بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

Rock Bar Bali | راک بار بالی

  • بالی جزیره است واقع در کشور اندونزی که از مراکز گردشگری مهم جهان به شمار میرود. بالی جزیره خدایان ، جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان و بزرگترین کشور مسلمان جهان یعنی کشور اندوزی است در این پست سپهرنما  به سراغ بهترین مرکز تفریحی بالی رفته است با سپهرنما همراه باشید.


 

این جزیره دارای مناطق مختلفی است که از معروف ترین نقاط آن کوتا(KOTA) بالی و اوبود(UBUD) را می توان نام برد. در شمال و جنوب کوه های مرکزی این جزیره زمین های بسیاری حاصلخیزی برای کشاورزی وجود دارد که از آن برای کاشت برنج استفاده می کنند. مزارع پلکانی برنج بالی نیز خود شهرت جهانی داشته و از جاذبه گردشگری این بهشت زمینی پروردگار می باشند .

 

 راک بار بالی :

 

راک بار بالی به عنوان یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری برا تماشای غروب خورشید ، نوشیدن کوکتل ، غذاهای دریایی تازه و سرگرمی های مفرح در جهان شناخته شده است. در راک بار شما میتوانید نمایشی از رازهای بی نظیز اقیانوس هند را از فاصله 14 متری نظاره گر باشید. ویژگی منحصر به فرد راک بار بالی موقعیت مکانی آن است که میتوانید در موقع سرو شام غروب زیبای آفتاب و یا به موقع خوردن صبحانه طلوع آفتاب را به همراه موسیقی دل نشین از DJ های بین المللی نظاره گر باشید  

 

 

رکورد فوق العاده راک بار میزبانی از 880 میهمان به طور همزان برای لذت بردن از صبحانه است که  این مکان را به مکانی VIP  برای مسافران تبدیل کرده است. مزیت دیگر راک بار امکان رزرو نوار ساحلی این مکان تفریحی تا ساعت 5 صبح است که در طی این ساعات تمامی نوشیدنی ها و غذا بصورت رایگان ارائه میگردد. نوار ساحلی راک بار مکانی فوق العاده برای گذراندن اوقات رمانتیک عاشقانه ، قرار های فراموش نشدنی با دوستان به همراه تماشای وقایع طبیعی است.

 

 

نوع پوشش

 

برای ورود به این مکان رویایی پوشیدن هر نوع لباسی مجاز نیست چرا که این مکان یک مکان VIP برای افراد ثروتمند با کلاس پذیرایی بالایی است.

 

 

سپهرنما خرید و رزرو بلیط هواپیما، پرواز چارتری و سیستمی داخلی و پروازهای خارجی ، هتل خارجی و داخلی 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما ارزان  خارجی  برای سفر به آتن | سپهر نما

بلیط هواپیما ارزان خارجی برای سفر به آتن | سپهر نما

با خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی ، پروازهای متعددی از نقاط مختلف دنیا به آن جا صورت می گیرد، شهر آتن، پایتخت کشور یونان است. اگر شما نیز به دنبال شهری تاریخی و اعجاب انگیز هستید و طالب گشت و گذار در مکانی متفاوت و دیدنی می باشد، با خرید بلیط هواپیما ارزان خارجی به مقصد آتن، به کشور یونان پرواز کرده و از تماشای جاذبه های گردشگری این شهر لذت ببرید

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر