بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

واردات هواپیما به روسیه برای ایجاد پرواز ارزان قیمت خارجی

روسیه دومین کشور قدرتمند جهان در زمینه پرواز و تولید هواپیما میباشد با توجه به اینکه کشور تولید کننده هواپیماهای سوخوی و توپولف است ، اما برای واردات هواپیمای مسافربری اقداماتی را ترتیب اثر داده که جهشی برای استخدام نیرو در بخش های گردشگری و فروش بلیط هواپیما باشد در این مقاله سپهر نما  نگاهی اجمالی به  تصمیمات روسیه پرداخته است  !

 

برای خرید بلیط هواپیما اینجا کلیک کن !

 

 

روسیه طرح هایی را برای حذف مجازات مالیاتی در هواپیماهای تجاری وارداتی کرده است. در حال حاضر، هواپیمای غربی ساخته شده که بین 50 تا 300 مسافر و بین 20 تا 90 تن وزن دارد، از مالیات وارداتی معاف هستند. این طرح شامل انواع هواپیما های محبوب مانند  ایرباس A320 و بوئینگ 737 می شود که 262 و 172 نمونه در خطوط هوایی روسیه به کار رفته است و همچنین خانواده Embraer E-Jet که ساخت و تولید برزیل است این طرح به سبب فشار های شرکت های هواپیمایی برای ایجاد و ارایه پرواز های ارزان قیمت با بهترین کیفت ، عملیاتی شده است  

با این حال، در حالی که این توافق تا سال 2023 در حال انجام است، وزارت صنایع - با همکاری همتایان حمل و نقل و اقتصاد خود - پیشنهاد کرده است که این می تواند در اواخر سال 2019 لغو شود. تغییرات تغییر یافته بخشی از برنامه های گسترده تر برای ترویج و حفاظت تولیدات داخل کشور از قبیل Irkut MC-21 و Sukhoi Superjet 100، که شامل یک قاعده کلی است که تمام هواپیماها توسط شرکت های دولتی در روسیه ساخته می شوند.


براساس گزارش های مطبوعاتی محلی، تعداد هواپیمای غربی ساخته شده در این کشور در حال حاضر در 570 فروند هواپیما است که از ژوئیه 2016 به میزان 16 درصد افزایش یافته است. این تنها با 65 SSJ100s مقایسه می شود، در حالی که انتظار می رود که MC-21 تا دوسال دیگر وارد خدمت نشود

 

 

خرید اینترنتی پرواز های ارزان قیمت ، پرواز های چارتری ، داخلی و خارجی با بیش از 900 شرکت هواپیمایی

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب