بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

خرید بلیط هواپیمایی قشم ایر با تخفیف ویژه

بلیط هواپیمایی قشم ایر

خرید بلیط ارزان قیمت قشم ایر چارتر

انتخاب یه شرکت هواپیمایی مناسب یکی از ملزومات مسافرت با هواپیما است. سفر با پرنده های آهنین شاید امروزه بتوسط سایت های خرید بلیط هواپیما به یکی از روزمره ها تبدیل شده باشد. اما یک شرکت هواپیمایی خوب و مورد پسند با انتظارات و توقعات مسافران از اتفاقاتی هست که کمتر کسی به آن توجه داره. منظور از انتخاب شرکت هواپیمایی خوب، شرکت های هواپیمایی گران قیمت نیست که نتوان بتوسط آنها بلیط ارزان تهیه کرد. در واقع هدف اینه که شما بر اساس نیاز، بهترین انتخاب رو داشته باشید. بصورت کلی میتوان ارزان ترین نرخ پرواز های چارتر قشم ایر در سپهرنما با بهترین قیمت قابل خرید هستند.

شرکت هواپیمایی قشم ایر یکی از شرکت های هواپیمایی پر طرفداریه که کمتر کسی به نقد و بررسی دقیق آن پرداخته. سپهرنما سامانه تهیه بلیط ارزان قیمت قصد این رو داره که شما رو بیشتر با شرکت خوب هواپیمایی قشم ایر آشنا کنه.

بلیط هواپیما قشم ایر هم برای پرواز های داخلی میشه استفاده کرد هم برای پرواز های خارجی. همین امر باعث شده که بلیط هواپیما قشم ایر و جزیره قشم مورد توجه مسافران قرار بگیرد. گستردگی شبکه پروازی یکی از نقاط قوت این شرکت هواپیمایی است. بطوری که مسافران به مقاصد مختلفی از بلیط هواپیما قشم ایر استفاده کنند. نحوه تهیه بلیط هواپیما قشم ایر بگونه ایی است که علاوه بر اقدام حضوری جهت رزرو بلیط هواپیما قشم، مسافران میتوانند با استفاده از سایت خرید بلیط هواپیما سپهر نما بلیط هواپیما نه تنها قشم ابر بلکه کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی را تهیه فرمایند. 

همیچنین مسافران میتوانند از سامانه www.1327.ir رزرواسیون بلیط هواپیمایی قشم ایر، اقدام به رزرو پرواز خود کنند.

توجه داشته باشید که نرخ بلیط هواپیما قشم ایر در سامانه سپهرنما با وبسایت رسمی قشم ایر هیچ اختلاف قیمتی نخواهد اشت. و سپهرنما همواره در تلاش هست که بلیط هواپیما قشم ارزان را به مسافران خود ارائه کند.

 

خرید بلیط قشم چارتر ارزان

بلیط و پرواز چارتر قشم ایر

در سامانه خرید بلیط سپهرنما شما میتوانید بلیط چارتر قشم ایر را با تخفیف ویژه دریافت کنید. قیمت بلیط چارتر قشم ایر در سپهرنما بسیار رقابتی است. بر اساس تقاضا مسافران و کثرت پرواز های قشم، مسافرانی که قصد پرواز با هواپیمایی قشم را دارند میتوانند از دو نوع بلیط هواپیما استفاده کنند. 

بلیط سیستمی قشم : این نوع بلیط هواپیما که مستقیما از سوی شرکت هواپیمایی نرخ گذاری شده است. با نرخ های ثابت در هر کلاس پروازی قابل تهیه و رزرو هست. خرید بلیط هواپیما سیستمی شامل امکان کنسل کردن بلیط با نرخ جریمه های قانون گزاری شده توسط ایرلاین قشم می باشد.
بلیط و پرواز چارتر : این نوع بلیط هواپیما توسط چارتر کننده های پرواز قشم ایر به مشتریان ارائه میشود. از مزیت هایی که این نوع پرواز دارد، می توان به متغییر بودن قیمت بلیط چارتر قشم ایر اشاره کرد. این مزیت آنجا مورد استقبال قرار میگیرد که قیمت بلیط و پرواز چارتر قشم ارزان تر از بلیط سیستمی بفروش خواهد رسید. 
بیشتر بخوانید در مورد:

مزایا و معایب بلیط چارتر چیست؟ 

بلیط هواپیمایی آسمان


 

قیمت بلیط هواپیمایی قشم ایر
 

قیمت بلیط هواپیما قشم در هر مسیر و در کلاس پروازی متغییر است. اما برای تهیه بلیط ارزان قشم ایر باید هوشمندانه عمل کرد. به این صورت که ابتدا یک سایت خرید اینترنتی بلیط هواپیما مطمئن انتخاب کرده و از مسیر پروازی و ساعت پروازی شرکت هواپیمایی قشم مطلع شد. بعد با انتخاب پرواز اقدام به خرید بلیط ارزان قیمت قشم کرد. در این بین توصیه ایی داریم. اگر برنامه سفرتان از قبل مشخص شده و قصد خرید بلیط دقیقه 90 قشم را ندارید. از همان زمانی که برنامه سفرتان را تنظیم کرده اید بدنبال بلیط هواپیما ارزان قشم باشید.
 

قیمت بلیط هواپیما تهران قشم
 

قبل از صحبت کردن در مورد قیمت بلیط هواپیما تهران قشم باید راجع به برنامه پروازی این مسیر صحبت کنیم.شرکت هواپیمایی قشم ایر هفت روز هفته در این مسیر ارائه خدمت می کند. اما قیمت بلیط هواپیما سیستمی تهران قشم با هواپیمایی قشم ایر از 410 هزار تومان تا 720 هزار تومان قابل خرید است. برای تهیه بلیط ارزان قشم بهتر است که از پرواز های چارتر قشم ایر استفاده کنید. 
 

قیمت بلیط هواپیما مشهد قشم ایر
 

قیمت بلیط هواپیما مشهد با هواپیمایی قشم ایر وابسته به مبداء مورد نظر شما دارد. برای تهیه بلیط هواپیما از هر مبداء ی که قصد پرواز به مشهد را داشته باشید. بهتر است قیمت بلیط چارتر قشم ایر را با بلیط سیستمی را مقایسه کرده و بعدا در مورد پرواز خود دست به انتخاب بزنید.
شرکت هواپیمایی قشم ایر از شهر های زابل، بندر ماهشهر، شیراز، کیش، قشم، اصفهان، کرمانشاه، آبادان، اهواز، زاهدان، تهران به مشهد مقدس پرواز هفتگی و روزانه دارد.
 

بلیط و پرواز خارجی قشم ایر به مقصد استانبول و نجف

همانگونه که میدانید پرواز و بلیط خارجی هر ایرلاین قسمت ویژه و مورد توجه ماجرا است. در بین مقاصد خارجی دو مسیر استانبول و نجف از دیگر مسیر های پروازی این شرکت هواپیمایی بیشتر تقاضا دارند. به همین خاطر مثل دیگر مسیر های پروازی شما بعنوان مسافر میتوانید بلیط و پرواز خارجی استانبول از شرکت هواپیمایی قشم ایر را از سایت سپهرنما تهیه فرمایید.

  •  بلیط و پرواز قشم ایر تهران استانبول را میتوان در هر روز از هفته تهیه کرد. قیمت بلیط استانبول با قشم ایر از دیگر ایرلاین ها ارزان تر است.
  • تهران نجف نیز یکی دیگر از مسیر های مورد علاقه این شرکت است. و در هفت روز هفته از فرودگاه امام خمینی امکان خرید این بلیط خارجی برای مسافران فراهم است. جالب توجه این است که در بین ایرلاین های موجود مثل تابان و العراقیه شرکت قشم ایر ارزان ترین پرواز های نجف را ارائه میدهد.
     

برنامه و شبکه پروازی قشم ایر
 

گستردگی شبکه پروازی قشم ایر زبان زد عام و خاص در صنعت هوانوردی و توریسم بوده و هست. این شرکت با برقراری پرواز داخلی و خارجی، نیاز خیلی از مسافران را رفع کرده. قشم ایر از شهر های مختلف ایران به مقصد های گوناگونی پرواز دارد. که به دو دسته مقاصد داخلی و مقاصد خارجی پرواز دارد.

مقاصد داخلی عبارتند از : بندرماهشهر، تبریز، زابل، آبادان، اهواز، اصفهان، ارومیه، بندرعباس، بندر چابهار، رشت، شیراز، قشم، کرمانشاه، کیش، گرگان، مشهد، یزد، زاهدان، سنندج، بیرجند، کرمان، جاسک و لار.

مقاصد خارجی عبارتند از : نجف، استانبول، تفلیس، قونیه، دبی، بغداد، ازمیر.

 

نوع و تعداد هواپیما های قشم ایر

 

 Airbus 300-600

 

خرید بلیط تهران نجف قشم ایر

 

این هواپیما بسته به شرایط طراحی و چیدمان صندلی از 220 تا 350 نفر ظرفیت دارد. در اقتصادی ترین حالت ممکن این هواپیما در هر ردیف 8 صندلی دارد. در قسمت تجاری که صندلی های بزرگتر از قسمت اقتصادی هستند تها 6 ردیف صندلی برای رفاه حال مسافران صندلی وجود دارد. این هواپیما گنجایش 68150 لیتر سوخت توان پیمایش 6800 کلیومتر را دارد. نقطه قوت این هواپیما شرکت ایر باس حذف مهندس پرواز و بالا های بزرگتر در مقایسه با نمونه های دیگر این پرنده است. شرکت هواپیمایی قشم ایر از نوع هواپیما سه فروند در اختیار دارد. از این هواپیما بیشتر در مسیر های خارجی استفاده می شود. مسافرانی که بلیط هواپیما نجف قشم ایر را می خیرند به احتمال قوی باید با این نوع هواپیما پرواز کنند. 

 

Airbus 320
 

خرید بلیط تهران استانبول قشم ایر


این هواپیما با طول 37.57 متر و با گنجایش 190 مسافر و بردی 6150 کیلومتر و توان حمل سوخت 27200 لیتر. یکی دیگر از هواپیما های مورد استفاده و خدمت رسان هواپیمایی قشم ایر است. از هواپیما بیشتر در مسیر های مشهد و استانبول استفاده میشود. هنگامی که بلیط هواپیما مشهد قشم ایر و یا بلیط استانبول قشم ایر ارزان تهیه کنید. شرکت هواپیمایی با این مدل هواپیما به شما خدمت رسانی میکند. این هواپیما با بیشنه ارتفاعی که از سطح دریا میگیرد به سرعت 891 کیلومتر بر ساعت میتواند حرکت کند. شرکت هواپیمای قشم ایر 2 فروند از این مدل هواپیما را در اختیار دارد.

 

Fokker 100

 

بلیط تهران مشهد قشم ایر فوکر 100

 

این هواپیما تماما فلزی یکی از پر کاربرد ترین هواپیما در ایران است و ساخت کارخانه فوکر هلند است. این مدل پرنده یکی از محبوب ترین ها در میان خلبان ها است. علت این محبوبیت را تنها میتوان امنیت و نحوه طراحی داخلی کابین خلبان اشاره کرد. این هواپیما با دمی تی شکل با دو موتور در قسمت دم خود، مخصوص پرواز های میان برد مثل اصفهان تهران، اصفهان مشهد و ... است. شرکت قشم از این هواپیما به تعداد 4 فروند در اختیار دارد. هواپیما فوکر 100 را میتوان یکی از پرنده های پرکاربرد در ایران دانست.

 

بار مجاز در قشم ایر
 

میزان بار مجاز در هر پروازی یکی از مسائل مهم است. هنگام خرید بلیط قشم ایر این شرکت هواپیما در پرواز های داخلی 20 کلیو گرم و در پرواز های خارجی 30 کیلو گرم بار در نظر گرفته است. فرقی نمیکند شما بلیط چارتر قشم خریده باشید یا بلیط سیستمی قشم ایرلاین.

 

منـابـع :

 

  1.  wikipedia
  2. airbus.ocm

 

موارد مرتبط

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

بلیط و پرواز هواپیمایی ماهان | سپهرنما

هواپیمایی ماهان از بهترین شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران است. بلیط هواپیما در نظر بسیاری از مسافران به منزله کیفیت و آرامش در سفر است. بلیط چارتر ماهان خیلی از مسافران را با بهایی کمتر جا بجا میکند.

ادامه مطلب