بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بلیط هواپیما ماهان و تاریخچه شرکت | سپهرنما بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما ماهان

بلیط هواپیما ماهان
 

بلیط هواپیما ماهان به یکی از پر فروش ترین های بلیط هواپیما است ، چرا که با خرید بلیط هواپیما ماهان به نوعی خدمات درجه یک را از این شرکت دریافت خواهید کرد. بلیط هواپیما ماهان به لطف شرکت هواپیمایی ماهان به پرتقاضا ترین ها تبدیل شده است ، بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما ماهان به تاریخچه این شرکت نگاه ویژه ایی داسته باشیم . هواپیمایی ماهان شرکت هواپیمایی خصوصی ایرانی است، که دفتر مرکزی آن در تهران قرار دارد. این شرکت در سال ۱۳۷۱ در کرمان تأسیس گردید و نام ماهان ایر نیز برگرفته از ماهان شهری در ۳۵ کیلومتری کرمان است. سهام‌دار عمدهٔ این شرکت مؤسسه خیریه مولی‌الموحدین است. شرکت هواپیمایی ماهان هم‌اکنون ناوگانی متشکل از ۵۴ فروند هواپیمای مسافربری و باری را در اختیار دارد و روزانه به ۵۲ مقصد، در اروپا، آسیا و خاورمیانه، پروازهای مستقیم دارد


خرید بلیط هواپیما ماهان

بسیاری از افراد در خرید بلیط هواپیما ماهان در مسیر های خارجی تردید دارند و شرکت های هواپیمایی خارجی را ترجیح میدهند . این رفتار مصرف کننده و دوری از خرید بلیط هواپیما ماهان بخاطر نداشتن آگاهی کافی در مورد این شرکت و خدمات در طول مسافرت به مسافران است . به همین خاطر بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما ماهان به گذشته این شرکت توجه داشت . 

شرکت هواپیمایی ماهان، به مرکزیت شهر تهران، از لحاظ ناوگان هوایی و مسافر حمل شده به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی ایران به شمار می‌آید. این شرکت در سال ۱۳۷۱ با برخورداری از دو فروند هواپیمای مسافربری، تأسیس گردید. شرکت  بلیط هواپیمایی ماهان خدمات رسانی خود را در سال ۱۳۷۲ با برقراری پرواز بین شهر کرمان و پایتخت ایران، تهران، آغاز نمود. بلیط هواپیما خارجی ماهان شروع پروازهای بین‌المللی این شرکت به اواخر سال ۱۳۷۲ بر می‌گردد کی طی آن پرواز تهران به مقصد دبی صورت پذیرفت.در سال ۱۳۷۸ اولین هواپیمای ایرباس ای۳۰۰ به ناوگان هواپیمایی ماهان ملحق گردید و در سال ۱۳۷۹ به عضویت در انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (یاتا) پیوست. بلیط هواپیما ماهان در سال ۱۳۸۰ شرکت، هواپیمای‌های پیشرفته ایرباس ای۳۱۰ را وارد، که باعث تقویت ناوگان و بالا رفتن توان شرکت جهت انجام پروازهای دوربرد به مسیرهای خاوردور شد. بلیط هواپیما خارجی ماهان در سال ۱۳۸۱ مقاصد جدید پروازی همچون دوسلدورف در آلمان، کلمبو در سری‌لانکا و دهلی در هند، به شبکه پروازی ماهان اضافه گردید. در سال ۱۳۸۳ مسیر بیرمنگام در انگلستان به عنوان دومین مقصد اروپایی هواپیمایی ماهان راه‌اندازی گردید . در سال ۱۳۸۴ با ورود ۴ فروند ایرباس ای۳۲۰ به ناوگان ماهان وارد گردید و این شرکت به تنها شرکت هواپیمایی دارنده ناوگان مدرن در ایران تبدیل شد. شروع پروازهای ماهان به مقاصد منچستر و لاهور در پاکستان در سال ۱۳۸۵ آغاز گردید. در سال ۱۳۸۶ تعداد پروازهای دوبی به دو بار در روز افزایش و پرواز بانکوک را به صورت روزانه انجام شد. همچنین ۳ فروند هواپیمای مدرن بوئینگ ۷۴۷-۴۰۰ به ناوگان اضافه گردید.در ادامه روند رو به رشد شرکت هواپیمایی ماهان، بلیط هواپیما ماهان  نوسازی ناوگان این شرکت از طریق افزودن هواپیماهای دور برد و پهن پیکر ایرباس ۳۴۰ که به تدریج از سال ۱۳۸۴ به ناوگان هوایی افزوده شدند، این شرکت موفق گردید تا ظرفیت جدیدی در مسیرهای پروازی موجود خود ایجاد کرده و در صدد توسعه مقاصد پروازی خود در سطح بین‌المللی باشد.در سال ۱۳۸۹ افتتاح پرواز مستقیم از تهران به آلماتی در قزاقستان انجام شد. برقراری پروازهای مستقیم بین تهران و شانگهای و همچنین اصفهان به استانبول در سال ۱۳۹۰ آغاز گردید. شرکت تعداد ناوگان در سال ۱۳۹۱ به ۴۵ هواپیما افزایش داد و که مقارن با افزایش پروازها به اربیل و آنکارا بود. در سال ۱۳۹۲ شروع پروازهای ماهان به کویت از طریق تهران و شیراز آغاز و همچنین پروازهای تهران-گوانجو به سه پرواز در هفته افزایش یافت برای خرید بلیط هواپیما ماهان به صفحه اصلی مراجعه کنید .

 

بلیط هواپیما ماهان خارجی

 
مطالبی که شاید جالب باشد
 
# انواع بلیط هواپیما خارجی ماهان
 
# بلیط 100 هزار تومانی استانبول را با اطمینان بخرم ؟
 

بلیط هواپیما ماهان و مقاصد پروازی

بلیط هواپیما ماهان به این علت مورد استقبال مسافران خارجی و داخلی قرار گرفته است، که این شرکت توانسته با در فروش بلیط هواپیما خارجی ماهان در مقاصد مختلف پروازی و ارایه بلیط هواپیما خارجی ارزان ، نظر بساری از مسافران را جلب کند.  در حال حاضر این شرکت از تعداد ۶۰ فروند هواپیما جهت انجام پروازهای خود به ۲۴ مقصد بین‌المللی در اروپا، خاور دور و خاور میانه (شامل شهرهایی همچون دوسلدرف، مونیخ، میلان، مسکو، کیف، پاریس، کپنهاگ، استانبول، آنکارا، شانگهای، گوانگژو، پکن، بانکوک، کوالالامپور، دهلی، دبی، آتن، آلماتی، ایروان، بغداد، نجف، بیروت، دمّام، دمشق، اربیل، جده، کابل، کویت، ...) بهره می‌برد.. همچنین شرکت هواپیمایی ماهان دارای شبکه پرواز گسترده داخلی است که بلیط هواپیما ماهان را به مقصد ۳۲ شهر می‌باشد بیش از پنج میلیون و چهارصد هزار نفر مسافر در سال ۱۳۹۴ توسط شرکت هواپیمایی ماهان جابجا شده‌اند که از این تعداد، نزدیک به دو میلیون و چهارصد هزار نفر در مسیرهای بین‌المللی پرواز داشته‌اند.

 

کلاس پروازی در بلیط هواپیما ماهان

هنگامی که میخواهید بلیط هواپیما ماهان خارجی را خریداری کنید حتما به کلاس پروازی آن توجه کنید . بلیط هواپیما ماهان را از نظر کلاس پروازی به چند دسته تقسیم کرد . پس بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما این قسمت را با دقیت بیشتری مطالعه نمایید . کلاس‌های پروازی ماهان بسته به پرواز داخلی و یا خارجی بودنشان، اندک تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. موارد اشتراک بین کلاس پروازی تجاری داخلی با تجاری خارجی، بسیار زیاد است و در اکثر خدمات پروازی با هم مشترک هستند اما در موارد مشخصی مثل امکان پخش DVD/MP3 شخصی در کلاس تجاری پروازهای خارجی که در پروازهای داخلی این کلاس پروازی در ماهان در نظر گرفته نشده است، متفاوت هستند.

پرواز داخلی ـ کلاس تجاری با بلیط هواپیما ماهان

پذیرایی: غذاهای ویژه‌ی ایرانی و بین‌المللی، انواع نوشیدنی‌ها
سرگرمی: مجهز به تلویریون‌های 42" در کابین

پرواز داخلی ـ کلاس معمولی در بلیط هواپیما ماهان

پذیرایی: پذیرایی معمول پروازها
سرگرمی: مجهز به تلویریون‌های 42" در کابین

پرواز خارجی ـ کلاس تجاری بلیط هواپیما ماهان

پذیرایی: غذاهای ویژه‌ی ایرانی و بین‌المللی، انواع نوشیدنی‌ها
سرگرمی: مجهز به تلویریون‌های 42" در کابین، امکان استفاده از سیستم پخش DVD و MP3 شخصی هر مسافر در پروازهای بالای سه ساعت
خرید داخل پروازی: امکان خرید از برندهای معتبر دنیا در حین پرواز
خدمات آسایش: اهدای هدیه‌ی کیف ملزومات بهداشتی، آرایشی و تحریری در پروازهای طولانی، اهدای هدیه به کودکان 2 تا 12 سال، ارایه‌ی پتو و بالش بسته‌بندی شده و ضدعفونی

پرواز خارجی ـ کلاس معمولی بلیط هواپیما ماهان

پذیرایی: پذیرایی معمول پروازها
سرگرمی: مجهز به تلویریون‌های 42" در کابین

 

بار مجاز رایگان بلیط هواپیما ماهان

میزان بار مجاز در پرواز های داخلی و بلیط هواپیما ماهان  : کلاس اوکونومی 20 کیلو گرم ، کلاس بیزینس 25 کیلو گرم

میزان بار مجاز در پرواز های خارجی و بلیط هواپیما ماهان : کلاس اکونومی 30 کیلو گرم ، کلاس بیزینس 40 کیلو گرم

 

مهمانداران هواپیمایی ماهان

مهمانداران هواپیمایی ماهان نمونه بارز مهمان نوازی ایرانی وسمبل مشتری مداری می باشند .کلیه مهمانداران پس از گذراندن دوره های مختلف تخصصی وایمنی بر اساس استاندارهای جهانی آماده ارائه خدمات در محیطی حرفه ای می باشند . لازم به ذکر است که مهمانداران کلاس تجاری منتخبی از بهترینها بوده و آموزش هایی ویژه جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را با موفقیت پشت سر گذاشته اند تا مسافران این بخش , پروازی بی نظیر وفراتر از حد از انتظار را تجربه کنند.! هنگامی که شما بلیط هواپیما ماهان را برای مسافرت خود تهیه کردید ، اطمینان داشته باشید که با بهترین برخورد ها از جانب مهمان داران این شرکت رو به رو خواهید شد .

 

منبع : ویکی پدیا

 

موارد مرتبط

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

هواپیمایی ماهان از بهترین شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران است. بلیط هواپیما در نظر بسیاری از مسافران به منزله کیفیت و آرامش در سفر است. بلیط چارتر ماهان خیلی از مسافران را با بهایی کمتر جا بجا میکند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر