بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما چارتر ارزان

بلیط چارتر مشهد، بلیط هواپیما کیش، بلیط دقیقه 90 ، بلیط استانبول، بلیط خارجی، بلیط دبی

تور لحظه آخری روسیه مسکو + سنت پترزبورگ

مدت اقامت : 7 شب و 8 روز
تاریخ رفت : 1398/04/21
  • تور لحظه آخری روسیه مسکو + سنت پترزبورگ

سفر 1

تور مسکو

مبدا مقصد تاریخ حرکت نوع سفر وسیله نقلیه
تهران مسکو 1398/04/21 هوایی نوردویند
سرویس ها : لیدر فارسی زبان   ویزا   بیمه مسافرتی   گشت شهری  بلیط رفت و برگشت  

اقامتگاه

هتل لوکس

برنامه سفر

ویزا - بلیط رفت و برگشت با پرواز لوکس نوردویند – 7 شب و 8 روز اقامت (3شب مسکو + 4شب سنت پترزبورگ) – ترانسفر رفت و برگشت فرودگاهی– ترانسفر بین شهری با قطار لوکس سریع السیر یا پرواز – دو گشت شهری در مسکو با یک وعده ناهار و یک گشت شهری در سنت پترزبورگ به همراه یک وعده ناهار . ( ورودیه ها بعهده مسافر میباشد )- پوشش بیمه - راﻫﻨﻤﺎی فارسی زبان

توضیحات

سفر به روسیه


سفر به روسیه پهناور ترین کشور جهان در فصل تابستان با استقبال وصف نشدنی از سوی گردشگران مواجه است. همین پهناوری روسیه سبب شده تا جاذبه های مختلف از جمله کلیسا سنت باسیل و میدان سرخ و هزاران بنای دیگر در سراسر روسیه پدید آید. گردشگران پس از فرو پاشی شوروی توجه ویژه ایی به این قسمت از کره زمین داشته اند. شب های سفید، مسکو، سوچی، سنت پترزبورگ از کلید واژگان اصلی سفر به روسیه و تجربه متفاوت از سرد ترین منطقه جهان است. سفر به روسیه خاطرات تزار ها ابر قدرت های جهان را برای شما تداعی میکنند. سفر به روسیه بتوسط آژانس هواپیمایی سپهرنما ی انتخاب خوب و لذت بخش برای یک سف تابستانی در سال 98 خواهد بود.

خرید تور روسیه بهترین راه برای سفر


با خرید و رزرو تور روسیه حجم عظیمی از زحمات فراهم آوری یک سفر خارجی را از دوش خود برداشته اید چراکه با خرید تور روسیه، سپهرنما خدماتی شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، ترانسفر رفت و برگشت از فرودگاه، هتل و ... را برای شما گردآوری کرده و بصورت یک پکیج به شما ارائه میدهد. با خرید تور روسیه بهایی که پرداخت خواهید کرد بسیار به صرفه تر و ایمن  تر خواهد بود.

آفر های ویژه سپهرنما برای تور روسیه

قیمت برای خرید تور روسیه همه چیز است. قیمت منصفانه تور مسکو یا روسیه دلیل اصلی رفتن به روسیه، مسکو و سنت پترزبورگ است. سپهرنما با آفر های ویژه تابستانه 98 خود تور روسیه را با نازل ترین قیمت در اختیار مسافران خود میگذارد. این بدین معنی نیست که در پیکج تور های مسکو سنت پترزبورگ ما هتل های لوکس جایی ندارند. بلکه سپهرنما باقیمت های ویژه تور روسیه بالاترین کیفیت با کمترین و منصفانه ترین قیمت ممکن به مسافران خود ارائه میدهد.

 

 

مسئول تور روسیه

عرفان شیخان