بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بلیط هواپیمایی آسمان ایر، سپهرنما سایت پرواز

بلیط هواپیمایی آسمان

بلیط هواپیمایی آسمان
بلیط هواپیما آسمان برای جنوب نشینان ایران به معنی این است که به هرکجا که میخواهند پرواز کنند. اما چرا بلیط هواپیما آسمان همیشه بر سر زبان ها بوده است؟ شاید به این خاطر است که شرکت هواپیمایی آسمان با شعار یاری رساندن و خدمت گزاری به تمامی ایرانیان باشد. در واقع شما با خرید بلیط هواپیما آسمان میتوانید، به نقاطی که هیچ گاه تصورش را نمیکردید پرواز کنید. بلیط هواپیما آسمان از این جهت پر طرفدار است که بیشترین پرواز ها را برای مناطق محروم دارد. اما بیشترین قسمت خرید بلیط هواپیما آسمان چیست؟ بلیط هواپیما آسمان به مقصد ایلام، اهواز، آبادان و غیره توانسته سنگ بزرگی از راه مردم و صنعت هواپیمایی کشور بردارد. پس بجاست که در مور این شرکت کمی صحبت کنیم.

 

بلیط هواپیمایی آسمان چارتر دارد ؟

بلیط هواپیما آسمان چارتر کمی با کمبود مواجه است. به این علت که این شرکت با ارائه بلیط هواپیما ارزان، طیف وسیعی از مسافران هوایی را بخود اختصاص داده است. بعضا مشاهده گردید که افراد سود جو، با ارائه بلیط چارتر هواپیمایی آسمان همان پرواز های سیستمی را، با قیمتی بالاتر ارائه میدهند. که این امر سبب گردیده اگر بلیط هواپیما آبادان آسمان، که قیمتی معادل 160 هزار تومان دارد. با قیمت 180 هزار تومان بفروش برسد. پس مراقب باشید با عنوان چارتر بلیط هواپیما آسمان پول بیشتری بابات بلیط نپردازید.

 

خرید بلیط هواپیما آسمان پرواز خارجی ایرباس 340

خرید و فروش اینترنتی بلیط هواپیمایی آسمان

هنگامی که صحبت از مسیر های کم تردد می شود و مسافرت در آن مسیر برای هر مسافری اجباری می شود، خرید و فروش اینترنتی بلیط هواپیمایی آسمان به میان خواهد آمد. با انتخاب این شرکت هواپیمایی بهترین عملکرد در حقوق مسافر به میان خواهد آمد. شرکت هواپیمایی آسمان از گذشته تا به امروز همگام بسیاری از مسافران در شرایط خاص بوده است. این هواپیما که زیر مجموعه هواپیمایی ایران ایر است، برای مسافرت ها هوایی یک انتخاب صحیح و مناسب است. پس سایت هایی با فروش بلیط هواپیمایی آسمان که امکان مسافرت و خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی آسمان را برای مسافران فراهم می آورند، کمک بزرگی به رفع نیاز مسافران خواهند کرد. 

سپهرنما سایت خرید بلیط و پرواز آسمان ایر

سپهرنما سایت خرید بلیط و پرواز با سایت اصلی پرواز آسمان تفاوت هایی دارد. هنگامی که شما در سایت پرواز آسمان برای مسیر مشهد مقدس به جستجو میپردازید، فقط قادر به مشاهده پرواز های شرکت هواپیمایی آسمان خواهید بود. اگر در تاریخی خاص بدنبال چنین خدماتی باشید و این شرکت تمام صندلی های پرواز خود را فروخته باشد، شما بایستی از سفر خود منصرف شوید؟ البته که نه شما میتوانید از طریق سامانه خرید بلیط هواپیما، سپهرنما بعنوان یک سایت خرید پرواز تمامی شرکت ها اقدام به فراهم آوردن مقدمات سفر خود کنید. پس از این رو سایت پرواز آسمان بخودی خود در همه زمینه ها یاری رسان شما نخواهد بود.

 

بلیط و پرواز اصفهان آبادان هواپیمایی آسمان

اصفهان آبادان از مسیر های پر تردد هواپیمایی آسمان است. بسیاری از کسانی که بدنبال خرید بلیط اصفهان آبادان با هواپیمایی آسمان هستند، در دایره مسافران تجاری و پزشکی قرار دارند. در سایت پرواز آسمان ، سپهرنما میتوانید بلیط اینترنتی اصفهان آبادان را در روز های شنبه، سه شنبه، چهارشنبه، و پینج شنبه خریداری کنید. پرواز اصفهان آبادان آسمان از قدیمی ترین خدماتی است که این شرکت هواپیمایی به مسافران جنوب ارائه میکند. به خاطر داشته باشید که بلیط چارتر اصفهان آبادان آسمان وجود ندارد . در صورت مشاهده از خرید بلیط چارتر آبادان آسمان به طور جدی بپرهیزید. 

ارزان تر از سایت پرواز آسمان

با ثبت نام در وبسایت سپهرنما از مزیت های شگفت انگیزی برخوردار خواهید شد. سپهرنما از طریق ارسال کد تخفیف به مشتریان خود در اکثر مواقع بلیط هواپیما را ارزان تر از سایت پرواز آسمان به فروش میرساند. البته این همه ماجرا نیست. به این توجه داشته باشید که در بسیاری از مواقع همواره بلیط هواپیما خارجی را ارزان تر از هر وبسایت دیگری بفروش میرسانیم. بهترین راهکار برای کاهش هزینه خرید بلیط و ارزان تر از سایت پرواز آسمان ثبت نام در وبسایت های فروش و تهیه بلیط هواپیما است.

هواپیما های آسمان ایر و بلیط و پرواز
 

هواپیما های هر شرکت هوایی نشان از قدرت آن دارد. که شرکت هواپیمایی آسمان هم در بین شرکت های هواپیمایی داخلی ایران از ناوگان خوبی برخوردار است. این شرکت یک هوایپما ایرباس 340 با ظرفیت 240 مسافر، و 5 فروند ایرباس 320 با ظرفیت 164 مسافر، 2 بوئینگ 737 با ظرفیت 144 مسافر، 7 فروند فوکر 100 با ظرفیت مسافر 100 و 5 فروند ای تی آر 72 با ظرفیت 66 مسافر روزانه پرواز های فوق العاده برگزاری و به مسافران خود خدمت رسانی میکند. تمرکز این شرکت خدمت رسانی به مناطق محروم است. و با همین اصل بلیط هواپیمایی آسمان را به مقاصد بین المللی بفروش میرسانند.
 
هواپیمایی آسمان بوئینگ 737
بیشتر بدانید :

 

خرید هواپیما و توسعه شرکت هواپیمایی آسمان ایرشرکت هواپیمایی آسمان مثل دیگر شرکت های هواپیمایی جهان بفکر توسعه خود بوده است. از رو این شرکت با ایجاد جلساتی بین شرکت هواپیماسازی بوئینگ مبنی برخرید 30 فروند هواپیما بوئینگ 737 MAX قراردادی را منعقد کرده بود. این قرارداد حاکی از آن است که این شرکت بیشتر به فکر ایجاد پرواز های منظقه ایی و داخلی است. چراکه بوئینگ 737 یک هواپیما میانبرد در کلاس تجاری است. و توانایی حمل مسافر و بار زیادی ندارد.
اما چرا بوئینگ 737؟ این هواپیما یکی از هواپیما های کم هزینه ایمن و پیشرفته است. که تا حد زیادی اشتباهات خلبان و دیگر عوامل وابسته به هواپیما را بصورت خود آگاه تصحیح میکند. از دیگر مزیت های بوئینگ 737 موتور های توربوفن پیشرفته است. این هواپیما با یک ژنراتور و ای پی یو میتواند تا 72 ساعت عملیاتی بماند.
فرض کنید قبل از تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری مقدس اسلامی ایران، شرکت بوئینگ این هواپیما ها را به شرکت هواپیمایی آسمان تحویل میداد. خب این مسئله باعث میشد هنگامی که مسافران بدنبال خرید بلیط هواپیمایی آسمان بودند. از یک اطمینان خاطر فکری برخوردار می شدند. همین امر سبب می شد که بلیط هواپیمایی آسمان از تقاضای های اصلی مردم، بشمار برود.
 

بلیط هواپیمایی آسمان را در چه مسیر هایی میتوان خریداری کرد ؟
 

هواپیمایی آسمان دارای کانال پروازی پهناوری است که 53 مرکز شهری داخلی و بین المللی پرواز منظم دارد. که پرواز ها به شرح زیر است.

بلیط هواپیما آسمان در شبکه داخلی که به 40 مقصد پرواز دارد عبارت اند از : آبادان ، اردبیل، ارومیه، اصفهان، ایلام، بجنورد، بم، بندرعباس، بوشهر، بیرجند، پارس آباد، تبریز، تهران، خوی، دزفول، رامسر، رشت، سیرجان، رفسنجان، زاهدان، ساری، سبزوار، سنندج، سهند، شیراز،چابهار، طبس، عسلویه، قشم، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، لار، لامرد، مراغه، مشهد، نوشهر، یاسوج و یزد است .
همچنین مقاصد خارجی که میتوانید برای آن ها بلیط هواپیما آسمان تهیه کنید عبارتند از : دبی، دوحه، دوشنبه، کابل، کویت، استانبول، قندهار، سلیمانیه، مزارشریف، ایروان، دمشق، نجف، بیشکک، مسقط، هرات، آنکارا، حیدرآباد و استکهلم

 

تاریخچه شرکت


شرکت هواپیمایی آسمان یکی از شرکت های اصلی هواپیمایی ایران است که در سال 59با ترکیب 4 شرکت هواپیمایی ایر تاکسی ،ایر ، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل و شروع به خدمت کرده است. سهام هواپیمایی آسمان از سال 81 به سازمان بازنشستگی کشوری انتقال داده شده است. استراتژی این شرکت بر استفاده از هواپیما کوچک مثل ای تی آر و فوکر است که بیشترین هواپیما مورد استنفاده ایت شرکت فوکر 100 است . دفتر اصلی این شرکت در تهران قرار دارد و دو بیس فعال در شیراز و مشهد دارد.


پذیرایی در هواپیما

سهام شرکت کترینگ آرمان که متعلق به شرکت هواپیمایی  آسمان است. با طبخ بهترین غذا ها از مسافران خود پذیرایی بعمل می آورد.  این شرکت توانسته با  اخذ گواهینامه حلال و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی و وزارت بهداشت از جمله اقدمات در خور توجه و پردازش کترینگ شرکت هواپیمایی آسمان است که تنها برخی ایرلاین های معتبر موفق به اخذ این مجوزها گردیده اند.

 

منبع :

موارد مرتبط

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

هواپیمایی ماهان از بهترین شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران است. بلیط هواپیما در نظر بسیاری از مسافران به منزله کیفیت و آرامش در سفر است. بلیط چارتر ماهان خیلی از مسافران را با بهایی کمتر جا بجا میکند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر