بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما چارتر ارزان

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

خرید بلیط هواپیما چارتر استانبول ارزان قیمت

بلیط هواپیما استانبول


بلیط هواپیما استانبول یک بلیط هواپیما خارجی است و همه روزه پرواز بسیاری از شهر های مختلف ایران به مقصد استانبول شهر بزرگ گردشگری واقع در کشور ترکیه انجام میشود . بیشتر بلیط هواپیما استانبول به مقصد فرودگاه آتاترک پروازشان انجام  میشود . بلیط هواپیما استانبول هم بصورت چارتر است که بلیط هواپیما استانبول چارتر بیشتر توسط شرکت های هواپیمایی داخلی بفروش میرسد و اما بلیط سیستمی استانبول از چند شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی مثل هواپیمایی ماهان ایران ایر قشم ایر آسمان در هواپیمایی داخلی و هواپیمایی ترکیش و پگاسوس اطلس جت در رده هواپمایی های خارجی قابل خرید است.

 

پرچم ترکیه

بلیط هواپیما استانبول چارتر


بلیط هواپیما استانبول چارتر در بسیاری از سیستم های خرید بلیط هواپیما قابل تهیه است . اما  باید چهار چشمی و با دقت بلیط هواپیما استانبول چارتر را خرید چرا که در گزارش های تخلف هواپیمایی کشوری حاکی از آن است که بسیاری از آژانس های هواپیمایی که با ورشکتسگی مواجه شده اند با اجاره مجوز خود به افراد سود جو در قبال دریافت مبلغ ناچیزی ، این افراد سود جو بلیط هواپیما استانبول چارتر ارزان قیمت تقلبی ارائه میکند . باورش هم ممکن است بلیط هواپیما استانبول چارتر 60 هزار تومان یا 100 هزار تومان در ایام پیک مسافرت قابل خرید باشد. پس بسیار مراقب خرید بلیط هواپیما چارتر استانبول باشید. و حتی الامکان از سایت های شناخته شده مبادر به خرید بلیط هواپیما استانبول کنید .

 

 

بلیط هواپیما استانبول ارزان قیمت


همه مسافر ها دوست دارند با خرید بلیط هواپیما استانبول هزینه سفر خود را کاهش دهند اما همانگونه که در پاراگراف قبل مفصل توضیح دادیم هر بلیط هواپیما استانبول ارزان قیمتی ارزش خرید ندارد . چراکه شاید هزینه های جانبی سفر شما را دوچندان کند . اگر به دنبال بلیط هواپیما استانبول ارزان قیمت هستید باید پرواز های وسط هفته را مد نظر خود قرار دهید که مسافرت در مقایسه با شروع و پایان هفته در پایین تر سطح ممکن قرار دارد . تردد بین استانبول و تهران بواسطه موقعیت اقتصادی استانوبل برای بعضی مسافران همانند تردد بین دوشهر نزدیک بهم شده است و همواره این افراد منتظر و در پی خرید بلیط هواپیما استانبول ارزان قیمت هستند . این افراد بهترین راهنما برای سفر هستند . اما خرید بلیط هواپیما استانبول ارزان قیمت در روزهای پیک سفر هم میتواند به شما لذت ببخشد . این مهم بتوسط جستجو مکرر شما در بین 100 یا 1000 سایت میسر خواهد بود . اما بهتر است یکبار برای همیشه سامانه خرید بلیط هواپیما خود را انتخاب کنید . سپهرنما چون اهل شعار و مشاعره نیست قضاوت را بر عهده خود مسافران میگذارد .

 

 

از چه شهر هایی میتوان بلیط هواپیما استانبول تهیه کرد ؟


بیشتر مسافرانی که مبادرت به تهیه بلیط هواپیما استانبول میکنند از شهر های تهران مشهد اصفهان و شیراز تبریز هستند . اما بلیط هواپیما استانبول تهران در بین مابقی شهر ها از استقبال قابل توجهی برخودار است .  شرکت هواپیمایی ترکیش در بین تمامی شهر فوق الذکر پرواز های مرتب هفتگی و روزانه انجام میدهد . برای خرید بلیط هواپیما استانبول اصفهان به سپهر نما اعتماد کنید چرا که قیمت بلیط هواپیما استانببول اصفهان ارائه شده توسط سپهرنما ارزان تر از وبسایت رسمی ترکیش ایرلاین است . در ضمن باید متذکر شد که بلیط هواپیما استانبول تبریز بخاظر فاصله کوتاه در ارزان ترین حالت ممکن و بلیط هواپیما استانبول مشهد بخاطر فاصله زیاد در گران ترین حالت ممکن است .

 

 

 هزینه سفر به استانبول چقدر است ؟


هزینه هر شب اقامت در استانبول بطور متوسط در هتل های 2 ستاره بین 63 تا 49 دلار هتل های 3 ستاره ر61 دلار تا 158 دلار است و همینطور هتل های 4 ستاره و پنج ستاره 141 تا 764 دلار خواهد بود

بطور کلی اگر خواهان سفری ارزان به ترکیه هستد باید از تور استانبول ارزان استفاده کنید . هزینه غذا و رستوران دبرای صرف صبحانه اقتصادی 2 تا 3 دلار هزینه خواهد داشت و صرف ناهار بین 2 تا 4 دلار و همینطور هزینه شام اقتصادی میتواند با 5 دلار هم تمام شود . اما این قیمت ها جدای قیمت صرف غذا در رستوران های لوکس است . البته این نکته را باید متذکر شد که در تمامی هتل های استانبول صبحانه رایگان ارائه میدهند . اما هیچ میدانید که هتل های شهر ساحلی آنتالیا آل و یو آل هستند . یوآل به این  معنی است که شما تمامی خوارکی موجود در هتل را بصورت رایگان میتوانید استفاده کنید .

 

 

گشت و گذاز در استانبول


هزینه بازدید از ایاصوفیه، یکی از معروف‌ترین و البته دیدنی‌ترین جاذبه‌های استانبول، برای بزرگسالان ۸٫۵۱ دلار است. هزینه بازدید از موزه باستان‌شناسی استانبول، ۴٫۲۶ دلار و هزینه بازدید از کاخ توپ‌قاپی که یکی از با ارزشمندترین آثار به جا مانده از عثمانی در ترکیه است، ۴٫۲۶ دلار است. همچنین هزینه بازدید از آب‌انبار باسیلیکا ۲٫۱۸ دلار و هزینه بازدید از برج گالاتا که بهترین زمان بازدید از آن غروب است، ۵٫۱۸ دلار است. همچنین می‌توانید با خرید استانبول کارت در هزینه‌های بازدید از جاذبه‌ها تا میزان قابل توجهی صرفه‌جویی کنید یکی از پیشنهاد های ما برای گشت و گذار در استانبول بازدید از تنگه بسفر بتوسط کشتی است که قیمتی نزدیک به 70 دلار دارد .

 

ایاصوفیه خرید بلیط استانبول

 

وقت ناهار در استانبول به کدام رستوران برویم ؟


در مرکز شهر استانبول رستوران اتانتیک قرار دارد که بهترین غذاهای سنتی و نان‌های محلی را برای مهمانان خود تهیه می‌کند. قیمت غذاها در این رستوران، معقول و مقرون‌به‌صرفه است و منو و فضای رستوران، حس و حالی کاملا اصیل و بومی دارد و تجربه‌ای فرهنگی و خاص از غذا خوردن در استانبول را برای مهمانان رقم می‌زند. یکی از محبوب‌ترین غذاهای منوی رستوران، کباب بره است؛ کبابی بسیار نرم و لطیف و آبدار و لذیذ که مانند آن را کمتر جایی می‌توانید پیدا کنید. به غیر از غذاهای باکیفیت و لذیذ، در منوی رستوران تعدادی دسر اصیل ترکی هم وجود دارد که مورد توجه علاقه‌مندان به دسر و شیرینی قرار می‌گیرد.

 

غذا استانبولی

 

منبع : lonelyplanet

موارد مرتبط

0 نظر
نوشتن نظر