بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

10% تخفیف خرید اینترنتی بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین

خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

بلیط هواپیما خارجی پرواز ترکیش ایرلاینز

 بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز از آنجا اهمیت دارد که بار سنگینی از دوش مسافران خارجی ایرانی را برداشته است. خرید بلیط هواپیما ترکیش صرفا برای مسافرت به استانبول نیست بلکه با هواپیمایی ترکیش میتوانید به دور دنیا مسافرت کنید. پرواز ترکیش ایرلانز توانسته است همه ثلیقه را راضی نگه دارد.بلیط هواپیما ترکیش از جایی جایگاه و ارزش خود را پیدا کرد که این شرکت هواپیمایی ترک تبار در زمان تحریم ها، توانست مسافران زیادی را به قاره آمریکا و اروپا جابجا کند. ترکیش ایرلاینز با استفاده از هواپیما های دو ابر قدرت هواپیما سازی جهان، پرواز های بین المللی زیادی را انجام میدهد.
ناوگان هوایی ترکیش ایرلاین، خدمات در طول پرواز و نحوه برخورد مهماندران عامل اصلی اعتماد مسافران به این شرکت هواپیمایی بوده است.

 

هواپیما ترکیش ایرلاینز

بلیط هواپیمایی ترکیش ایرلاین

همه مسافرانی که شرکت هواپیمایی ترکیش پرواز کرده اند بخوبی از نحوه خدمات رسانی این هواپیمایی به مسافران خود اطلاع دارند. برای خرید بلیط هواپیما ترکیش میتوانید به وبسایت این شرکت هواپیمایی رجوع کرد. اما ایراد بزرگ این نحوه خرید بلیط هواپیما خارجی از Turkish گران تمام شدن این نحوه تهیه بلیط هواپیما است. پس چگونه پرواز خارجی خود را با ترکیش ارزان تمام کنید؟  با سپهرنما همراه باشید.

خرید پرواز ترکیش ارزان تر از ( Turkish Airline )

شاید باورش سخت باشد که وبسایت Turkish Airline  از آژانس های هواپیمایی بلیط هواپیما ترکیش را گران تر بفروشد.
هنگامی که قصد خرید پرواز ترکیش را داشتید. بهتر است ابتدا از آژانس های هواپیمایی در مورد قیمت بلیط هواپیما خارجی ترکیش پرسجو کنید. قدم بعدی برای خرید پرواز ترکیش ارزان تر از Turkish Airline چک کردن پرواز در وبسایت های خرید بلیط هواپیما است. سپهرنما که خود یک وبسایت خرید بلیط هواپیما خارجی است با ارائه بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری همیشه سعی در کسب رضایت مشتری از طریق فروش بلیط ارزان قیمت هواپیما را داشته است. به همین خاطر با جدیت میتوان گفت که میتوان در صورت تمایل به خرید پرواز ترکیش میتوان به سپهرنما ارزان ترین سامانه تهیه بلیط خارجی تکیه کرد. مهم نیست که قصد تهیه و خرید پرواز ترکیش از اصفهان به استانبول و یا از تبریز به استانبول را داشته باشید. به هر حال وبسایت های فروش بلیط از جمله سپهرنما میتواند تا میزان قابل توجهی از هزینه شما بکاهد.

 

خرید بلیط هواپیما ترکیش ارزان قیمت

پرواز ترکیش از اصفهان

شرکت هواپیمایی ترکیه برای رفع نیاز مردم خونگرم و مهمان نواز اصفهانی، همچنین برای ایجاد شبکه گسترده پروازی در چهار روز هفته پرواز های منظمی از اصفهان به استانبوا دارد. در واقع میتوان بهترین گزینه برای مسافران خارجی اصفهانی جهت عزیمت به کشور های اروپایی و آمریکایی را ترکیش ایرلاین دانست. برای خرید پرواز ترکیش از اصفهان بهتر است بدانید که در روز های شنبه، یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه میتوانید بلیط هواپیما ترکیش را تهیه نمایید.

پرواز ترکیش از تهران

شرکت هواپیمایی ترکیش با هفت پرواز هفتگی از تهران به استانبول و از استانبول به 240 مقصد خارجی دیگر به ایرانیان خدکت رسانی میکند. پرواز ترکیش از تهران به استانبول یکی از بلیط هواپیما خارجی پر تقاضا است. 

 

ناوگان هواپیمایی ترکیش ( Turkish Airline )
 

با گذشت نزدیک به 90 سال از تاسیس این شرکت هواپیمایی ترک تبار، ناوگان هواپیمایی ترکیش ایرلاینز از 6 فروند به 345 فروند رسیده است. که شامل خانواده  ایرباس (A320، A330، A340، بوئینگ 737، بوئینگ 777، امبرائر ئی-جت، ایرباس A310-300F، امبرائر E-195 و بوئینگ 737-MEX)  تا پایان سال 2016 ارتقا داده و به 260 مقصد از110 کشور جهان پرواز کند.
 

ناوگان هواپیمایی ترکیش ایرویز پرواز خارجی ایرباس 321

کلاس پروازی هواپیمایی ترکیش ایرویز

کلا در هواپیمایی ترکیش سه کلاس پروازی موجود است. که عبارتند از کلاس اقتصادی ، راحت و تجاری وجود دارد.

کلاس پروازی اقتصادی ( Economy )

در کلاس "اکونومی" فضایی بین ۳۱-۳۲ اینچ (معادل ۷۸ سانتی‌متر) به مسافر ارائه می‌شود که شامل پشتی صندلی ۱۵ سانتیمتری و فضای استراحتی جهت قرارگرقتن پا است. همچنین، براساس نوع هواپیما سیستمی دیجیتال شامل ال سی‌دی، Mp3 player، رادیو و ... است، که مسافران ‌پروازهای بین‌المللی می‌توانند از بین شمار زیادی از برنامه‌ها، فیلم‌ها و موسیقی ملل، بر حسب علاقه خود، دست به انتخاب بزنند.

در زمینه پذیرایی نیز، این شرکت مجموعه‌ای از غذاهای ملل و سنتی ترکیه (سرد و گرم)، را در وعده‌های مختلف صبحانه، ناهار و شام، بسته به زمان پرواز ارائه می‌دهد. ترکیش ایر جه  ت رفاه هرچه بیشتر مسافران خود، در پروازهای خارجی، خدمات گسترده‌ای را در زمینه "غذاهای ویژه" ازجمله رژیمی، غذاهای مورد تأیید مذاهب مختلف و ... ارائه می‌کند.

کلاس پروازی راحت ( Comfort )

کلاس "Comfort" یا راحت این شرکت در هواپیماهای B777-300 دارای فضایی با ابعاد ۴۶ اینچ (معادل ۱۱۶ سانتیمتر) در ۱۹.۵ اینچ (معادل ۵۰ سانتیمتر) و در سه ردیف (۲-۳-۲) است. از دیگر امکانات این کلاس پروازی می‌توان به مانیتورهای شخصی ۱۰.۶ اینچی، چراغ مطالعه مخصوص هر صندلی و ... است.
رستوران بیزینس کلاس با ارائه غذاهای سرد و در ظروف چینی و به همراه دسر، میوه و متخلفات دیگر سرو می‌شود.

کلاس پروازی تجاری ( Business )

کلاس "بیزینس" با ارائه صندلی‌هایی به طول ۷۵ اینچ (معادل ۱۸۸ سانتیمتر)، با امکان خواباندن کامل صندلی، چراغ مطالعه، میز مرکزی با دارا بودن قابلیت جابه‌جایی و... به همراه خدمات یک رستوران واقعی در زمینه پذیرایی، بالاترین سطح کلاسی این شرکت به شمار می‌رود.
 

 

غذا های خوشمزه ترکی در هواپیمایی ترکیش با خرید بلیط خارجی

مقدار بار مجاز هواپیمایی ترکیش

شاید مقدار بار مجاز در دیدگاه بسیاری از مسافران فاکتور مهمی در انتخاب نوع بلیط هواپیما خارجی نباشد. اما اگر بلیط هواپیما مسافر بدون بار مجاز و یا مسافر بار اضافه بر سازمان داشته باشد. دردسر بزرگی برای مسافر  آن پرواز رقم خواهد خورد. و تا آنجا مشکل پیش میرود که مسافر مجبور به پرداخت هزینه گزافی خواهد بود. در این بخش شما خواهیم گفت مقدار بار مجاز بلیط هواپیمایی ترکیش در کلاس های پروازی متفاوت چقدر است.  

  • مقدار بار مجاز هواپیمایی در ترکیش در کلاس اقتصادی : 30 کیلو گرم
     
  • مقدار بار مجاز در بلیط هواپیما ترکیش در کلاس راحت : 30 کیلو گرم
     
  • مقدار بار مجاز در پرواز هواپیمایی ترکیش در کلاس تجاری : 40 کیلو گرم

* شایان به ذکر است که بار مجاز برای نوزاد (تا دو سال) ده کیلوگرم به همراه یک کریر جمع‌شدنی است.

 

ترکیش ایرلاینز در آسمان کدام کشور ها پرواز میکند ؟

یقینا فرودگاه بین المللی در دنیا کمتر وجود دارد که هواپیما های شرکت ترکیش در آن لندینگ نکرده باشند. چون ترکیش ایرلاین به 110 کشور جهان پرواز مستقیم از استانبول دارد. این شرکت هواپیمایی ترک اولین بار بود که از آنکارا ترکیه به بزرگترین شهر استرالیا طولانی ترین پرواز را با یک فروند بوئینگ 300-777 ER دو موتوره انجام داد.
 

ستارگان در آسمان و هواپیمایی ترکیش ایرلانز

منبع :

موارد مرتبط

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی در شرایط جدید تحرم ها با حالت های خاصی قابل خرید است. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان وجود ندارد. و مسافرینی هم که قبلا اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی کردند دستخوش تغییرات ناگهانی شده اند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر