشور، متوجه شدم که یک شرکت کوچک و محلی، در روزهای خاص در معاملات هفتگی تخفیف های خوبی ارائه می دهد.پس همیشه قبل از سفر حتما دوباره چک کنید.
 

اگر بدانید کجا هستید و کجا می روید به کتاب راهنما برای خرید بلیط ارزان هواپیما نیازی ندارید

 

گاهی اوقات، بلیط ارزان هواپیما با توجه به تاریخ خروج، به خصوص اگر شما بخواهید که در یک تاریخ خاص پرواز کنید، ارزان تر می شود. خطوط هواپیمایی بزرگ معمولا قیمت پایین را به عنوان قیمت پایه ارائه می دهند و در صورت اطمینان از فروش تمامی بلیط ارزان هواپیما ها،هزینه بلیط ارزان هواپیما های باقیمانده را افزایش و نرخ ایجاد شده در تخفیفات ابتدایی را جبران می کنند. این در اروپا و استرالیا بسیار معمول است. اگر می دانید که چه موقع و کجا می روید، انتظار فروش نامعلومی نداشته باشید. در بیشتر موارد، بزرگترین پس انداز شما در زمان رزرو زودتر از تاریخ سفر است اگر موفق به انجام آن شوید.

 

ارزهای مختلف را برای خرید بلیط چک کنید

 

قبل از اقدام به رزرو یک بلیط هواپیما چارتر، میزان پرداخت در ارزهای مختلف را چک کنید ممکن است ارزان تر باشد. اغلب، کمپانی های هواپیمایی هزینه بلیط هواپیما چارتر ها را با ارزی که با آن کشور را ترک می کنید دریافت خواهند کرد،هر چند همیشه نمی تواند اینگونه باشد.نکته مهم برای انجام اینکار: اطمینان حاصل کنید که از یک کارت اعتباری استفاده می کنید که از هزینه های معامله خارجی معاف است، در غیر این صورت تلاش های شما برای صرفه جویی در هزینه ها بی نتیجه خواهد بود.
 

از نقاط پرواز کور برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت استفاده کنید

 

از شرکت های هواپیمایی که برای سالها به دلیل مشکلاتی از نظر سایرین خارج شده است اکنون زمان توجه به آنهاست!با توجه به اینکه این شرکت ها مورد بی توجهی در طی سالهای اخیر قرار گرفته اند در جهت جلب دوباره مشتریان تخفیف ها و خدمات خوبی را ارائه می دهند پس خرید بلیط ارزان هواپیما از این شرکت های می تواند هزینه های خوبی را به شما باز گرداند.
 

منبع :

money.usnews.com

nomadicmatt.com

smartertravel.com

www.forbes.com

scottscheapflights.com

 

 

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی در شرایط جدید تحرم ها با حالت های خاصی قابل خرید است. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان وجود ندارد. و مسافرینی هم که قبلا اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی کردند دستخوش تغییرات ناگهانی شده اند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر