بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما چارتر ارزان

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

سفر مجانی - راهکارهای کاهش هزینه سفر | سپهر نما

چگونه ارزان سفر کنیم؟

 

بلیط هواپیما


برخی افراد تصور می کنند که رفتن به سفر، به خصوص سفر به مقصدهایی که نیازمند خرید انواع بلیط هوایپما ( بلیط هواپیما داخلی ، بلیط هواپیما دقیقه 90 ، بلیط هواپیما چارتر ، بلیط هواپیما خارجی ، بلیط ارزان ) است، بسیار گران و پر هزینه می باشد و همین تفکر آن ها را از داشتن تجربه های با ارزش و مفرح محروم می سازد. این افراد به اشتباه می پندارند که پرواز با هواپیما ، اقامت در هتل، و گشت و گذار در مقاصد گردشگری مختلف، تنها در صورتی لذت بخش است که هزینه های هنگفتی صرف آن شده باشد و بدون پرداخت هزینه های بالا، سفر مورد نظر، خوب و لذت بخش نخواهد بود! این در صورتی است که برخی افراد با رعایت برخی نکات ساده، سفرهای بسیار ارزانی را، حتی با خرید بلیط هوایپما به مقصد مورد نظر، تجربه می کنند و سفری خاطره انگیز را با کم ترین هزینه ی ممکن، برای خود و عزیزانشان، رقم می زنند. در این بخش می خواهیم، نکات ساده، اما بسیار مهمی را برایتان شرح دهیم که موجب ارزان تر شدن سفر هوایی شما می شوند، و بدین ترتیب لذت سفر را، برایتان دوچندان می نمایند.

 

بلیط هواپیما ارزان ، بلیط چارتر ارزان ، بلیط ارزان ،

 

سپهر نما سامانه خرید و رزرو بلیط هواپیما،بلیط هواپیما ماهان ، بلیط هواپیما چارتر و بلیط هواپیما دقیقه 90 و بلیط لحظه آخری ، بلیط هواپیما مشهد    

 


بلیط ارزان ، بلیط هواپیما ، کمتری قیمت بلیط هواپیما

 

بلیط هواپیما چارتر دقیقه 90 را ازدست ندهید و همیشه آماده سفر باشید


اگر شما نیز، از علاقه مندان به سفر هستید و از روحیه ای ماجرا جویانه برخوردارید، تاریخ پاسپورت خود را مدام کنترل کنید و مقداری پول را برای سفرهایتان کنار بگذارید. همواره در سایت های معتبر فروش بلیط هوایپما، همچون سایت سپهرنما ، به دنبال خرید بلیط هوایپما چارتر دقیقه 90 و و ارزان قیمت به شهرهای مختلف کشور و همچنین دیگر مناطق خارجی باشید، و به محض یافتن بلیط هوایپما ارزان ، آن را خریداری کرده و با کوله باری سبک، راهی سفر شوید. با خرید بلیط هوایپما ارزان به مقصد مورد نظر، نیمی از سختی سفر را پشت سر گذاشته اید، چرا که هزینه ی بلیط هوایپما ، یکی از موانع بزرگ سفر برای بسیاری از افراد است.

 

بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط هواپیما خارجی ماهان ، بلیط هواپیما خارجی


 

خرید بلیط هواپیما از چند ماه قبل !


مسلما یکی از اهداف شما داشتن سفری با کمترین هزینه می باشد، اگر می خواهید به هدفتان برسید و بلیط هواپیما ارزان خریداری کنید، با توجه به مقصد خود، از قبل برای خرید بلیط هواپیما برنامه‌ریزی نمایید. ماکسیمم زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد و سایر شهرهای داخلی 45 روز و برای خرید بلیط هواپیما خارجی از قبیل استانبول و آنتالیا ، از 4 الی 5 ماه قبل می باشد. اینگونه با یک اقدام به موقع و سر وقت، می توانید به راحتی بلیط هواپیما ارزان بدست آورید که بسیار لذتبخش خواهد بود و سفرتان مقرون به صرفه می شود.

 

هزینه ها و وظایف را  تقسیم کنید !


افراد زیادی برای کم کردن هزینه های سفر با همسفرانی که یا خانواده هستند یا دوست یا همکار به سفر می روند. مطمئنا در سفر گروهی هزینه های مختلفی مانند ایاب و ذهاب، محل اقامت و ... تا اندازه ای کاهش خواهد یافت. با پرهیز از هرگونه اشتباهی به دقت تمام موارد خرج گروهی را یادداشت کنید تا بعدا بتوانید سهم تان را بپردازید. یادتان نرود که یک مادر خرج هم تعیین کنید. سفر گروهی به معنای تقسیم مسئولیت های سفر هم هست و بهتر است هر کدام وظیفه ای را برعهده بگیرید تا کمتر دغدغه نحوه انجام دادن امور را داشته باشید.

 

رزرو دقیقه 90 هتل را از ذهن خود بیرون کنید


گاهی اوقات، افراد از قبل برای سفر خود برنامه ریزی می کنند و تاریخ مشخصی را برای شروع سفر خود معین می نمایند. در چنین مواقعی پیشنهاد می شود که هتل یا محل اقامت خود را از قبل رزرو کنید و پیدا کردن آن را، موکول به روزهای نزدیک سفر خود نکنید. چرا که اکثر مسافرت ها در رزوهای تعطیل سال صورت می گیرد، و اغلب هتل ها و اقامتگاه ها، در روزهای نزدیک به تعطیلات همچون نوروز، در بالاترین سطح قیمت خود هستند و همین مساله شما را با قیمت های کاذبی مواجه می کند که اگر از قبل اقدام می کردید هرگز با آن ها مواجه نمی شدید و سفری ارزان تر را تجربه می کردید.

 


انتخاب اقامتگاه مقرون به صرفه


از دیگر مسائلی که توجه به آن، هزینه ی سفرها را به طور چشمگیری کاهش می دهد، اقامت در مکانی معقول و مناسب و به دور از تجملات است. برخی افراد اقامت در هتل های لوکس و گران قیمت را، بخشی از سفر می دانند، در صورتی که ساعات بسیار کمی را در هتل مانده و اکثر وقت خود را در خارج از آن سپری می نمایند. بنابراین، با اقامت در هتلی معقول، مدرن و تمیز که شاید از تجملات زیاد بهره نبرده باشد، تمامی نیازهای شما را برآورده کرده و هزینه ی سفرتان را به شدت کاهش می دهد، و امکان سفر را برایتان راحت تر می نماید.

 

رزرو هتل

 

از کوچ سرفینگ استفاده کنید.

سایت کوچ سرفینگ  سایت مرجع و معروفیست که امروزه بسیاری از گردشگران در حین سفر از آن استفاده می‌کنند. جالب است بدانید کوچ‌سرفینگ این تعداد را ۴ میلیون گردشگر اعلام کرده است.

با استفاده از کوچ‌سرفینگ هم می‌توانید از خدمات رایگان گسترده‌ای بهره‌مند شوید و هم تعداد زیادی دوستان محلی‌ در شهرها و کشورهای مختلف بیابید. از راهنمای رایگان بگیرید تا اقامت و تهیه غذا رایگان می‌توانید روی کوچ‌سرفینگ حساب کنید . ارائه این خدمات و نوع آن بستگی به توافق شما با فرد داوطلب دارد. برخی تنها برای راهنمایی شما در شهر داوطلب می‌شوند، برخی برای تهیه جای خواب شما، و برخی نیز تمام این امکانات را ارائه می‌دهند. پیش از هر چیزی لازم است تا در این سایت عضو شوید، سپس با جستوجو و یافتن افراد داوطلب در شهر و مقصد مورد نظر ارتباط گرفته و برای خواسته خود که می‌تواند یک راهنما یا جایی برای خواب باشد، درخواست بدهید. 

 

منبع : Blog.SepehrNama.com

موارد مرتبط

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما

بلیط چارتر هواپیما هم میتواند گران باشد هم میتواند بلیط ارزان هواپیما تلقی شود . اما در هنگام خرید بلیط چارتر هواپیما باید به چه نکاتی توجه کرد ؟ بلیط چارتر هواپیما برای سفر شما به صرفه است ؟

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر