بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بلیط هواپیما سیستمی مزایا و معایب آن | سپهر نما خرید بلیط ایران ایر

بلیط هواپیما سیستمی

خرید بلیط هواپیما سیستمی

یکی از دغدغه های مشترک، تمام کسانی که سفر های هوایی انجام می دهند و به دنبال خرید بلیط هواپیما سیستمی برای پرواز خود هستند، این مساله است که بلیط هواپیما چارتری را ترجیح دهند و یا بلیط هواپیما سیستمی  خود را، از میان بلیط های سیستمی انتخاب نمایند؟ با سپهرنما همراه باشید انتخاب بلیط هواپیما سیستمی ، بسته به مقصد پرواز و زمان انجام آن، حالات مختلفی دارد و اگرچه هر یک از بلیط سیستمی و یا چارتر ، مزایا و معایت خاص خود را دارند، بعضا افراد دچار تردید شده، و انتخاب بریشان دشوار می شود. بدیهی است که هر کسی به دنبال مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین بلیط هواپیما سیتمی برای پرواز مورد نظر خود است و هر کسی سعی دارد تا با انتخاب بهترین گزینه، و خرید بلیط هواپیما سیستمی  ی ایده آل، پرواز ی با کیفیت و ایمن را تجربه نماید. در این بخش می خواهیم با مزایا و معایب بلیط هواپیما سیستمی آشنا شده و ویژگی های مختلف آن ها را بشناسیم.
 

 

بلیط هواپیما سیستمی
 
 
 
بیشتر بدانید تا بهتر سفر کنی
 
# انواع بلیط هواپیما را بشانسید
# بلیط هواپیما خارجی با دلار 4200 تومانی !!
 

مزایای بلیط هواپیما سیستمی

 
بلیط هواپیما سیستمی، بر خلاف بلیط چارتر ، قیمت ثابت تری دارند و قیمتشان کمی بیشتر است. اما در عوض قابل خریداری برای فواصل بلند مدت می باشند و مزایای دیگری دارند که بلیط هواپیما چارتر ی، از آن ها بی بهره می باشند. بلیط هواپیما سیستمی قابل استرداد و یا تعویض هستند و اگر به هر دلیلی، بخواهید روز و ساعت پروازتان را تغییر دهید، به راحتی می توانید، تصمیم خود را بدون کوچک ترین ضرر مالی، عملی کرده و به راحتی پروازتان را، در روز و ساعت دلخواه انجام دهید. همچنین در صورت منصرف شدن از سفر می توانید، بلیط خود را پس داده و پس از کسر شدن درصد کمی از مبلغ بلیط هواپیما سیستمی به عنوان جریمه، ما بقی مبلغ پرداخت شده را دریافت نمایید. لازم به ذکر است که مقدار مبلغ جریمه، بسته به زمان مرجوع کردن بلیط هواپیما سیستمی و نزدیکی آن به زمان پرواز متغیر است و بستگی به قوانین وضع شده توسط آژانس هوایی ارائه دهنده ی بلیط دارد.
 
# به عنوان مثال طبق قوانین تعریف شده در هواپیمایی ماهان ، در صورتی که بلیط هواپیمای خود را از ساعت 12 ظهر روز قبل از پرواز(البته پروازهای داخلی) تا 3 ساعت قبل از پرواز، کنسل نمایید، 30 درصد از مبلغ بلیط کسر شده و ما بقی را به شما بر می گرداند.

# از دیگر مزایای بلیط های هواپیمای سیستمی، تخفیفی است که برای کودکان 2 تا 12 سال قائل می باشد. در صورت خریداری بلیط های هواپیمای سیستمی برای کودکان 2 تا 12 سال، از تخفیف درصدی، برخوردار خواهید بود.
 
 
 
 
 بلیط ارزان هواپیما آسمان | بلیط هواپیما ماهان | بلیط هواپیما یران ایر
 

معایب بلیط های هواپیمای سیستمی

 
یکی از مهم ترین معایب بلیط هواپیما سیستمی، که مسافران را از خرید آن منصرف کرده بود و ترغیب به خرید بلیط چارتری میکرد ، قیمت بالای آن ها است. بلیط هواپیما سیستمی، بر اساس مصوبه های سازمان هواپیمایی کشور، قیمت گذاری می شوند و معمولا اختلاف قیمت بسیاری با بلیط هواپیما چارتری دارند. از دیگر معایب بلیط  هواپیما سیستمی ، پاسخ گو نبودن آن ها، در مقابل تعداد مسافران، در زمان های پیک سفر است. در چنین زمان هایی، همچون فصل تابستان، تعداد مسافران به طور ناگهانی افزایش می یابد و بعضا پیدا کردن بلیط هواپیما سیستمی که از ماه ها قبل فروششان آغاز شده است، کمی دشوار است. در چنین مواقعی بلیط هواپیما چارتر ی به کمک افراد آمده و مشکلشان را برطرف می کنند. همواره توصیه می شود، که برای انجام پروازی مطمئن، همواره بلیط هواپیمای خود را، چه چارتری و چه سیستمی، از آژانس ها و سایت های معتبر  خرید اینترنتی بلیط هواپیما خریداری کرده و پروازی امن و راحت را تجربه نمایید.
 
 

صرفه با بلیط هواپیما سیستمی است ؟

افزایش نرخ دلار موجب گردیده است ، به قیمت بلیط هواپیما سیستمی و چارتر بیفزاید . در حال حاضر بلیط هواپیما سیستمی در بسیاری از مواقع از بلیط هواپیما چارتر ارزان تر قابل خرید ، و صرفه با خرید بلیط هواپیما سیستمی است . در این واپسا بهتر است از قبل برای خرید بلیط هواپیما سیستمی اقدام کرده و از مزایا خرید بلیط هواپیما سیستمی بهره جوید . در حال حاضر بسیاری از چارتر کنندگان با مشکل تامین صندلی مواجه هستند و در اکثر شرایط بلیط هواپیما چارتری که مسافر خریداری خواهد کرد با کنسل شدن بلیط ، مسافران را با مشکل در سفر رو به رو میکنند . پس بهتر است با پرداخت بهایی بیشتر و خرید بلیط هواپیما سیستمی از 100 % بودن سفر خود اطمینان حاصل کنید .

 
 
 
منبع :
 

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر