بلیط هواپیما ارزان قیمت ، بلیط چارتر و لحظه آخری

بلیط هواپیما مشهد، بلیط کیش، پرواز استانبول

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

خرید بلیط لحظه آخری | سپهرنما

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری به مقاصدی همچون کیش، مشهد، نجف و استانبول از آن دست عباراتی است که بیشتر مسافرانش چمدان خود را از قبل بسته اند و منتظر آخرین دقایق هستند تا علاوه بر استفاده از هواپیما بهایی کمتر از عرف و معمول بپردازند. این مسافران حرفه ایی بخوبی میدانند که قیمت بلیط در آخرین لحظات برایشان کاملا به صرفه و اقتصادی است.

جستجو وسیله سفر در آخرین لحظه

شما هم تا به حال ممکن است پیامکی با عنوا بلیط لحظه آخری مشهد ویژه امروز 70 هزار تومان بر روی دستگاه همراه خود دریافت کرده باشید. ماهیت پرواز لحظه اخری، بلیط هواپیما چارتر است که به دلیلی چارتر کننده تصمیم گرفته تا بلیط چارتر خود را با عنوان لحظه آخر تبلیغ کند. این تصمیم چارتر کننده به نفع مسافرانی است که قصد سفر و خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت را دارند. در واقع پرواز لحظه آخری یک جور بلیط ارزان به حساب می-آید.

 

پرواز چارتر یا تاکسی هوایی (Air Taxi) پروازی است که بخشی از برنامه ی منتشر شده توسط شرکت هواپیمایی نیست.به عنوان مثال، یک شرکت هواپیمایی در وبسایت خود اعلام نخواهد کرد که هر چهارشنبه ساعت ۴ از مقصد A به سمت مقصد B پروازی وجود دارد، در عوض پرواز های چارتر توسط اپراتور چارترکننده برای سفرهای خاص برنامه ریزی نشده اجرا می شوند.شرکت هایی که بلیط ها را در پرواز های منفرد عمومی خریداری می¬کنند، اما پرواز را انجام نمی دهند به عنوان اپراتور عمومی چارتر شناخته می¬شوند. شرکت های هواپیمایی چارتر کننده بلیط های مسیر های پر رفت و آمد، مثل تهران به مشهد، را عمده می خرند و پس از قیمت گذاری این بلیط ها را به فروش میرسانند؛ از این رو، قیمت بلیط پرواز چارتر لحظه آخری نمی تواند ثابت باشد و وابسته به شرایط زمانی و شرایط چارتر کننده ممکن است تغییر کند، پس برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری ارزان قیمت باید حوصله به خرج دهید.

 

خرید بلیط لحظه آخری در سپهرنما

بلیط هواپیمای لحظه آخری


امروزه یکی از دغدغه های اصلی مسافران، خرید بلیط ارزان است. اگر تجربه ی خرید بلیط هواپیما برای پروازهای داخلی و خارجی را داشته باشید، حتما کلمات بلیط هواپیما لحظه آخری، چارتر یا بلیط چارتر را شنیده اید. بلیط چارتر یا تاکسی هوایی (Air Taxi) بلیط هایی هستند که چند ماه قبل توسط اپراتور چارتر کننده خریداری شده و الان در زمانی نزدیک به پرواز فروخته می¬شوند. البته چارتر کننده می¬تواند بلیط هایی را به تعداد محدود به طور سیستمی هم به فروش برسانند.

شاید برای همه ی ما پیش آمده است که یک سفر فوری برایمان پیش بیاید؛ در این حال نمی توانید به طور حضوری در این شلوغی ها و ترافیک ها دنبال بلیط فوری چارتر باشید، وقتی در اینترنت به دنبال یک بلیط یا پرواز فوری هستید، خرید بلیط لحظه آخری ارزان در این اوضاع به دادتان خواهد رسید. در این شرایط می توان بلیط ارزان لحظه آخری را خریداری کرد و هر چه سریع تر به مقصد خود رسید. شما با خرید بلیط ارزان لحظه آخری می توانید مطمئن باشید تا چند ساعت دیگر در مقصد مورد نظرتان خواهید بود.

 

ویژگی های بلیط لحظه آخری


از ویژگی های بلیط پرواز چارتر لحظه آخری می¬توان به خدمات و صندلی هواپیمای بلیط چارتر اشاره کرد که هیچ تفاوتی با بلیط معمولی یا سیستمی ندارد.شما وقتی سوار هواپیما می شوید، نخواهید فهمید که مسافری که کنار شما نشسته است، بلیط عادی خریداری کرده است یا بلیط چارتراز نظر شرایط و کلاس پرواز، بلیط چارتر هیچ تفاوتی با بلیط سیستمی ندارد، اما شما بر خلاف بلیط سیستمی نمی¬توانید بلیط چارتر را کنسل کنید. اگر به تنهایی می خواهید مسافرت کنید بلیط چارتر برایتان بسیار مناسب و با صرفه خواهد بود؛ ولی اگر میخواهید خانوادگی سفر کنید احتمال اینکه صندلی های افراد خانواده تان کنار همدیگر نباشد زیاد است و شما نمی توانید صندلی ها را انتخاب کنید.چون چیدمان صندلی های بلیط چارتر کاملا به طور تصادفی است.

و در آخر باید بدانید که همیشه بلیط لحظه آخری یا چارتر ارزانترین بلیط برای خرید بلیط اقتصادی نیست.قیمت های بلیط چارتر و لحظه آخری در فصل کم سفر اصلا قابل قیاس با قیمت بلیط لحظه آخری در فصل پر سفر نیست.
وقتی کودکی (۲ تا ۱۲ ساله) همراهتان است و قرار است او را با خودتان به سفر ببرید، بهتر است بدانید بلیط لحظه آخری که خریداری می کنید، برای کودکان هیچ تخفیفی ندارد و شما باید برای بلیط کودک هزینه ی بلیط یک بزرگسال را بپردازید، در حالی که در خرید بلیط سیستمی برای کودک، قیمت بلیط شامل تخفیف می شود.

 

پرواز لحظه آخری گران هم میشود؟

تا اینجا در مورد بلیط لحظه آخری ارزان صحبت شد. حال نوبت آن است که در مورد بلیط هواپیما لحظه آخری گران هم صحبت کنیم. در بعضی مواقع ممکن است بلیط سیستمی لحظه آخری هواپیما شود. بلیط لحظه آخری سیستمی بر خلاف بلیط لحظه آخری چارتر معمولا گران تر است.

هنگامی که مسافران به جستجو عادی بلیط هواپیما هستند. کلاس پروازی اکونومی را جستجو میکنند. کلاس اکونومی با تفاوت اندک قیمت بلیط هواپیما دارای نرخ های متفاوتی است. هنگامی که تمامی این کلاس های نرخی پر شده باشد. در نتایج جستجو شما ممکن است بلیط هواپیما سیستمی کلاس بیزینس هم به شما نمایش داده شود. و جز آخرین صندلی های آن پرواز باشد. در واقع این بلیط سیستمی کلاس بیزینس، بلیط لحظه آخری سیستمی است و با نرخی گرانتر از دیگر بلیط ها نمایش داده می شود.

 

چه زمانی برای خرید مناسب است؟


از ویژگی های دیگر بلیط چارتر لحظه آخری این است که هر چقدر خرید بلیط چارتر به زمان پرواز نزدیک تر شود، به همان قدر قیمت بلیط چارتر نسبت به قیمت بلیط سیستمی ارزانتر می شود. در نتیجه، بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری ساعات نزدیک به پرواز است.وقتی میخواهید یک بلیط چارتر لحظه آخری خریداری کنید باید تمام و کمال آماده ی سفر باشید، چون ممکن است دو ساعت بعد وقت پروازتان فرا برسد.اگر بلیط ارزان میخواهید، سعی کنید حتما در روزهایی از سال که تعطیلات نیست و کم سفر است برنامه ی سفر خود را بچینید و بلیط خریداری کنید، در این صورت شاید حتی با کمتر از نصف قیمت بلیط فصل های پر سفر بتوانید بلیط تهیه کنید.

بلیط لحظه آخری را در چه زمانی بخریم؟

بلیط هواپیما لحظه آخری و سپهرنما


سپهرنما یکی از سایت فروش بلیط لحظه آخر است که با قیمت های رقابتی، بلیط هواپیما لحظه آخری ارزان را برای مشتریان عزیز ارائه می کند. شاید برایتان سوالی پیش بیاید که چرا این پرواز ها ارزان است؟ این سوال دو جواب بیشتر ندارد، اول دلیل اینکه یا وقتی که بلیط را خریداری می کنید به زمان پرواز نزدیک است یا اینکه از ظرفیت پرواز باقی مانده و تکمیل نشده است؛ به همین دلیل بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری چارتر ساعات نزدیک به پرواز و فصل های کم سفر است. هدف فروش بلیط لحظه آخری در سپهرنما ایجاد توانایی خرید بلیط ارزان برای افرادی که با بودجه ی متوسط که قصد مسافرت دارند می باشد.

اگر در تعطیلاتی مثل تعطیلات عید نوروز یا تابستان که تعداد مسافران بالاست قصد مسافرت دارید، ممکن است به سختی و حتی به احتمال خیلی کمی بتوانید بلیط چارتر با قیمت بلیط دقیقه 90 پایین تهیه کنید؛ زیرا وقتی تعداد مسافران بالاست و فصلی که برای سفر خود انتخاب کرده اید، فصل پر سفری است؛ احتمال این وجود دارد نتوانید بلیط ارزان لحظه آخری پیدا کنید زیاد است و احتمال اینکه ظرفیت هواپیما ها تکمیل نشود بسیار کم است و ممکن است حتی قیمت بلیط چارتر و معمولی در این فصل هیچ فرقی از نظر قیمتی با هم نداشته باشند و شما با دیدن قیمت های پرواز ، شاید از خودتان بپرسید آیا این بلیط چارتر لحظه آخری است؟!

مطالب مرتبط :

چگونه بلیط دقیقه 90 می شود؟


پرواز به آن سوی مرزها


کسانی که علاقه مند به گردشگری و سفر های خارجی هستند، حتما با بلیط های چارتر آشنا هستند. وقتی می خواهید سفری تفریحی، مذهبی و سیاحتی خارج از کشور را تجربه کنید، در عین حال کمترین فشار اقتصادی را متحمل شوید، خرید بلیط پرواز لحظه آخری خارجی فرصت بسیار مناسبی برایتان خواهد بود که با قیمتی ارزان از یک سفر با کیفیت بالا لذت ببرید. سپهرنما با ارائه ی بلیط های لحظه آخری، ارزان با قیمت های رقابتی استانبول، دبی، نجف فرصتی ایجاد کرده تا افرادی که می خواهند با هزینه ی کم از سفر های خارجی لذت ببرند، بتوانند اقدام به خرید بلیط های ارزان به مقصد این شهرها کنند.

 

 

خرید بلیط لحظه آخری استانبول


استانبول یک شهر بزرگ توریستی، فرهنگی و اقتصادی در ترکیه است که به دلیل وجود مراکز خرید مختلف و متنوع مورد توجه مسافران ایرانی قرار گرفته است.استانبول که سومین شهر بزرگ توریستی جهان است، برای هر قشری با هر سنی می تواند جذاب باشد، اما نکته قابل توجه این است که آب و هوای آن در طول سال میتواند بسیار متغیر باشد؛ به همین دلیل، بهترین زمان سفر به استانبول فصل های بهار و پاییز است. شما می توانید در این فصل های کم سفر به  استانبول سفر کنید و از سفر به این شهر زیبای ترکیه لذت ببرید. برای کسانی که می خواهند به یک شهر بزرگ، مدرن و زیبا سفر کنند، استانبول تبدیل به یک مقصد رویایی و خارق العاده برایشان شده است؛ اما شاید به نظرتان خرید بلیط و سفر به استانبول،چون یک سفر خارجی است، هزینه های زیادی را می طلبد؛ خوشبختانه به دلیل استقبال زیاد ایرانیان برای سفر به استانبول بلیط لحظه آخری استانبول چارتر برایشان وجود دارد، پس شما خواهید توانست بلیط های ارزان چارتر و لحظه آخری برای سفر به استانبول را به راحتی تهیه کنید. پرواز به استانبول جزو مسیر های پروازی پرتردد خارجی برای ایرانیان است. با خرید آسان بلیط های لحظه آخری با بهترین و کمترین نرخ های بلیط هواپیما از سپهرنما به مقصد استانبول، یک پرواز خارجی راحت با هزینه ی پایین را تجربه خواهید کرد.

 

خرید بلیط لحظه آخری دبی


به جرات می توان گفت دبی یکی از زیباترین شهر های جهان می باشد. وجود مناطق گردشگری فراوان، مکان های تفریحی و برج های اعجاب انگیز و سر به فلک کشیده دبی را به شهری بسیار یونیک و زیبا در جهان تبدیل کرده است. فصل مناسب سفر به دبی، هر فصلی غیر از تابستان است، چون در تابستان آب و هوای  دبی بسیار گرم و خشک است و برای اکثر ما ایرانیان قابل تحمل نخواهد بود. پس اگر قصد سفر دارید هر فصلی غیر از تابستان را برای سفر به این شهر اعجاب انگیز انتخاب کنید. وجود مناطق گردشگری متنوع و زیادی در دبی مانند برج سر به فلک کشیده ی خلیفه، آب نمای دبی، برج نخل عرب، مسجد جمیرا، مراکز خرید متنوع و دیدنی های گردشگری متعدد دبی را به مقصد بسیاری از ایرانیان مبدل کرده است.
اگر به دلیل قیمت بالای بلیط های هواپیما و مخارج بالای سفر های خارجی، نگران هزینه های بلیط برای دبی هستید، با خرید بلیط چارتر و لحظه آخر می توانید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید. برای خرید بلیط لحظه آخری دبی کافیست بار و بندیل خود را ببندید و بلیط لحظه آخری خود را از سپهرنما تهیه کنید؛ با این بلیط کم هزینه در سریعترین حالت ممکن خواهید توانست این سفر به یاد ماندنی را تجربه کنید.

 

 

خرید بلیط لحظه آخری نجف


شهر نجف از معدودی از مقاصد خارجی  برای ایرانیان است که می توان برای سفر به این شهر فرهنگی مذهبی بلیط چارتر و لحظه آخری تهیه کرد و با کمترین هزینه تجربه ی یک سفر به یاد ماندنی و لوکس را داشت. وجود آرامگاه امام علی (ع) در نجف اشرف باعث شده است، سالانه این شهر میزبان بسیاری از ایرانیان باشد. نجف از شهرهایی است که به دلیل جاذبه ی گردشگری مذهبی بسیار حائز اهمیت برای ایرانیان است و مهمترین جاذبه ی گردشگری مذهبی آن وجود حرم حضرت علی (ع)، امام اول شیعیان در این شهر است. علاوه بر آرامگاه حضرت علی (ع) وجود مساجد فراوان، آثار تاریخی متنوع و غذا های سنتی این شهر را به یک شهر فرهنگی مذهبی با جذابیت های فراوان بدل کرده است.
سپهرنما بلیط لحظه آخری نجف را با قیمت های بسیار استثنایی و به صورت آنلاین برای زائران حرم امام علی (ع) ارائه می دهد تا زائران با وضعیت اقتصادی متوسط  نیز بتوانند با هزینه ای کم به حرم امام علی (ع) تشرف یابند. با خرید بلیط لحظه آخری یا چارتر با خیال آسوده خواهید توانست یک سفر بی دردسر و لوکس به نجف اشرف را تجربه کنید.

 

مسیر های پر طرفدار داخلی


خرید بلیط ارزان و لحظه آخری برای افرادی که می خواهند سفر کنند، یک گزینه ی بسیار با صرفه برای خرید بلیط است.اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری داخلی در مسیر های پروازی پر تردد مانند مشهد، کیش یا قشم  را دارید به آسانی می توانید بلیط های چارتر ارزان قیمت در این مسیر ها را از سپهرنما تهیه کنید. وقتی زمان پرواز نزدیک می شود، چارتر کننده قیمت بلیط هایی که هنوز فروخته نشده است و عمده خریده است پایین می آورد. این زمان، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما برای افرادیست که قصد خرید بلیط هواپیمای ارزان قیمت را دارند.

 

خرید بلیط لحظه آخری مشهد


وقتی وسایلتان را جمع می¬کنید و خیال سفر زیارتی دارید، در اکثر مواقع ممکن است مشهد اولین شهری باشد که به ذهنتان خطور کند. علاقه به تشرف خدمت امام رضا باعث شده است که مقصد شهر مشهد به یکی از پر سفرترین مسیر های هواپیمایی در ایران بدل گردد. شهر مشهد یک شهر زیارتی و سیاحتی است که در هر فصلی مخصوصا در تابستان و ایام نوروز مقصد بسیاری از مسافران ایرانی می باشد. اما به دلیل وجود آژانس های مسافرتی گوناگون، ترافیک و مشغله های کاری امروزه کمتر کسی به صورت حضوری اقدام به خرید بلیط هواپیما میکند. اگر اهل گشت و گذار در اینترنت باشید، با بلیط های چارتر و قیمت های شگفت انگیز آنها هم آشنا هستید.

این روز ها به دلیل افزایش قیمت بلیط ها خیلی از افرادی که می خواهند به مسافرت تفریحی و یا زیارتی بروند، ترجیح میدهند با خرید بلیط ارزان لحظه آخری در هزینه های سفر خود صرفه جویی کنند. خرید آنلاین بلیط چارتر می تواند به کار این افراد آید و به نحوی مشکل گشای افراد پر مشغله باشد. فقط کافیست زمانی که در خانه، اتوبوس، مترو و یا محل کارتان هستید، در حالی که قهوه تان را مزه می کنید یا منتظرید که به ایستگاه مقصد تان برسید با یک موبایل، که همیشه دم دستتان است، یک جستجوی کوچک در اینترنت کنید تا قیمت بسیاری از بلیط های مقصدتان را چک کنید. اگر قیمت های بلیط چارتر را با قیمت بلیط معمولی مقایسه کنید حتما بلیط چارتر را ترجیح خواهید داد. اگر قیمت بلیط لحظه آخری داخلی به مقصد مشهد در روز های کم سفر را ببینید شاید تعجب کنید. این قیمت ممکن است خیلی کمتر از قیمت بلیط عادی در روز های پر سفر تابستان باشد. اگر قصد سفر دارید و یک سفر اقتصادی را ترجیح میدهید، بلیط لحظه آخری مشهد بهترین انتخاب برایتان خواهد بود. خرید اینترنتی لحظه آخری مشهد از سپهرنما، خرید بلیط را به امری بدون دردسر، آسان و مطمئن تبدیل کرده است.

برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد با توجه به بودجه ی جیبتان عمل کنید، سپهرنما با قیمت های بلیط رقابتی فکر جیبتان را کرده است! می توانید در سایت سپهرنما روز و ساعت سفر خود را برای خرید بلیط لحظه آخری وارد کنید و با توجه به نرخ بلیط ها در سایت مناسبترین پرواز را انتخاب کنید. هرچه بلیط انتخابی شما به ساعات پرواز نزدیکتر باشد خواهید دید که قیمت آن بلیط ارزانتر است. بهترین ساعات پرواز رفت تایم صبح و بهترین ساعات پرواز برگشت تایم شب هستند. وقتی بلیط پروازتان صبح باشد و در ساعات اولیه صبح برسید و موقع برگشت پروازتان ساعات آخر روز و شب باشد، حداکثر استفاده را از روزهایی که در مشهد اقامت دارید، خواهید برد.

 

 بلیط لحظه آخری کیش


اگر به فکر یک سفر تفریحی بسیار به یاد ماندنی هستید کیش بهترین مقصد برای سفر شما خواهد بود. اما وقتی به هزینه های سفر خود فکر می کنید شاید از این سفر، صرف نظر کنید.اگر میخواهید یک سفر بسیار هیجان انگیز به جزیره ی زیبای کیش داشته باشید، با دیدن قیمت های ارزان بلیط کیش لحظه آخری در سپهرنما شاید تصمیمتان عوض شود. کیش به دلیل دارا بودن به مکان های تفریحی و گردشگری فراوان، مقصد سفر بسیاری از علاقه مندان به گردش و مسافرت است. برای یک سفر فوق العاده علاوه بر انتخاب یک مقصد مناسب، خرید بلیط ارزان هم لازم است تا با خیال راحت و بدون فشار های اقتصادی زیاد بتوانید از سفر خود لذت ببرید؛ خرید بلیط چارتر یا لحظه آخری کیش باعث صرفه جویی در هزینه های سفرتان به کیش خواهد شد.

قیمت بلیط چارتر لحظه آخری کیش متغیر است، با نزدیکتر شدن به ساعات پرواز کیش، قیمت بلیط هم کاهش میابد. وقتی ظرفیت پرواز تکمیل نشود و یا زمانی که بلیط تهیه می کنید، به ساعات پرواز خیلی نزدیک است قیمت بلیط آن پرواز می تواند حتی نصف قیمت بلیط معمولی شود.
شاید وقتی بلیط چارتر کیش را با قیمت های ارزانتر از بلیط های سیستمی خریداری می کنید، فکر کنید کیفیت خدمات این بلیط پایین باشد، ولی بلیط چارتر در عمل هیچ تفاوتی با بلیط عادی ندارد. در هواپیما ممکن است مسافرانی کنار هم نشسته باشند که هر کدام هزینه های متفاوتی برای بلیط پرداخت کرده باشند. سرویس دهی بلیط چارتر هیچ تفاوتی با بلیط سیستمی ندارد و حتی شما می توانید کلاس های متفاوت پروازی(تجاری، فرست کلاس، اقتصادی) را برای بلیط چارتر خود انتخاب کنید. برای کسانی که به دنبال هزینه ی پرواز پایین و در عین حال ارزان هستند، خرید بلیط چارتر کیش سپهرنما برایشان بسیار مناسب خواهد بود. اگر قصدتان برای سفر به جزیره ی کیش جدیست برای خرید بلیط چارتر لحظه آخری کیش اقدام کنید، اگر از سفرتان مطمئن نیستید یا احتمال اینکه بخواهید بلیط خریداری شده را کنسل کنید وجود دارد سعی کنید بلیط سیستمی را تهیه کنید، چون نمی توانید بلیط چارتر را کنسل کنید.

 

 بلیط لحظه آخری قشم


جزیره ی زیبای قشم یا جزیره ی عجایب هفت گانه، که دارای مردم بومی بسیار مهربان، خونگرم، پر تلاش و با آداب رسوم است، مقصد بسیاری از علاقه مندان به سفر و گردش است. آب و هوای جزیره ی زیبای قشم گرم و خشک است به همین دلیل این جزیره دارای محصولات حصیری فراوانی است. اگر میخواهید به بازدید حیات وحش دریایی، غار نمک و یا قلعه ی قشم بروید، اما هزینه های فراوان بلیط سفر مانع از این می شود که بارو بندیل خود را جمع کنید و پای در سفر بگذارید، سپهرنما با ارائه ی بلیط های چارتر و لحظه آخری سعی کرده است تا با کمترین هزینه تمامی قشر ها از یک سفر لذت بخش و دیدنی به جزیره ی خارق العاده ی قشم لذت ببرند.
خرید بلیط لحظه آخری قشم باعث خواهد شد سریعتر به مقصدتان برسید؛ شما اگر فردی با مشغله کاری فراوان هستید و برای سفرتان محدودیت زمانی دارید، با خرید بلیط لحظه آخری سریعتر و بدون اتلاف وقت سفر خواهید کرد و از عجایب و دیدنی های این جزیره ی زیبا لذت خواهید برد.
بیشتر افراد در فصل تابستان و تعطیلات به جزیره ی قشم سفر می کنند، اگر می خواهید بلیط های چارتر را با قیمتی بسیار ارزان خریداری کنید بهتر است شما در فصل های کم سفر برای کیش بلیط تهیه کنید.

 

قبل از خرید به این قوانین توجه کنید


•    همانطور که گفته شد بلیط چارتر غیر قابل کنسلی است. بلیط خریداری شده توسط مسافر تحت هیچ شرایطی نمی تواند استرداد شود.
•    اگر مسافری از پرواز جا بماند، متاسفانه تمام مسئولیت بر عهده ی مسافر خواهد بود.آژانس به هیچ عنوان مبلغی به مسافر جامانده نمی پردازد.
•    خرید بلیط برای کودکان شامل تخفیف نمی باشد.
•    نام بلیط خریداری شده توسط مسافر و تامین کننده می¬تواند تغییر کند.
•    اگر مسافر بخواهد بلیط را جابجا کند باید خسارت احتمالی را بپردازد.آژانس چارتر کننده ی اولیه با توجه به سهمیه ی بلیطی که دارد، می تواند بلیط شما را جابجا کند.
•    اگر زمان پرواز به دلیل تاخیر یا کنسل شدن پرواز تغییر کند، آژانس چارتر کننده هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.آژانس فقط به مسافران اطلاع خواهد داد که زمان پرواز تغییر کرده است.
•    اگر بلیط خریداری شده توسط مسافر به هر دلیلی توسط چارترکننده کنسل شود، تمام مبلغ بلیط خریداری شده به خریدار برگردانده خواهد شد.

 

امکان استرداد بلیط وجود دارد؟


بلیط لحظه آخری یا چارتر، برخلاف بلیط سیستمی، غیر قابل استرداد و کنسلی است، پس شما نمی توانید بلیط چارتر خریداری شده را کنسل کنید. تحت هیچ شرایطی شما نخواهید توانست این بلیط را کنسل کنید و درصدی از بهای بلیط را دریافت کنید. علاوه بر این، شما نخواهید توانست روز یا تاریخ پرواز را بعد از خرید تغییر دهید. حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا بلیط لحظه آخر و چارتر غیر قابل استرداد است؟ دلیل اینکه این بلیط ها غیر قابل استرداد است زمان دقیقه نودیِ خرید بلیط است؛ چون بلیط چارتر لحظه آخری است و از زمان استاندارد فسخ بلیط گذشته است، فرصتی برای کنسل کردن این بلیط ها باقی نمانده است و نمیتوان بلیط چارتر خریداری شده را فسخ کرد.

 

چکیده


خرید بلیط ارزان برای داشتن یک سفر خاطره انگیز، دغدغه ی بسیاری از مسافران است. به لطف وجود اینترنت هر کسی در هر کجای ایران که باشد می تواند به طور آنلاین بلیط تهیه کند. اما نکته ی مهم این است که چگونه می توانیم بلیط ارزان قیمت تهیه کنیم تا یک سفر اقتصادی را تجربه کنیم؟ وجود بلیط های چارتر لحظه آخری در این شرایط بسیار کارساز خواهد بود و شما یک سفر فوری با کمترین فشار اقتصادی برای تهیه ی بلیط را تجربه خواهید کرد.سپهرنما آماده ی ارائه ی بلیط های چارتر و ارزان قیمت در هر موقعی از سال، برای کسانیست که خواهان سفری مطمئن با بودجه ای متوسط هستند، می باشد.شما می توانید بلیط های چارتر و لحظه آخری داخلی (مشهد، قشم، کیش) و خارجی (استانبول، دبی، نجف) با قیمت های استثنایی را از سپهرنما به طور آنلاین تهیه کنید.

 

 

منابع مطلب بلیط لحظه آخر سایت سپهرنما

 

www.forbes.com

www.kayak.co.uk

www.travelrepublic.co.uk

www.lookupfare.com

موارد مرتبط

خرید بلیط لحظه آخری | سپهرنما

خرید بلیط لحظه آخری | سپهرنما

وقتی صحبت از بلیط لحظه آخری میشه دقیقا منظور بلیط هواپیمایی که دقیقه های آخر مانده به پرواز که میشه برای مشهد و کیش و استانبول و... استفاده کرد

ادامه مطلب