بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بلیط هواپیما چارتر چه مزایایی دارد ؟ | سپهر نما

بلیط هواپیما چارتر، چه مزایا و چه معایبی دارند؟


اگر شما نیز به دنبال پروازی ارزان قیمت و مطمئن هستید، بلیط هواپیما چارتر، گزینه ای ایده آل برای پرواز به نقاط مختلف کشور و حتی خارج از کشور می باشند. همان طور که می دانید، بعضا پرواز های داخلی و خارجی، با قیمت های متنوعی به متشتریان عرضه می شوند. این بلیط های متنوع، چارتری هستند و به همین دلیل قیمت های مختلف و بعضا بسیار ارزان تری نسبت به بلیط های هواپیمای معمولی یا سیستمی دارند. اما همواره باید توجه کنید که بلیط هواپیما چارتر، مزایا و معایب مختص به خود را دارند که در سفر و پرواز خود باید، آن ها را مد نظر قرار داده و بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایید. با سپهر نما همراه باشید

 

بلیط هواپیما چارتر | پرواز چارتر | چارتر مشهد


مزایای بلیط هواپیما چارتر


یکی از بزرگ ترین مزایای بلیط هواپیماچارتر ، تفاوت قیمت آن ها با بلیط های معمولی، به ویژه در بعضی تاریخ ها است. همان طور که می دانید بلیط  هواپیما چارتر، به صورت یکجا خریداری می شوند و اگر به فروش نرسند، آژانس مسافرتی مورد نظر را دچار ضرر و زیان می کنند. به همین دلیل این آژانس ها، بلیط چارتر خود را ابتدا با قیمتی مشخص برای فروش به مشتریان عرضه می کنند. اگر بلیط ی پرواز مورد نظر به موقع به فروش برسند که به نفع آژانس مورد نظر است، اما اگر به فروش نرسند، برای جلب مشتریان وترغیب مسافران به خرید این بلیط ها، آژانس مورد نظر قیمت آن ها را کاهش می دهد تا تعداد بیشتری از این بلیط  هواپیما به فروش برسند.
به همین دلیل قیمت بلیط چارتر، نزدیک به تاریخ پرواز، و حتی یک روز مانده به آن بسیار ارزان ترند و اگر شما کمی از زمان خود را برای پیدا کردن چنین بلیط هایی اختصاص دهید، پرواز مورد نظرتان را، با هزینه ی بسیار کم انجام خواهید داد که این قضیه بسیار به نفع شما است.

 

بلیط هواپیما چارتر | چارتر ارزان قیمت | پرواز چارتر

 

مطالب مرتبط :

هیچگاه برای این مقاصد بلیط هواپیما نخرید

چطور با هواپیما ، پرواز آسوده ایی داشته باشیم ؟


معایب بلیط  هواپیما چارتر


بلیط هواپیما چارتر، در کنار مزایایی که دارند، دارای معایب اندکی نیز می باشند. یکی از معایب بلیط هواپیما چارتر ، غیر قابل استرداد بودن آن ها است. اگر قصد سفر با بلیط چارتر را دارید، در انتخاب تاریخ، روز و ساعت پرواز خود، دقت بسیار کنید. توجه کنید که اگر در انتخاب زمان پرواز خود اشتباه کرده باشید و بخواهید روز یا ساعت آن را تغییر دهید، این کار در مورد بلیط  هواپیما چارتر، غیر ممکن است و در این صورت باید بدانید که بلیطتان را از دست می دهید و پولتان را پس نخواهید گرفت. همچنین ممکن است شما بلیط خود را خریداری کنید و آماده ی پرواز باشید، اما ناگهان اتفاقی غیر مترقبه برایتان رخ دهد که مجبور به کنسل کردن پرواز مورد نظر شوید که باز هم در این صورت موفق به پس دادن بلیط یا تغییر روز و تاریخ آن نخواهید شد و بلیطتان از بین خواهد رفت. از دیگر معایب بلیط هواپیما چارتر، یکسان بودن قیمت بلیط برای کودکان و بزرگسالان است. در خرید بلیط های چارتری، هیچگونه تخفیفی برای کودکان، وجود ندارد و شما حتی برای کودک 2 ساله ی خود نیز، مجبور به پرداخت قیمت بلیط بزرگسالان می باشید. اما از آن جایی که قیمت بلیط های چارتر بسیار کم تر از بلیط های سیستمی است، مجموع خرید بلیطتان، کم تر و به صرفه تر خواهد بود.
برای تهیه ی بلیط های هواپیمای چارتر، همواره با آژانس های مسافرتی و توریستی مطمئن کار کنید و برای اطلاع از ارزان ترین حالت بلیط های چارتر، به سایت های معتبر سر بزنید و اخبار آن ها را دنبال نمایید.

 

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر