بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری ارزان و پرواز چارتر لحظه آخری

بلیط هواپیما لحظه آخری

بلیط هواپیما لحظه آخری

یقینا تا به حال پیامکی با عنوان بلیط هواپیما مشهد تهران 90 هزار تومان بر روی تلفن همراه خود دریافت کرده اید. هنگامی که شما با شگفتی خاصی با ارسال کننده پیام تماس میگیرید، متوجه میشوید که بلیط هواپیما مورد نظر در چند ساعت آینده پرواز خواهد کرد. و آژانس مربوطه به شما میگوید که این بلیط هواپیما لحظه آخری شده است. بلیط لحظه آخری هواپیما یکی از زیر شاخه های بلیط هواپیما چارتر است. در واقع چارتر کننده این پرواز بدلایل خاصی تصمیم دارد، بلیط هواپیما چارتر لحظه آخری و یا به اختصار بلیط لحظه آخری هواپیما بفروشد. بخوبی بر همگان روشن است، که عموم مسافران بدنبال بلیط هواپیما لحظه آخری هستند. اما میدانید علت چیست؟

 

بلیط لحظه آخری ارزان است؟

بلیط لحظه آخری عموما ارزان تر از دیگر انواع بلیط های هواپیما است. این ارزانی بلیط لحظه آخری هواپیما بی علت نیست. در آژانس های هواپیمایی این ضرب و المثل ( جلو ضرر رو هر موقع بگیری، بنفعه ) عاملی شده که هر موقع چارتر کننده صندلی های پروازش بفروش نرفت. بلیط هواپیما چارتر خود را با عنوان بلیط لحظه آخری بفروش برساند. همین تغییر عنوان باعث شده که بلیط لحظه آخری ارزان باشد.

اگر شما روز جمعه بدنبال بلیط  اهواز بوده و پرواز خود را جستجو کرده باشید. ممکن است در لیست نتایج پرواز در طول هفته، بلیط اهواز در روز شنبه از قیمت بسیار مناسبی برخوردار باشد. وقتی شما به نتایج جستجو روز شنبه مراجعه کنید. متوجه می شوید که بلیط اهواز در آن روز تبدیل شده به بلیط لحظه آخری ارزان. حتما شما این پرواز را انتخاب خواهید کرد چرا که با پرداخت بهایی کم یک بلیط لحظه آخری ارزان اهواز خریداری کرده اید.

 

بلیط لحظه آخری ارزان قیمت

 

ویژگی های بلیط هواپیما لحظه آخری

همه فکر میکنند با خرید بلیط لحظه آخری ارزان بدترین نوع صندلی هواپیما و غذای بی کیفت شامل حالشان میشود. اما این چنین نیست، در واقع هنگامی که مسافران مبادرت به خرید بلیط لحظه آخری هواپیما میکنند. تمامی شرایطی که قادر به استفاده از آن هستند عینا همان شرایطی است که بلیط هواپیما سیستمی خریداری میکنند.

ممکن است در پرواز مشهد تهران 20 نفر بلیط هواپیما لحظه آخری ارزان با قیمت 100 هزارتومان  تهیه کرده باشند. و الباقی مسافران بلیط هواپیما سیستمی با مبلغ 210 هزار تومانی. و حتی ممکن است در این حالت مسافری که بلیط لحظه آخری ارزان خریداری کرده با مسافری که بلیط هواپیما سیستمی 210 هزار تومانی خریداری کرده، در طول پرواز در کنار هم نشسته باشند. اما تفاوت آن شخصی که بلیط لحظه آخری هواپیما تهیه کرده با آن که بلیط سیستمی خریداری کرده است. یک چیز است، هوش مالی در خرید بلیط هواپیما لحظه آخری.

 

بلیط لحظه آخری گران هم میشود؟

تا اینجا در مورد بلیط لحظه آخری ارزان صحبت شد. حال نوبت آن است که در مورد بلیط هواپیما لحظه آخری گران هم صحبت کنیم. در بعضی مواقع ممکن است بلیط سیستمی لحظه آخری هواپیما شود. بلیط لحظه آخری سیستمی بر خلاف بلیط لحظه آخری چارتر معمولا گران تر است.

هنگامی که مسافران به جستجو عادی بلیط هواپیما هستند. کلاس پروازی اکونومی را جستجو میکنند. کلاس اکونومی با تفاوت اندک قیمت بلیط هواپیما دارای نرخ های متفاوتی است. هنگامی که تمامی این کلاس های نرخی پر شده باشد. در نتایج جستجو شما ممکن است بلیط هواپیما سیستمی کلاس بیزینس هم به شما نمایش داده شود. و جز آخرین صندلی های آن پرواز باشد. در واقع این بلیط سیستمی کلاس بیزینس، بلیط لحظه آخری سیستمی است و با نرخی گرانتر از دیگر بلیط ها نمایش داده می شود.

 

قبل از خرید بلیط لحظه آخری چمدان ها را ببندید

تا اینجای کار به معنی و مفهوم بلیط لحظه آخری آشنا شده اید. بهتر است قبل از خرید بلیط لحظه آخری چمدان های خود را بسته و آماده سفر باشید. حرفه ایی های سفر و خرید بلیط حتی در راه فرودگاه بلیط هواپیما میخرند. با توجه به توضیحاتی که داده شد، بلیط هواپیما در واپسین دقایق مانده به پرواز تبدیل به بلیط لحظه آخری میشوند.
بلیط هواپیما لحظه آخری را نخرید و بعدا چمدان های خود را ببندید. چرا که بلیط های لحظه آخری غیر قابل استرداد هستند.

 

خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

 

بلیط لحظه آخری مشهد

شهر مشهد یکی از شلوغ ترین ترمینال های مسافرتی را دارد. بیشتر مردم با خرید بلیط لحظه آخری مشهد تا حد زیادی از هزینه های مسافرت خود می کاهند. بلیط لحظه آخری مشهد تهران از پر طرفدار ترین های بلیط لحظه آخری هواپیما است. اگر بدنبال بلیط لحظه آخری مشهد هستید و چمدانتان آماده است. می توانید با فیلتر کردن نتایج جستجو بر روی بلیط چارتر هواپیما، بلیط هایی که لحظه آخری شده اند بر اساس کمترین قیمت نمایش داده خواهند شد.

 

بلیط لحظه آخری کیش

بلیط لحظه آخری کیش همان گونه که قبلا گفته شد. از سوی چارتر کننده ها ارائه میشود. بلیط سیستمی کیش از سوی شرکت هواپیمایی مربوطه قیمت گذاری و عرضه میشود. بلیط لحظه آخری کیش میتواند یک تجربه خوب از خرید بلیط هواپیما باشد. اما خرید بلیط لحظه آخری ارزان کیش منوط به پر شدن یا خالی شدن صندلی های چارتر کننده باشد. اگر در موعد مقرر صندلی ها بفروش برسد دیگر انتظار برای بلیط لحظه آخری ارزان قیمت کیش بیهوده است. 

 

 

 

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی در شرایط جدید تحرم ها با حالت های خاصی قابل خرید است. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان وجود ندارد. و مسافرینی هم که قبلا اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی کردند دستخوش تغییرات ناگهانی شده اند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر