بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما چارتر ارزان

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

بلیط هواپیما خارجی و خرید پرواز ارزان قیمت

بلیط هواپیما خارجی

به مسافرت هایی که در خارج از مرز های کشوری انجام میشود برچسب خارجی بر آن میخورد. برای رفتن به مسافرت های خارجی دو شیوه معمول وجود دارد. یکی خرید بلیط هواپیما خارجی و دیگری تهیه تور خارجی، که بحث اصلی ما در مورد خرید و رزرو بلیط و پرواز خارجی است. اگر از آن دسته افرادی هستید که بیش از حد معمول به مسافرت خارجی می روید و دغدغه قیمت بلیط هواپیما خارجی را دارید بهتر است با سپهرنما همراه شوید.  

 

خرید بلیط هواپیما و پرواز خارجی

دیگر نیاز به مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی برای پرس و جو در باره موجودی پرواز و قیمت بلیط نیست. شما به سادگی با مراجعه به سایت های فروش بلیط هواپیما خارجی مثل سپهرنما، میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از موجودی و لیست پرواز های خارجی و قیمت بلیت مسیر خود اقدام به خرید بلیط هواپیماخارجی کنید. اما نکته آنجا است که شما باید در انتخاب آژانس یا سامانه فروش بلیط انتخابی خود توجه داشته باشید که دارای نماد معتبر الکترونیکی باشد. سپهر نما نیز یک سامانه معتبر برای خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی است. شما از زمان جستجو در این سامانه تا زمان سوار شدن به هواپیما تحت پوشش کامل سپهرنما در مورد بسیاری از موارد مربوط به خرید بلیط هواپیما خارجی است، هستید. ما بصورت 24 ساعته از خرید پرواز خارجی شما پشتیبانی میکنیم.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی ارزان

 

رزرو بلیط هواپیما در پرواز خارجی

تنها کافی است اراده کنید و مبدا و مقصد دلخواهتان را در هنگام جستجو وارد کنید. بعد از انتخاب مسیر میتوانید با وراد کردن تاریخ و جستجو بلیط ارزان خارجی را شروع کنید. بعد از اتمام جستجو با یک لیست پروازهای خارجی رو به رو میشود که گزینه های روی میز شما بر اساس کمترین قیمت نمایش داده میشوند. در لیست پرواز های خارجی ما ایرلاین هایی نظیر ترکیش ایرلاینز، قطر ایروز، امارات، پگاسوس، ماهان، ایران ایر و نزدیک به 900 ایرلاین دیگر وجو دارد. برای رزرو هر کدام از آنها کافی است با داشتن یک پاسپورت معتبر و کارت بانکی عضو شتاب اقدام به رزرو بلیط و پرواز خارجی خود کنید. ما در تمامی ساعات شبانه روز علاوه بر ارائه خدمات از سوالات و خرید شما پشتیبانی کامل میکنیم.

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت در سپهرنما

 

قیمت بلیط هواپیما خارجی

قیمت بلیط هواپیما در پرواز های خارجی بسیار متنوع است و این تنوع ناشی از و جود ایرلاین های مختلف و خدمات گوناگون است. برای بدست آوردن بلیط هواپیما خارجی ارزان راهکارهایی وجود دارد. که اولین آن انتخاب ارزان ترین سامانه خرید بلیط هواپیما است. نرخ پرواز های خارجی در فصول بهار و تابستان بسیار سر سام آور بوده و مسافران را با شوک قیمتی رو به رو میکنند. بهترین زمان برای خرید پرواز خارجی ارزان قیمت ابتدای ماه سپتامبر و اوایل ماه آپریل است. ما در سپهرنما تمام تلاش خود را برای پایین آوردن قیمت بلیط هواپیما خارجی و هزینه شما مسافران عزیز بکار گرفته ایم، تا بهترین نتیجه نصیب شمایی که سپهرنما را انتخاب کردیه اید بشود.

 

بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت هنوز وجود دارد؟

در حال حاضر به خاطر تحریم های سنگین آمریکا بر جمهوری اسلامی، بیشتر تامین کننده های پرواز های خارجی در ایران قادر به ارائه خدمات نیستند. مسافرینی که در حال حاضر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت، با شرکت های خارجی را داشته باشند با مشکلی جدی رو به رو هستند. و برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت بهتر است دست از تلاش بردارند. چرا که قیمت بلیط هواپیما خارجی در حال حاضر بشدت رشد داشته است. و حتی کسانی که قبلا اقدام به رزرو بلیط هواپیما خارجی ارزان کرده بودند در حال حاضر وجه پرداختی بابت خرید بلیط خارجی کاملا استرداد خواهد شد. و یا با شرکت های هواپیمایی دیگری باید پرواز کنند و ملزم به پرداخت ما به التفاوت هستند. پس در حال حاضر خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت ممکن نیست.

قبلا اگر برای خرید بلیط هواپیما خارجی در مسیر تهران پاریس مبلغ 4 ملیون پول پرداخت میکردید. الان و در حال حاضر بایتسی برای خرید بلیط هواپیما خارجی  تهران پاریس حداقل 2.5 برابر پول پرداخت کنید. این وضعیت بخاطر تفاوت فاحش نرخ ارز دولتی و ارز آزاد است که کمر تامین کننده های پرواز های خارجی را شکسته است. برای همین تقاضا میشود، در هنگام خرید بلیط هواپیما خارجی اعتراضی به آژانس های هواپیمایی نداشته باشید. چرا که این تغییر ناگهانی بازار های مسافرتی ایران را هم دچار خفقان و رکود کرده است. همیچنین خواهشمندیم اگر قصد خرید بلیط هواپیما خارجی در هر مسیری را که دارید سریعا اقدام فرمایید. چرا که در صورت عدم خرید بلیط هواپیما خارجی در شرایط حال حاضر، امکان افزایش لحظه ایی قیمت در هنگام خرید بلیط ارزان هواپیما خارجی وجود دارد. متاسفانه بلیط هواپیما خارجی بدلیل نواسانات لحظه ایی نرخ ارز، دایما در حال تغییر است. که همین امر سبب شده، مسافران را سر در گم تر از قبل برای خرید بلیط هواپیما خارجی شده باشند.

راهکار هایی برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت


برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت بهتر است، از چند هفته قبل برنامه سفر خود را آماده کرده باشید و تمامی احتمالات را در نظر گرفته باشید. برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت ابتدا در فضای وب به جستجو پرواز ها بپردازید. بهترین پرواز بلیط هواپیما خارجی را پیدا کنید . بهترین ساعت پرواز خارجی را انتخاب کنید. اگر پرواز مورد نظر شما دارای توقف و بصورت اتصالی بود بهتر است، پروازی را انتخاب کنید که دارای کمترین توقف در مسیر را داشته باشد. این یک نکته اساسی است که پرواز و بلیط هواپیما خارجی ارزان قیمت، عموما از خدمات کمتری برخودارند.

علت اصلی گرانی بلیط و پرواز خارجی چیست ؟

همانطور که میدانید هزینه هواپیما و خدماتی که برای سر پا نگه داشتن هواپیما بتوسط ایرلاین ها انجام میشود همگی به واحد دلار خواهد بود. هرچند که 60 % هزینه های پرواز های داخلی به دلار خواهد بود اما در پرواز های خارجی این شرایط به کل متفاوت و همه هزینه ها به دلار است. حتی دستمزد مهمانداران و خلبانان. چندی پیش بانک مرکزی ایران ارز مورد نیاز شرکت های هواپیمایی ایران را با نرخ 7200 تومان و جدیدا با نرخ 9000 تومانی اعلام کرده است. همین امر موجب گردیده که حتی پرواز های داخلی در مسیر های تهران مشهد، و تهران تبریز هم با کمبود مسافر مواجه بشوند. قبلا به هنگام جستجو بلیط هواپیما خارجی تهران استانبول، یکی از گزینه ها برای انتخاب شرکت های ترکیه ایی بودند. چرا که با قیمت شرکت های هواپیمایی داخلی تفاوت چندانی نداشتند. علت آن بود که ارز تسلیم شده به این شرکت ها با نرخ 3800 تومانی ارائه میگردید. این افزایش نرخ ارز و افت پول ملی ایران سبب گردیده که رفته رفته بلیط هواپیما چه در مسیر داخلی و چه در مسیر خارجی از سبد مصرفی خانوار ها خارج گردد.

بلیط هواپیما خارجی در شرایط جدید تحریم ها

قبل از اقدام دونالد ترامپ نسبت به تحریم جمهوری اسلامی ایران بسیاری از شرکت های هواپیمایی مثل ایرفرانس، کی ال ام، اتریشی پرواز های خارجی خود را به نقاط مختلف ایران متوقف کرده و دیگر هیچ پروازی تجاری بین پایتخت های بزرگ اورپایی و تهران بدلیل نداشتن توجیح اقتصادی برای مدوامت این پرواز ها، انجام نمیشود. و یکا یک ایرلاین های خارجی از انجام پرواز به ایران خود داری خواهند کرد. با توجه به گزارش هایی که وزارت خارجه آمریکا درج میکند نشان دهنده آینده شوم برای صنعت هوایی و گردشگری است. چراکه آمریکا در مرحله دوم تحریم های خود قصد دارد که ایرلاین های خارجی که به ایران پرواز میکنند را تحریم کند. و کار مسافران را سخت تر از دیروز و امروز برای خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان خواهد کرد.  

 

 

و اما راهکار برای رسیدن به مقصد توسط بلیط هواپیما خارجی

راهکار های هوشمندانه این است که در صورت اجرایی شدن فاز جدید تحریم ها علیه ایران و فشار آمریکا بر روی ایرلاین های خارجی، بلیط هواپیما خارجی خود را به صورت دو رزرو متفاوت خریداری کنید. یعنی اگر قصد سفر به آمریکا را دارید. باید یک بلیط هواپیما خارجی تهران استانبول با شرکت های ایرانی تهیه و بصورت جداگانه بلیط هواپیما خارجی استانبول به فرودگاه های آمریکا را خریداری کنید. همچنین قبل از خرید بلیط هواپیما خارجی در سامانه سپهرنما خواهش میشود  با مدیریت سایت هماهنگی های لازمه را بعمل آورید. 

 

 

منبع

www.wikihow.com

traveltips.usatoday.com

 

موارد مرتبط