بلیط هواپیما کیش

خرید بلیط هواپیما کیش

خرید بلیط هواپیما چارتر کیش

بلیط هواپیما به کیش

خرید بلیط هواپیما کیش

بلیط هواپیما چارتر به جزیره کیش با قیمت ارزان همواره یکی از خواسته های بزرگ مسافران هوایی است. خیلی از مسافر ها بدنبال لحظه آخری شدن پرواز برای سفر هستند. اگر یک نگاه اجمالی به رشد و پیشرفت صنعت هوایی ایران بیندازیم متوجه خواهیم شد که، در سال های اخیر شاهد گسترش و توسعه خطوط هوایی کشور هستیم و شرکت های مختلف هوایی، وظیفه جابجایی مسافرین داخلی و خارجی را به عهده دارند. طبیعی است  با مشغله های زندگی امروزی و نبود زمان و وقت برای انجام امور روزمره از یک سو، و از سوی دیگر تسریع و مقرون به صرفه بودن انجام امور زندگی به شکل اینترنتی، شاهد استقبال چشمگیر و روز افزون مردم برای انجام امور به شکل آنلاین و اینترنتی هستیم. این در حالی است که مسافرین نیز برای خرید بلیط، رزرو هتل، اطلاع از پروازها و غیره، همواره از طریق سایت های مختلف، به صورت اینترنتی اقدام می کنند. در این مطلب با توجه به عنوان، خرید بلیط هواپیمایی با ارزان ترین قیمت، می خواهیم مهم ترین مباحث مرتبط با خرید بلیط را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

رزرو بليط هواپيما براي کيش


در حال حاضر بیشتر سفرها به مسافت های طولانی با استفاده از هواپیما صورت می گیرد و برای راحتی و آسایش بیشتر و همچنین خیالی آسوده، مسافرین قبل از سفر نیازمند رزرو بليط، مثلاً برای مسافرت به جزیره کیش، نیازمند رزرو بليط هواپيما کيش می باشند. برای خرید بلیط کیش می توان به دو صورت اقدام نمود. روش اول، با مراجعه مستقیم به شرکت های خدمات مسافری هوایی و گردشگری، و روش دوم، با مراجعه غیر حضوری و آنلاین به سایت های مختلف می توان به صورت اینترنتی، برای خرید بلیط کیش اقدام نمود.

 رزرو بليط هواپيما براي کيش و یا هر شهر دیگری، لازم است برای راحتی و سرعت بیشتر، بدون مراجعه مستقیم، از مناسب ترین روش، یعنی مراجعه به سایت با انتخاب مسیر، پرواز خود را از میان مسیرهای پیشنهادی، پرواز خود را تعیین نمود و بعد از تعیین مبداً و مقصد پرواز، سامانه به صورت هوشمند پس از وارد کردن دومین حرف از شهر مورد نظر، لیست شهرهای مشابه را برای شما باز می کند و باید از میان آنها، شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید؛ و بعد از آن دکمه جستجو را کلیک نموده، تا اطلاعات پرواز را برای شما به نمایش گذارد. برای تعیین تاریخ و قیمت بلیط نیز لازم است بر روی تاریخ های موجود در لیست، کلیک کنید، تا بهترین نرخ قیمت بلیط های پرواز به مقصد مورد نظر را برای شما لیست نماید. مسافرین با توجه به نوع بلیط پرواز (سیستمی یا چارتر بودن بلیط)، زمان پرواز، ظرفیت پرواز و شرکت هواپیمایی، می توانند خرید بلیط کیش  را انتخاب نمایند. بعد از انتخاب پرواز، با تکمیل کردن اطلاعات و مشخصات مسافر در صفحه مسافر به صورت صحیح اقدام نموده و مواردی نظیر، نام و نام خانوادگی به صورت لاتین، برای پرواز داخلی کد ملی و پرواز های خارجی شماره پاسپورت را وارد نموده و بعد شماره همراه را وارد نموده و در پایان نیز عبارت امنیتی بالای کادر را وارد کرده و دکمه رزرو را برای پایان عملیات کلیک می نمایید.

بعد از تکمیل اطلاعات و مشخصات، لازم است ایمیل خود را وارد نمایید تا بلیط شما به آدرس ایمیلتان ارسال گردد. برای پرداخت هزینه خرید بلیط نیز بعد از انتخاب بانک مورد نظر، بر روی دکمه پرداخت کلیک نموده و قبل از وصل شدن به درگاه اینترنتی بانک، پیامی حاوی مشخصات وارد شده شما، زمان پرواز، مبداً و مقصد پرواز تان نمایش داده می شود که بعد از چک کردن اطلاعات و اطمینان از صحت آنها، لازم است گزینه اطمینان از اطلاعات را انتخاب نموده و مجدد دکمه پرداخت را کلیک کنید. در مرحله پایانی خرید بلیط نیز به درگاه اینترنتی بانک جهت پرداخت هزینه بلیط وصل شده و باید کارت بانکی شما دارای رمز دوم باشد و بعد از وارد نموده کد CVV2 ، دکمه پرداخت را کلیک نمایید. بعد پرداخت باید دکمه تکمیل فرایند خرید بلیط را انتخاب نمایید تا از پرداخت هزینه بلیط یا بلیط های رزرو شده خود مطمئن شوید؛ در غیر این صورت، وجه به حساب شما برگشت داده شده و بلیط رزرو و صادر نخواهد شد. بعد از پرداخت، مشاهده و صدور آنی بلیط  مقدور می باشد.

 

خرید بلیط هواپیما جزیره کیش

 

بليط ارزان هواپيما کيش


بلیط ارزان هواپیما کیش، می تواند شامل بلیط های سیستمی و چارتری با انتخاب مبدا و مقصد و تاریخ سفر توسط خود مسافر به صورت آنلاین تهیه شوند. بلیط ارزان هواپیما کیش، بلیط ارزان هوایی است که با رزرو و خرید بلیط از نوع بلیط چارتری و بلیط سیستمی می توان با اطمینان از خرید، بلیط با قیمتی مناسب و ارزان واطمینان از رزرو آن، سفر خوبی را برای خود رقم زنید.

بليط ارزان کيش چارتر


بلیط ارزان کیش چارتر، از جمله بلیط های دقایق آخر یا دقیقه 90 می باشد که مسافر یا مسافرین با قیمت ارزان تری تهیه می نمایند. این نوع بلیط ها دارای قوانین خاص خود می باشند و قبل از خریداری آن، باید از قواعد و شرایط آن آگاه بود. اما آنچه در این مقوله حائز اهمیت می باشد، داشتن بلیط ارزان کیش چارتر است که توسط آژانس های چارتر کننده برای مسافرین در نظر گرفته می شود. این نوع بلیط ها  در اوقاتی که پیک یا تراکم مسافرت ها برقرار نمی باشد، ارزان تر از همیشه به مسافران عرضه می شود؛ و از طرفی در صورت جاماندن از پرواز نیز خسارت صد در صد آن بر عهده خود مسافر می باشد. در پرواز های چارتر کیش، آگاهی از برنامه های پرواز، رزرو بلیط هواپیمایی، شرکت صادر کننده بلیط چارتر کیش، خدمات هوائی و همچنین مبداً پرواز به مقصد کیش مد نظر می باشد. مسلماً پروازهای چارتر کیش می تواند در مسیر های مختلف از شهرهایی مانند چارتر تهران کیش، چارتر مشهد کیش، چارتر شیراز کیش، چارتر اصفهان کیش، چارتر تبریز کیش و یا بالعکس باشد.

بلیط چارتر تهران کیش

چارتر تهران کیش نیز از مسیرهای پیشنهادی به مسافرین است که با انتخاب آن می توان لیست پروازها همراه با قیمت بلیط و ساعت پرواز قابل دسترسی می باشد. با کلیک بر روی لیست پرواز، از تاریخ، زمان دقیق پرواز، ظرفیت و اطلاعاتی دیگر آگاه شده و در کمترین زمان می توانید براحتی خرید بلیط چارتر تهران کیش را تهیه نمایید.

 

بليط چارتر مشهد کیش

بليط چارتر مشهد کيش از نمونه بلیط های لحظه آخری برای مقصد کیش می باشد که مسیر حرکت از مشهد آغاز خواهد شد. این بلیط با قیمتی ارزان نسبت به بلیط های سیستمی به مسافرین عرضه می شود و با خرید بلیط آنلاین، می توان به راحتی از اطلاعات پرواز، ساعت پرواز، قیمت و تعداد مسافرین آن آگاه شد و در کمترین زمان ممکن و حداقل قیمت، آن را خریداری نمود. قیمت بلیط چارتر مشهد کیش با توجه به مبداً، زمان سفر، روز پرواز، نوع بلیط و یا شرکت خدماتی مسافری می تواند به صورت تقریبی در قیمت های 120 هزار تومان تا 450 هزار تومانی عرضه شود.

بلیط چارتر شیراز کیش

بلیط چارتر شیراز کیش، نیز از چارترهای دیگر در فهرست بلیط های سیستمی است که به صورت چارتر ارائه می شود؛ و با تعیین مبداً شیراز و مقصد کیش، به صورت آنلاین هم به شکل غیر حضوری و هم به صورت حضوری قابل خرید می باشد.

بلیط چارتر اصفهان کیش

در بلیط چارتر اصفهان کیش، با تعیین مبداً اصفهان و مقصد کیش، به صورت آنلاین می توان بلیط های با قیمت نسبتاً ارزان تری را تهیه نمود.

بلیط چارتر تبریز کیش

برای خرید بلیط چارتر تبریز کیش نیز می توان به روش های مذکور با رجوع به سایت و انتخاب شرکت و آژانس هواپیمایی اقدام نمود. با تعیین مبداً تبریز و مقصد کیش به صورت آنلاین می توان بلیط های با قیمت 180 هزار تا 400 هزار تومان را خریداری نمود.
 

جزیره کیش


قيمت بليط چارتر کيش

قیمت بلیط چارتر کیش، معمولاً با تخفیفاتی خاص در زمان هایی مشخص شده برای مسافران در نظر گرفته می شود و شامل تخفیفات20درصد،50 درصد و یا 70 درصدی با توجه به شرایط و زمان های مقرر در نظر گرفته می شود. بر این اساس، قیمت بلیط چارتر کیش، بلیط ارزان هواپیمای کیش است که در لیستی مجزا از سایر بلیط های سیستمی توسط شرکت های خدماتی که دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور هستند، با هدف  تاًمین و رفع نیازهای مسافرین و ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری عرضه می شوند.  

قيمت بليط پرواز تهران کيش

قیمت بلیط چارتر تهران کيش از نمونه های رایجی است که اغلب مسافرین با انتخاب مبداً تهران اقدام به خرید بلیط برای مقصد کیش می نمایند و با تعیین مبداً و مقصد می توانند ارزان ترین بلیط را درحداقل زمان و وقت پایانی تهیه کنند. قیمت بلیط چارتر تهران کیش با توجه به زمان سفر، روز پرواز، نوع بلیط و یا شرکت خدماتی مسافرین می تواند متنوع باشد و در کل به صورت تقریبی در قیمت های 94 هزار تومان تا 300 هزار تومانی قابل تهیه و خریداری می باشد.

قیمت بليط شيراز کيش

قیمت بلیط شیراز کیش نیز با توجه به مبدا شیراز، ساعت سفر و روز پرواز، نوع بلیط و شرکت ارائه دهنده خدمات بلیط به صورت تقریبی در قیمت های 110 هزار تومان تا 290 هزار تومانی است.

قيمت بليط اصفهان کيش

قیمت بلیط اصفهان کیش نیز با توجه به مبداً شروع از اصفهان و با توجه به ساعت سفر، نوع بلیط و شرکت ارائه دهنده بلیط به صورت تقریبی در قیمت های 130 هزارتومان تا 310 هزار تومان می باشد..

قيمت بليط کيش هواپيمايي ماهان

قیمت بلیط کیش هواپیمایی ماهان با ارائه خدمات به مسافرین از نمونه های بارز شرکت هواپیمایی خصوصی در ایران است که از سال ۱۳۷۱، ابتدا در کرمان تأسیس شده و دفتر مرکزی آن در تهران می باشد. ایرلاین ماهان، شرکت هواپیمایی ماهان از بهترین و بزرگترین شرکت های هواپیمایی‌ ایران محسوب می شود و بیش از ۳۰ مسیر داخلی و ۱۵ مسیر خارجی را به صورت فصلی با خدماتی نوین تحت پوشش هوایی قرار می دهد. قیمت بلیط کیش هواپیمایی ماهان، با مرکزیت شهر تهران، دارای بلیط های سیستمی و چارتر می باشد و ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات را برای مسافرین خود به همراه دارد.

بلیط کیش ارزان قیمت در جستجو پرواز سپهرنما


 هواپيمايي کيش اير

هواپیمایی کیش ایر، از جمله شرکت های هواپیمایی است که از سال1372 تاًسیس شده و با در اختیار داشتن  نیروهای متخصص و کار آزموده و با ارائه رویکرد و خدماتی منحصر به فرد، گامی مؤثر و بستری مناسب برای رشد و توسعه گردشگری و رفاه مسافرین برداشته است. هواپیمایی کیش ایر با مرکزیت کیش، يکي از شرکت هاي عضو IATA  و جزو اولين شرکت های داخلي است که موفق به اخذ گواهينامه IOSA شده است.

 

خرید بلیط هواپیما کیش ایر اینترنتی

 

خرید بلیط هواپیما کیش ایر اینترنتی به این صورت انجام می شود که براحتی با مراجعه به سایت شرکت و انتخاب گزینه رزرو آنلاین، صفحه ای  شامل اطلاعات برنامه هفتگی شرکت هواپیمایی کیش است که همراه با رزرو بلیط و پیگیری بلیط است و تاریخ رفت، برگشت، تعیین مبداً و مقصد، تعداد مسافران، راهنمای رزرو بلیط، استرداد بلیط، قوانین و مقررات، تاًیید صحت بلیط و غیره است. خرید بلیط هواپیما کیش ایر اینترنتی از بهترین انتخاب هایی است که در کنار سهولت و تسریع خرید بلیط، می تواند به مسافرین راهنمایی و اطلاعاتی دیگری نظیر، اطلاعات سیستمVRS، اطلاعات سفر، اخبار آب و هوا و غیره را ارائه دهد.

 

به طور کلی فرایند خرید بلیط هواپیما کیش ایر اینترنتی می تواند در طی مراحل زیر باشد:

 

در وهله اول خرید بلیط، لازم است نوع بلیط، مسیر پرواز و تاریخ پرواز خود را انتخاب نموده و سپس با تکمیل پنل رزرو بلیط، مشخصات خود را وارد نماید. بعد از تعیین تاریخ پرواز و ساعت پرواز، قادر خواهید بود قیمت رزرو بلیط را در دو کلاس Economy و یا Business  را انتخاب کنید. قیمت خرید بلیط با توجه به نوع پرواز داخلی و خارجی، می تواند شامل مبلغ پایه، همراه با یک درصد عوارض هلال احمر، پنج درصد عوارض شهرداری و 50000 هزار ریال عوارض فرودگاهی باشد. بنابراین نرخ قیمت بلیط می تواند با توجه به موارد گفته شد و ساعات پرواز و فصول متغیر باشد. با دریافت نام کاربری و رمز ورود بعد از ثبت مشخصات می توانید به عنوان یک کاربر به عضویت کلوپ مسافران، اطلاعات دیگری را نظیر مشخصات همراهان را اضافه نمایید؛ در مرحله بعد نیز با نمایش اطلاعات و صحت مشخصات و تأیید شما می توانید با پرداخت هزینه خرید بلیط از طریق درگاه های بانکی بهای بلیط خود را پرداخت نمایید و  برای پیگیری و اطمینان از خرید، رسید و یا کد پیگیری دریافت کنید.

منابع :

wikipedia.org

theculturetrip.com

kishair.ir

iata.org

بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری به مقاصدی همچون کیش، مشهد، نجف و استانبول از آن دست عباراتی است که بیشتر مسافرانش چمدان خود را از قبل بسته اند و ... ...
ادامه

برنامه و مقاصد پروازی هواپیمایی ماهان

مسافرانی که قصد سفر با هواپیما را دارند، اکثرا در مورد برنامه پروازی و خرید بلیط هواپیما ماهان پرس جو میکنند.امروزه افراد بسیاری برای انجام سفرهای هوایی خود ابتدا، به دنبالخرید بلیط هواپیما ماهان می ...
ادامه