بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بزرگداشت مولانا و خرید بلیط هواپیما قونیه | سپهر نما

بلیط هواپیما به قونیه

 

بلیط هواپیما به قونیه برای بزرگداشت مولانا | سپهر نما |بلیط چارتر ارزان قیمت خارجی


قونیه یکی از شهرهای مهم و فرهنگی ترکیه می باشد که به دلیل وجود آرامگاه شاعر مشهور و نام آشنای ایرانی، از اهمیت خاصی در میان ایرانی‌ها برخوردار است و هر ساله افراد زیادی خصوصا با نزدیک شدن به مراسم بزرگداشت مولانا، برای سفر به قونیه برنامه‌ریزی کرده و برایش بلیط هواپیما خریداری می‌کنند. اگر شما هم قصد دارید برای سفر به قونیه، این شهر شعر و عرفان برنامه ریزی کنید، بهتر است هر چه زودتر برایش یک بلیط لحظه آخری و یا بلیط هواپیما چارتر خریداری کنید. با ما همراه باشید.
 

قونیه کجاست؟

 

خرید بلیط هواپیما |بلیط هواپیما ارزان | چارتر ارزان | سایت خرید بلیط هواپیما


شهر قوینه مرکز استان قونیه در ترکیه می باشد که به دلیل آرامگاه حضرت مولانا از محبوبیت خاصی برخوردار است و هر ساله گردشگران بسیاری با خرید بلیط هواپیما، خودشان را برای حضور در مراسم مولانا آماده می کنند.  قونیه شهری متفاوت و خاص است که در هر کجای آن می توان رنگ و بویی از مولانا را یافت، شهری تاریخی که مملوء از آثار  گذشتگان خصوصا سلجوقیان می باشد که طعم سفرتان را فرهنگی تاریخی می کند، به گونه‌ای که از هیچ یک از جاذبه هایش سیر نخواهید شد. قونیه از جمله قدیمی ترین مرکز شهر جهان است که بوی مذهب، شعر،تاریخ و عرفان می دهد و تاکنون توانسته افراد زیادی را از سایر مناطق جهان به خودش جذب کند. قونیه با جمعیت 1.2 میلیون نفری خود، در گروه هفتم از شهرهای پرجمعیت ترکیه قرار دارد و به دلیل زمین‌های با پوشش قوی و خاک حاصلخیز، یکی از مهمترین ارکان کشاورزی محسوب می شود.


 آب و هوای قونیه چگونه است؟


قونیه شهری با آب و هوایی سرد و خشک است که بالاترین دمایش در فصل تابستان 40 درجه سانتی گراد و در زمستان نیز پایین ترین دمای آن، -26 درجه  هم بوده است. از این رو قونیه یکی از شهرهای نیمه خشک و سرد می باشد که حال و هوای شعرگونه ی خودش را دارد و یکی از سفرهای به یادماندنی را برایتان خواهد ساخت. 


چه زمانی به قونیه سفر کنیم؟


همانطور که گفتیم قونیه به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد از آب و هوای سردی برخوردار است، از این رو تابستان در قونیه شب های سردی خواهد داشت که اگر قصد سفر به قونیه را داشته باشید می توانید برایش برنامه ریزی کنید.


دیدن موزه آتاتورک در قونیه را فراموش نکنید!

 

بلیط ارزان قیمت | سایت بلیط چارتر| چارتر ارزان قیمت


موزه آتاتورک یکی از معروفترین و مشهورترین معماری های قرن نوزدهم می باشد که در سال 1912 ساخته شد و در آن، روزنامه ها، عکس ها، مدارک جنگ آزادی ترکیه و همچنین لباس ها و لوازم آتاتورک نگهداری می شود که می تواند برای هر گردشگری بسیار جالب باشد. از این رو اگر بلیط هواپیما به قونیه خریده اید، حتما در سفرتان، به این موزه بروید.

غذاهای خوشمزه قونیه را امتحان کنید!

 

بلیط چارتر| سایت بلیط | هواپیما | ارزان | سپهر


اتلی اکمک، سوپ مرغ و خوراک تریت از غذاهای معروف و بومی قونیه محسوب می شود که ارزش امتحان کردن را دارد. اکثر غذاهایی که در قوینه وجود دارد، از بلغور گندم و گوشت بره می باشد و سوپ های خوشمزه اش هم از مرغ و گوجه فرنگی تهیه می شود. قونیه به شیرینی هایش معروف است، از همین رو چنانچه قصد خرید سوغاتی را داشتید می توانید از شیرینی هایش هم بهره مند شوید. 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما ارزان  خارجی  برای سفر به آتن | سپهر نما

بلیط هواپیما ارزان خارجی برای سفر به آتن | سپهر نما

با خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی ، پروازهای متعددی از نقاط مختلف دنیا به آن جا صورت می گیرد، شهر آتن، پایتخت کشور یونان است. اگر شما نیز به دنبال شهری تاریخی و اعجاب انگیز هستید و طالب گشت و گذار در مکانی متفاوت و دیدنی می باشد، با خرید بلیط هواپیما ارزان خارجی به مقصد آتن، به کشور یونان پرواز کرده و از تماشای جاذبه های گردشگری این شهر لذت ببرید

ادامه مطلب