بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

برنامه و مقاصد پروازی برای خرید بلیط هواپیمایی ماهان | سپهرنما

خرید بلیط هواپیما ماهان

خرید بلیط هواپیما ماهان بر اساس برنامه پروازی

مسافرانی که قصد سفر با هواپیما را دارند، اکثرا در مورد برنامه پروازی و خرید بلیط هواپیما ماهان پرس جو میکنند. در این مقاله فرقی نمیکند که شما به دنبال بلیط هواپیما تهران مشهد ماهان و یا بلیط تهران گوانگجو ماهان هستید. ما سعی کرده ایم در این پست راجع به اکثر مسیر های پروازی ماهان صحبت کنیم از بلیط رفسنجان تهران تا بلیط تهران میلان ماهان. قبل از شروع مقاله باید گفت که سفر هوایی یکی از مطمئن ترین گزینه ها برای هر سفری خواهد بود. برای اقدام به سفر های هوایی انتخاب یک سامانه فروش و یا خرید بلیط  هواپیما قابل اطمینان زحمت بسیاری را از دوش مسافران کم خواهد کرد. شرکت هواپیمایی ماهان که اولین شرکت هواپیمایی خصوصی در ایران است، یکی از بهترین و محبوب ترین خطوط هوایی کشور می باشد و بلیط هواپیما ماهان، همواره جز پرفروش ترین ها هستند. امروزه افراد بسیاری برای انجام سفرهای هوایی خود ابتدا، به دنبالخرید بلیط  هواپیما ماهان می گردند و پرواز با این خط هوایی را بر سایر خطوط هوایی ترجیح می دهند. در سال 1391 بلیط هواپیما خارجی ماهان پرفروش ترین بلیط هواپیما در پروازهای داخلی و خارجی کشور، شناخته شدند و شرکت هواپیمایی ماهان در این سال، بیشترین تعداد مسافران را به مقصدهای داخلی و خارجی حمل کردند.

 

خرید بلیط هواپیما ماهان در مسیر های داخلی ایران

 

همیشه کسانی که میخواند به مقاصدی که کمتر کسی به آنها پرواز کنند. دچار سردرگمی در جستجوی بلیط خواهند شد. مسیر هایی که پرواز های زیادی برای آن وجود ندارد مسافران برای تهیه بلیط هواپیما به مشکل بر خواهند خورد.هواپیمایی ماهان برای پاسخگویی به نیاز مردم ایران پرواز هایی که کمتر ایرلاینی به آن توجه دارد را برنامه ریزی کرده است. در واقع برنامه پروازی و خرید بلیط هواپیما ماهان در مسیر های داخلی کلید حلال مشکلات علاقه مندان سفر و پرواز با هواپیمایی ماهان است. فرض کنید که دنبال بلیط تهران رفسنجان هستید و هیچ نمیدانید که کدام شرکت هواپیمایی در چه روزهایی این پرواز را انجام میدهند و هرچه سریع تر باید بهه مقصد خود برسید. در اینجا برنامه پروازی ماهان یاری رسان و پاسخ پرسش های شماست.  سپهرنما تلاش دارد تا مسیر های پروازی خاص هواپیمایی ماهان و مسیر پر طرفدار این شرکت هواپیمایی د رمسیر های داخلی را توضیح دهد. 

 

خرید بلیط هواپیما تهران کرمان هواپیمایی ماهان بر اساس برنامه پروازی


شهر کرمان مرکز استان کرمان یکی از کلان شهر های ایران و بزرگترین مرکز تجاری کویری ایران است. بر اساس سرشماری های گذشته جمعیت 740 هزار نفر برای کرمان در نظر گرفته شده است. بلیط هواپیما تهران کرمان بخاطر چند وجهی بودن  این شهر از لحاظ اقتصادی گردشگری قابل اهمیت است. کسب و کار های بزرگی که در این شهر قرار دارند باعث شده کرمان قطب اقتصادی کشور باشد. از همین رو رفت آمد های هوایی بین تهران و کرمان طبیعی است. بلیط هواپیما تهران کرمان در هفت روز هفته قابل خرید است. سامانه سپهرنما نیز بعنوان ارائه دهنده پرواز خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران کرمان را به شما پیشنهاد میدهد. در این مسیر هواپیماهایی که هواپیمایی ماهان در نظر گرفته است عبارتند از Airbus300-600 , Baee

 

 1. تهران کرمان هفت روز هفته بصورت منظم و چند پرواز در طول روز هواپیمایی ماهان اعتبار تا تاریخ 9 اسفند

   
 2. کرمان تهران هفت روز هفته بصورت منظم و چند روز پرواز درطول روز هواپیمایی ماهان اعتبار تا تاریخ 9 اسفند

 

برنامه پروازی و بلیط هواپیما تهران رفسنجان ماهان
 

رفسنجان یکی از شهر های استان کرمان است که در فاصله 110 کیلومتری استان کرمان قرار دارد. رفسنجان مرکز تولید مرغوب ترین پسته های جهان و مرکز اقتصاد غیر نفتی ایران است. رفسنجان به خاطر اقلیم و معادنی که دارد میزبان بزرگترین تولید کننده های کاشی و سرامیک و مس سرچشمه است. همین جایگاه ویژه اقتصادی این شهر باعث شده است که هواپیمایی ماهان پرواز های برنامه ریزی شده ایی را به مرکز پسته داشته باشد. از همین رو بلیط هواپیما تهران رفسنجان جایگاه خاصی برای مدیران این شهر دارد. برنامه پروازی تهران رفسنجان با هواپیمایی ماهان  با سه پروازی هفتگی بلیط هواپیما ماهان تهران رفسنجان در سامانه خرید بلیط لحظه آخری سپهرنما قابل خرید است.
 

 1. تهران رفسنجان - شنبه ها ساعت 11:45 به شماره پرواز W51057 هواپیمایی ماهان اعتبار تا تاریخ 9 اسفند
   
 2. تهران رفسنجان- دوشنبه ها و چهارشنبه ساعت 22:45 به شماره پرواز W54571 هواپیمایی ماهان اعتبار تا تاریخ 9 اسفند 1397

 

 1. رفسنجان تهران - شنبه ها ساعت 14:15 به شماره پرواز W51056 هواپیمایی ماهان اعتبار تا تاریخ 9 اسفند 1397
   
 2. رفسنجان تهران - سه شنبه و پنج شنبه ها ساعت 6:00 صبح به شماره پرواز W54570 هواپیمایی ماهان اعتبار تا تاریخ 9 اسفند 1397

 

چه روز هایی بلیط هواپیما تهران اهواز با هواپیمایی ماهان قابل خرید است؟

 

هواپیمایی ماهان اهواز را به عنوان یکی از مقاصد ارزشمن پروازی قلمداد میکند. بلیط هواپیما تهران اهواز ماهان از بهترین انتخاب ها برای پرواز به اهواز میتواند باشد. مسافران میتوانند در سامانه سپهر نما اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران اهواز هواپیمایی ماهان کنند. جالب است بدانید فرودگاه اهواز روزانه 65 پرواز را ساپورت میکند. هواپیمایی ماهان با پرواز روزانه و هفتگی خدمات شایانی را به مسافران پرواز تهران اهواز ارائه میدهد.
 

 1. بلیط هواپیما تهران اهواز روزانه - در ساعت 7:20 به وقت محلی تهران با شماره پرواز W54587
   
 2. بلیط هواپیما تهران اهواز هواپیمایی ماهان در روز های دوشنبه، چهارشنبه و جمعه در ساعت 22:40 با شماره پرواز W51061

 

 

خرید بلیط هواپیما ماهان خارجی

 

هواپیمایی ماهان برترین شرکت هواپیما خصوصی ایرانی است. رعایت استاندارد های پروازی بر اساس آخرین رویه ها انجمن حمل و نقل هوایی جهان باعث شده رضایت مشتریان را چه در پرواز های داخلی و چه در پرواز های خارجی، جلب کند. خرید بلیط هواپیما خارجی ماهان ایر از آنسو مورد بحث است که این شرکت هواپیمایی در مسیر های مخصوص پرواز خارجی ارائه میدهد. برای تجربه پروازی ایمن و با کیفیت با  ملیت ایرانی بهترین راهکار خرید بلیط هواپیما ماهان خارجی است. شیوه های متداولی برای خرید بلیط هواپیما خارجی ماهان وجود دارد. که روش های منسوخ خرید حضوری بلیط هواپیما مرود بحث نیست. همه مسافرانی که قصد تهیه بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت ماهان را دارند میتوانند به دو روش پرواز خارجی ماهان خود را خریداری کنند. روش اول خرید مستقیم از وبسایت هواپیمایی ماهان است. روش دوم خرید از سامانه های خرید بلیط هواپیما مثل سپهرنما است.
مزیتی که بلیط هواپیما خارجی ماهان دارد، قیمت مقرون به صرفه و ارزان است. خب نوبتی هم که باشد، نوبت برنامه و مقاصد پروازی خارجی ماهان است.

 

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان به مقاصد آسیایی

هواپیمایی ماهان توجه ویژه ایی به شرق آسیا داشته و از زمان های گذشته پرواز های منظمی به کشور چین و تایلند داشته است. هر مسافری که قصد سفر به کشور چین و شهرهای شانگهای، گوانگجو و پکن را داشته باشد. بخوبی بلیط هواپیمایی ماهان در ذهنش نقش خواهد بست. هواپیمایی ماهان بخاطر نظمی که در پرواز های خارجی خود دارد زبان زد عام و خاص است. اما چین تنها کشوری در آسیا نیست که ماهان ایر به آن پرواز دارد. تایلند که سرزمین تفریح و سرزمین آب است از مقاصد اصلی پرواز های خارجی ماهان است. بلیط هواپیما و پرواز بانکوک ماهان برای مسافرت تفریحی بسیار مناسب است. هواپیمایی ماهان در مسیر های ذکر شده بلیط هوایپما قیمت مناسب ارائه میدهد. بسیاری از آژانس های هواپیمایی با خرید صندلی های این ایر لاین در مقاصد آسیایی بلیط چارتر تایلند و بلیط چارتر ارزان قیمت بانکوک ماهان را ارائه میدهند. سپهرنما نیز تلاش دارد با توضیح مفید در مورد این مسیر های پر طرفدار و برنامه پروازی ماهان ایر صحبت کند. 

 

خرید بلیط هواپیما خارجی شانگهای هواپیمایی ماهان

 

همان طور که می دانید، کشور چین این روزها، یکی از مقاصد مهم تجاری و گردشگری، می باشد و افراد بسیاری برای واردات و صادرات و انواع و اقسام تجارت های بزرگ و کوچک در زمینه های مختلف، راهی کشور چین می شوند. شهر شانگهای یکی از شهرهای مهم کشور چین است که به راه ارتباطی کشور چین با دنیای خارج شهرت یافته است. شرکت هواپیمایی ماهان، با ارائه ی انواع قیمت بلیط هواپیما شانگهای ، در انواع کلاس های پروازی، این امکان را برای مسافرین فراهم آورده است تا با امنیت کامل، به شهر شانگهای سفر کنند و در طول سفر خود، از آسایش و راحتی بسیار زیادی بهره مند شوند. شهر شانگهای که به بهشت خرید و یا پاریس شرق شهرت دارد، دارای مغازه ها، فروشگاه ها، خیابان ها و جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیار است و یکی از مقاصد پر رفت و آمد به حساب می آید. همین امکانات شهری باعث شده است خرید بلیط هواپیما ماهان تهران شانگهای برای تجار در حوزه پوشاک و علاقه مندان به صنعت مد جذاب تر از دیگر شرکت های هواپیمایی باشد. در سامانه خرید بلیط اینترنتی سپهرنما به راحتی بلیط و پرواز تهران شانگهای هواپیمایی ماهان خود را تهیه کنید. برنامه پروازی جهت تهیه بلیط هواپیما تهران شانگهای ماهان بصورت زیر است.
نکته قابل توجه در مورد خرید بلیط هواپیما تهران شانگهای ماهان مدت زمان پروازی است. مدت زمان پرواز تهران شانگهای ماهان 8:15 است.

 

 • بلیط تهران شانگهای هواپیمایی ماهان در روز های یک شنبه، دوشنبه ، چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه در ساعت 21:10 به وقت محلی تهران و با هواپیما Airbus 340-600

 

پرواز ماهان | پرواز خارجی ماهان | پرواز داخلی ماهان

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی ماهان به مقصد گوانجو

 

گوانجو یکی دیگر از مقاصد محبوب تاجران و گردشگران است و هرساله افراد بسیاری با اهداف مختلف، به گوانجو پرواز می کنند. این شهر دارای اماکن فرهنگی، تاریخی زیادی است و بازار بسیار پر رونقی دارد و همواره مورد توجه تاجران قرار می گیرد و از این رو بسیار پر رفت و آمد است. گوانگجو بهشت دوستداران خرید است.این شهر سومین شهر بزرگ چین بعد از پکن و شانگهای است. بی دلیل نیست که خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی ماهان به مقصد گوانگجو از علاقه مندی های مسافران تجاری و بانوان عاشق خرید است. قیمت بلیط هواپیما گوانگجو هواپیمایی ماهان از منصفانه ترین نرخ ها برای پرواز مستقیم در نظر گرفته شده است. قبل از خرید بلیط هواپیما گوانگجو ماهان نسبت به اخذ ویزای توریستی و یا تجاری چین اقدام کنید. 

 

 • بلیط هواپیما تهران گوانگجو در روز های یکشنبه، سه شنبه و جمعه در ساعت 21:10 بوقت محلی تهران به شماره پرواز W5081 و هواپیمای  Airbus 340-600

 

خرید بلیط هواپیما ماهان پکن در چه روزهایی امکان پذیز است

 

خرید بلیط هواپیما ماهان به مقصد پکن از اهمیت ویژه ایی برخوردار است. همان طور که می دانید، شهر پکن، پایتخت کشور چین و مرکز سیاسی فرهنگی آن می باشد. بی شک در طول سال افراد زیادی از کشورمان، با اهداف مختلف که اکثرا کاری و به قصد تجارت است، راهی این شهر می شوند و اکثر آن ها پرواز خود را با خط هوایی ماهان انجام می دهند. چرا که بلیط  هواپیما ماهان، در هر لحظه ای از سال به راحتی قابل خریداری هستند و پرواز شرکت هواپیمایی  ماهان، از کیفیت بالایی برخوردارند. پرواز با ماهان، سفری ایمن و راحت را برایتان به ارمغان می آورد و این امکان را برایتان فراهم می کند تا با کم ترین هزینه ی ممکن و با بالاترین کیفیت، سفر خود را تجربه کنید. بلیط هواپیما ماهان قیمت های بسیار مناسبی دارند و همواره اولین گزینه برای خرید بلیط هواپیما، توسط افراد می باشند. ماهان با چند پرواز هفتگی به مقصد پکن مسافران زیادی را جا بجا میکند.

 

 • بلیط هواپیما تهران پکن در روز های یکشنبه، سه شنبه و جمعه با هواپیمایی ماهان و ناوگان Airbus 340-600

 

خرید بلیط هواپیما ماهان به مقصد بانکوک پایتخت تایلند با قیمت مناسب

تایلند در افکار عمومی یک مکان تفریحی است که وجه مناسبی برای مردان مجرد و متاهل ندارد. این که تفریحات نا مشروع در تایلند رواج دارد یک حقیقت محض است اما این همه تایلند نیست. تایلند سرزمین سبز با طبیعتی بکر و مثال زدنی است. جزایری که تایلند را محاصره کرده است به جذابیت های این کشور افزوده است. در کنار جذابیت های طبیعی باید هتل های لوکس کنار ساحل و ارزانی اجناس سبب شده این کشور یکی از مقاصد ارزشمند برای هواپیمایی ماهان باشد. گردشگرانی که قصد مسافرت به تایلند را دارند، بهترین گزینه خرید بلیط هواپیما بانکوک هواپیمایی ماهان است. قیمت بلیط تهران بانکوک و پرواز مستقیم هواپیمایی ماهان از مزیت های سفر با این ایرلاین است. از جذابیت های تایلند و پرواز بانکوک هواپیمایی بانکوک که بگذریم سفر به این کشور نیازمند ویزای توریستی و زبان انگلیسی است. اما برنامه پروازی تهران بانکوک برای خرید بلیط هواپیما خارجی ماهان به شرح زیر است.

 

 • بلیط هواپیما تهران بانکوک هواپیمایی ماهان ایر در هفت روز هفته با یک پرواز در روز در ساعت 21:45 به وقت محلی تهران با هواپیمای Airbus 310  

 

خرید بلیط هواپیما خارجی ماهان به مقاصد اروپایی 

مگر میشود ایرلاینی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد به مقاصد اروپایی پروازی نداشته باشد. ماهان ایر پرواز های با قیمت مناسب به کشور های اسپانیا، ایتالیا، فرانسه و روسیه دارد. همه این کشور ها مکان هایی هستند که بسیاری از ایرانیان مقیم خارج از کشور در این مکان ها زندگی میکنند. خرید بلیط هواپیما خارجی ماهان به مقاصد اروپایی ویژگی های منحصر بفرد خود را دارد. چرا که ایرلاین هایی که میخواهند پروازی به مقاصد اروپایی داشته باشند، باید حتما هواپیما های به روز و مدرنی را برای انجام چنین پرواز هایی داشته باشند. در این بین بلیط هواپیما مسکو و بلیط هواپیما پاریس و بلیط هواپیما میلان و بلیط هواپیما بارسلونا از جمله بلیط های خارجی هواپیمایی ماهان است. قیمت بلیط خارجی ماهان به اروپا به نفع مسافران ایرانی خواهد بود.

 

قیمت بلیط هواپیما میلان و برنامه پروازی ماهان

 

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر