بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بلیط هواپیما خارجی

بلیط هواپیما خارجی به چه قیمت؟

 بلیط هواپیما خارجی در شرایط جدید تحرم ها با حالت های خاصی قابل خرید است. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان وجود ندارد. و مسافرینی هم که قبلا اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی کردند دستخوش تغییرات ناگهانی شده اند. بنحوی که بیشتر شرکت های خدمات مسافرتی قادر به صدور بلیط هواپیما خارجی از شرکت های بنام هواپیمایی مثل قطر، امارات و ترکیش نیستند.این ها فقط بخشی از شرایط جدید است. بلیط هواپیما خارجی با تاثیر پذیری بالا از نرخ ارز، ثانیه به ثانیه تغییر میکند. این نابه سامانی اوضاع ارز و پول ملی، سبب شده است که بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت مثل قبل وجود نداشته باشد. اگر قصد تهیه بلیط هواپیما خارجی در حال حاضر را دارید توصیه جدی میکنیم که این پست را مطالعه بفرمایید.
خرید بلیط هواپیما خارجی از سپهر نما

بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت هنوز وجود دارد؟

در حال حاضر به خاطر تحریم های سنگین آمریکا بر جمهوری اسلامی، بیشتر تامین کننده های پرواز های خارجی در ایران قادر به ارائه خدمات نیستند. مسافرینی که در حال حاضر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت، با شرکت های خارجی را داشته باشند با مشکلی جدی رو به رو هستند. و برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت بهتر است دست از تلاش بردارند. چرا که قیمت بلیط هواپیما خارجی در حال حاضر بشدت رشد داشته است. و حتی کسانی که قبلا اقدام به رزرو بلیط هواپیما خارجی ارزان کرده بودند در حال حاضر وجه پرداختی بابت خرید بلیط خارجی کاملا استرداد خواهد شد. و یا با شرکت های هواپیمایی دیگری باید پرواز کنند و ملزم به پرداخت ما به التفاوت هستند. پس در حال حاضر خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت ممکن نیست.

 

رزرو بلیط هواپیما خارجی و شرایط جدید

قبلا برای سفر های خارجی از پیش تعیین شده میتوانستید بلیط هواپیما ارزان خارجی رزرو کنید. اما در شرایط پیش رو امکان چنین عملیاتی ممکن نیست. مسافرانی که قبلا حداکثر تا تاریخ 5 آگوست اقدام به رزرو بلیط هواپیما خارجی کرده بودند، رزرو هایشان از سمت ایرلاین ها باطل شده است. چراکه قیمت روز افزون دلار بر روی تمامی شاخه های  صنعت هواپیمایی تاثیر جبران ناپذیری گذاشته است. و حتی شرکت های هواپیمایی خارجی شناخته شده در ایران نیز مسافران خود را دستخوش این تغییرات جدی و خسارت بار کرده اند. اگر قصد رزرو بلیط هواپیما خارجی را دارید. به وضوح و روشنی میگوییم که دست از این اقدام بردارید و مبادرت به خرید بلیط هواپیما خارجی کنید.

 بیشتر بدانید :

قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی باید به چه نکاتی توجه کنید ؟

پرواز و بلیط هواپیما استانبول نیاز به هوشیاری دارد ؟

خرید بلیط هواپیما خارجی  با شرایط جدید

قبلا اگر برای خرید بلیط هواپیما خارجی در مسیر تهران پاریس مبلغ 4 ملیون پول پرداخت میکردید. الان و در حال حاضر بایتسی برای خرید بلیط هواپیما خارجی  تهران پاریس حداقل 2.5 برابر پول پرداخت کنید. این وضعیت بخاطر تفاوت فاحش نرخ ارز دولتی و ارز آزاد است که کمر تامین کننده های پرواز های خارجی را شکسته است. برای همین تقاضا میشود، در هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی اعتراضی به آژانس های هواپیمایی نداشته باشید. چرا که این تغییر ناگهانی بازار های مسافرتی ایران را هم دچار خفقان و رکود کرده است. همیچنین خواهشمندیم اگر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی در هر مسیری را که دارید سریعا اقدام فرمایید. چرا که در صورت عدم خرید بلیط هواپیما خارجی در شرایط حال حاضر، امکان افزایش لحظه ایی قیمت در هنگام خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی وجود دارد. متاسفانه بلیط هواپیما خارجی بدلیل نواسانات لحظه ایی نرخ ارز، دایما در حال تغییر است. که همین امر سبب شده، مسافران را سر در گم تر از قبل برای خرید بلیط هواپیما خارجی شده باشند.
راهکار هایی برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت
برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت بهتر است، از چند هفته قبل برنامه سفر خود را آماده کرده باشید و تمامی احتمالات را در نظر گرفته باشید. برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت ابتدا در فضای وب به جستجو پرواز ها بپردازید. بهترین پرواز بلیط هواپیما خارجی را پیدا کنید . بهترین ساعت پرواز خارجی را انتخاب کنید. اگر پرواز مورد نظر شما دارای توقف و بصورت اتصالی بود بهتر است، پروازی را انتخاب کنید که دارای کمترین توقف در مسیر را داشته باشد. این یک نکته اساسی است که پرواز و بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت، عموما از خدمات کمتری برخودارند.

علت اصلی گرانی بلیط و پرواز خارجی چیست ؟

همانطور که میدانید هزینه هواپیما و خدماتی که برای سر پا نگه داشتن هواپیما بتوسط ایرلاین ها انجام میشود همگی به واحد دلار خواهد بود. هرچند که 60 % هزینه های پرواز های داخلی به دلار خواهد بود اما در پرواز های خارجی این شرایط به کل متفاوت و همه هزینه ها به دلار است. حتی دستمزد مهمانداران و خلبانان. چندی پیش بانک مرکزی ایران ارز مورد نیاز شرکت های هواپیمایی ایران را با نرخ 7200 تومان و جدیدا با نرخ 9000 تومانی اعلام کرده است. همین امر موجب گردیده که حتی پرواز های داخلی در مسیر های تهران مشهد، و تهران تبریز هم با کمبود مسافر مواجه بشوند. قبلا به هنگام جستجو بلیط هواپیما خارجی تهران استانبول، یکی از گزینه ها برای انتخاب شرکت های ترکیه ایی بودند. چرا که با قیمت شرکت های هواپیمایی داخلی تفاوت چندانی نداشتند. علت آن بود که ارز تسلیم شده به این شرکت ها با نرخ 3800 تومانی ارائه میگردید. این افزایش نرخ ارز و افت پول ملی ایران سبب گردیده که رفته رفته بلیط هواپیما چه در مسیر داخلی و چه در مسیر خارجی از سبد مصرفی خانوار ها خارج گردد.

بلیط هواپیما خارجی در شرایط جدید تحریم ها

قبل از اقدام دونالد ترامپ نسبت به تحریم جمهوری اسلامی ایران بسیاری از شرکت های هواپیمایی مثل ایرفرانس، کی ال ام، اتریشی پرواز های خارجی خود را به نقاط مختلف ایران متوقف کرده و دیگر هیچ پروازی تجاری بین پایتخت های بزرگ اورپایی و تهران بدلیل نداشتن توجیح اقتصادی برای مدوامت این پرواز ها، انجام نمیشود. و یکا یک ایرلاین های خارجی از انجام پرواز به ایران خود داری خواهند کرد. با توجه به گزارش هایی که وزارت خارجه آمریکا درج میکند نشان دهنده آینده شوم برای صنعت هوایی و گردشگری است. چراکه آمریکا در مرحله دوم تحریم های خود قصد دارد که ایرلاین های خارجی که به ایران پرواز میکنند را تحریم کند. و کار مسافران را سخت تر از دیروز و امروز برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان خواهد کرد.  

 

 

بلیط هواپیما خارجی

 

و اما راهکار برای رسیدن به مقصد توسط بلیط هواپیما خارجی

راهکار های هوشمندانه این است که در صورت اجرایی شدن فاز جدید تحریم ها علیه ایران و فشار آمریکا بر روی ایرلاین های خارجی، بلیط هواپیما خارجی خود را به صورت دو رزرو متفاوت خریداری کنید. یعنی اگر قصد سفر به آمریکا را دارید. باید یک بلیط هواپیما خارجی تهران استانبول با شرکت های ایرانی تهیه و بصورت جداگانه بلیط هواپیما خارجی استانبول به فرودگاه های آمریکا را خریداری کنید. همچنین قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی در سامانه سپهرنما خواهش میشود  با مدیریت سایت هماهنگی های لازمه را بعمل آورید. 
 

 

منبع

دنیای اقتصاد : افزایش قیمت بلیط هواپیما در پروازهای خارجی

یورنیوز : گرانی ۱۱۰ درصدی بلیت پروازهای خارجی؛ زیان شرکت‌های ایرانی و رشد درآمد دولت

 

 

موارد مرتبط

بلیط هواپیما خارجی

بلیط هواپیما خارجی

بلیط هواپیما خارجی در شرایط جدید تحرم ها با حالت های خاصی قابل خرید است. در حال حاضر امکان خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان وجود ندارد. و مسافرینی هم که قبلا اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی کردند دستخوش تغییرات ناگهانی شده اند.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر