بلیط چارتر هواپیما خارجی ارزان قیمت

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری ، بلیط ارزان هواپیما ، بلیط هواپیما ارزان ، بلیط چارتر هواپیما ، بلیط هواپیما

علت باز نگه داشتن پنجره هواپیما در طول پرواز چیست ؟

هنگامی که شما مبادرت به خرید بلیط هواپیما میکنید بعد از گذراندن مراحل دریافت کارت پرواز از کانتر شرکت هواپیمایی مربوطه و سوار شدن به هواپیما ( ON BOARDING ) در موقع بدو از ورود شما به هواپیما مربوطه و مرتب شدن مسافران آن هواپیما ، مهماندار هواپیما به شما خوش آمد میگوید و نکات ایمنی پرواز را به مسافران آموزش میدهد اگر دقت کرده باشید مهماندارن هواپیما بعد از اتمام سخنانشان شروع به چک کردن مسافران برای اطمینان از بسته بودن کمر بند ها و باز بودن کاور پنجره هواپیما اقدام میکنند . آیا میدانستید علت چیست؟ من محمد عرفان شیخان مدیر وبسایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما سپهرنما میخواهم علت را به شما توضیح دهم ! با سپهر نما همراه باشید.

 

خرید اینترنت پرواز | بلیط هواپیما | بلیط چارتر ارزان قیمت

 

هواپیما آینه بغل ندارد

  هواپیما آینه بغل ندارد که خلبان بتواند یک دید تقریبا 360 درجه از اطراف خود داشته باشد
در تابستان گذشته مسافران پرواز آنتالیا به مسکو هنگامی که هواپیما در حال تاکسی کردن و دریافت اجازه پرواز از برج مراقبت پرواز جهت ترک فرودگاه آنتالیا به سمت مسکو بود ، خبری از نشت سوخت از بال سمت چپ هواپیما ایرباس 321 ایرفلوت به خدمه هواپیما دادند  که منجر به کنسلی پرواز و ارسال مجدد مسافران به سالن ترانزیت شد و مسافران را از حادثه ایی حولناک نجات داد .

علت اصلی باز بودن کاور پنجره ها فقط ایمنی پرواز است که اگر در طول حضور مسافران در هواپیما ، اتفاقی افتاد مسافران بتوانند با اطلاع رسانی  به خدمه هواپیما ،  عکس العمل ایمنی سریع را از خود نشان دهند  . حقیقتا چند دقیقه ابتدایی پرواز که هواپیما تیک آف میکند و چند دقیق ایی از پایان پرواز از خطرناک ترین زمان ها در هر پرواز هستند که مهمانداران  از مسافران در خواست باز نگه داشتن کاور پنجره هواپیما را دارند. 

 

 

سپهرنما خرید و رزرو پرواز چارتری و سیستمی داخلی و پروازهای خارجی

 ارزان ترین  قیمت بلیط هواپیما ، بلیط لحظه آخری از شرکت های هواپیمایی ایران ایر , ماهان ایر , شرکت آسمان , نفت , ترکیش , امارت , قطریه , کاسپین , نجف , تابان , پاریس  , دبی , آنتالیا , معراج , اطلس جت , و 900 ایرلاین دیگر

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر